Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Na ten jeden dzien.. wybielnie zębów?...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

choć jak poczytałam jego komentarze neutralne to dużo ludzi pisze że na nich to nie działało smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uzywam clay czas past wybielajacych i mysle ze daja rade. jesli chodzi o wybielanie zelem to moja siostra raz zafundowala sobie taka kuracje, to plakala jak miala cos jesc. strasznie nadwrazliwe zeby miala. a wybielanie w gabinecie jest strasznie drogie. ogolnie bardzo niszczy zeby.
a paskow nie probowalam ale moze kiedys zaryzykuje i sprobuje. bo pije bardzo duzo kawy z racji tego ze inaczej bym nie przezyla takich maratonow jakie teraz mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miesiac temu chwalilam sie ze kupilam paste signal- wybielajaca po pierwszym uzyciu. owszem zaraz po uzyciu zeby sa biale, ale wystarczy cos zjesc, wypic herbate, kawe i juz wracaja do dawnego koloru, nie polecam w takim razie!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kachensss
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 131
Skąd: zach-pom/ UK

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi kiedyś dentystka powiedziała, ze to wcale nie kawa tak "brudzi" zęby a.. herbata :/ i mi powiedziała zebym oceniła, jak wygląda kubek po herbacie a jak po kawie uśmiech

ale to i tak bez sensu, bo te napoje pijam "rozjaśnione" - herbate piję tylko z cytryną, a kawę z mlekiem uśmiech a i tak mam nieładne zęby :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w Szukałam ostatnio tej pasty w sklepie, ale nie dostałam. Pomimo tego co napisałaś, chcę jej spróbować uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Japcio sprobuj, a potem podziel sie swoim zdaniem. wstap do rossmanna albo drogerii, tam napewno ja znajdziesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam i nigdzie nie mogę jej dostać smutny Nawet w Rossmanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz słyszałam, że można polakierować ząbki (inne lakierowanie, niż to fluorem, przeciwko próchnicy) Question Podobno, nakładają na nie jakiś lakier, i ząbki są w ładnym kolorze. Nie wiem, jaka to procedura, bo słyszałam od koleżanki i jak długo się utrzymuje. Jak się czegoś więcej dowiem, to dam znać.
Ja teraz zaczynam ostro myśleć nad licówkami Idea Idea Idea
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Licówki jakoś mnie nie kuszą..na razie mam zdrowe zęby i nie chciałabym ich naruszyć (a wyczytałam, że przy tym zabiegu czasem się to zdarza Rolling Eyes ) no i cena tez odstraszająca...
Angel1978 jak będziesz już coś więcej wiedziała na temat tego 'lakierowania' koniecznie daj znać oczko To jest bardzo interesujące Very Happy
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist83 napisał:
Licówki jakoś mnie nie kuszą..na razie mam zdrowe zęby i nie chciałabym ich naruszyć (a wyczytałam, że przy tym zabiegu czasem się to zdarza Rolling Eyes ) no i cena tez odstraszająca...
Angel1978 jak będziesz już coś więcej wiedziała na temat tego 'lakierowania' koniecznie daj znać oczko To jest bardzo interesujące Very Happy


No a mnie licówki bardzo kuszą, niby nie mam moim ząbkom nic do zarzucenia, ale moja mama sobie niedawno zrobiła i po prostu wyglądają bosko. Nic jej nie uszkodzili, ani nie cierpiała, uśmiech ma teraz jak z rekalmy pasty do zębów(minus oczywiście ta biel dająca po oczach:)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 4 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group