Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Na ten jeden dzien.. wybielnie zębów?...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sasza
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 8

PostWysłany: Wto 21 Lip 2009, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
tak, fakt to jest mile ze mozna naprawde wszytskim sie podzielic. zwlaszcza ze dzieki forum usiadamiam sobie jak wiele spraw do zalatwienia jeszcze przede mna Shocked


Przyłączam się. O wielu rzeczach nawet nie pomyślałam. Forum trochę miesza mi w głowie uśmiech.

A wybielaniu zębów też chętnie bym się poddała, tylko to trochę kosztowne. Czy wiecie może jak długo utrzymuje się efekt? Zakładając, że popalam, piję kawę, herbatę i nie zrezygnuję uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 21 Lip 2009, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to w taki razie chyba lekko bez sensu Confused poza tym wybielanie zebów niszczy szkliwo przez co sukcesywnie są coraz bardziej narażone na przebarwienia i bakterie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asieńka
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 17
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 22 Lip 2009, 14:20    Temat postu: Ząbki Odpowiedz z cytatem

Ja polecam tzw."piaskowanie" czyli czyszczenie ząbków piaskiem pod ciśnieniem oczywiście w gabinecie stomatologicznym. Zabieg szybki(około 30 minut) bezbolesny, w miare tani (108 pln) i do tego najważniejsze EFEKT. Moje ząbki są naturalnie dość jasne więc wybielanie pani dentystka mi wyperswadowala- bo stwierdziła że chyba nie chce mieć sztucznej bieli w ustach takiej "sanitarnej" jak bidet czy umywalka. Piaskowanie usuneło wszystkie przebarwienia- właśnie po kawie i herbacie. Trzeba tylko wytrzymać 40 minut po zabiegu o samej wodzie i w tym dniu unikać potraw i napoji które mogą zabarwić szkliwo. Czyszczenie robiłam pare dni temu- do ślubu pozostało 38 dni i jestem pewna że przy standartowej higienie jamy ustnej efekt czystych bialych ząbków się utrzyma Smile
_________________
Nasz dzień to 29 sierpień 2009

www://suwaczki.slub-wesele.pl/20090829310117.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasza
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 8

PostWysłany: Sro 22 Lip 2009, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ostatniej wizycie u dentysty poprosiłam o ściągnięcie kamienia z ząbków. Do tej pory standardowo sciagano mi kamień trochę mechanicznie, a reszt ultradźwiękami. Ale ostatnio dentysta zrobił coś innego. Czyścił mi zęby roztworem pod dużym ciśnieniem. Może to było piaskowanie? Fakt faktem, że efekt był lepszy niż w standardzie, ale roztwór którego uzywał miał ohydny smak soli. Poza tym w trakcie zabiegu strasznie popękały mi usta ( od tej soli?), by na drugi dzień pokryć nieestetycznymi strupkami. No ale na szczęście to efekt przejsciowy, choć przez parę dni nie wyglądało to najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasika
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pią 14 Sie 2009, 7:26    Temat postu: Wybielanie w gabinecie Odpowiedz z cytatem

Za 2 tygodnie mam ślub i chciała bym rozjaśnić swój uśmiech. Nie chodzi o paski tylko wybielanie u dentysty w gabinecie.Czy próbował ktoś jużpytajnik Nakłada jakiś żel na 1 godzinę i naświetla lampą diodową . Są rożne opinie. Jedni mówią że później mogę mieć zęby we wszystkich kolorach tęczy natomiast inni ze ta metoda jest po prostu wspaniała i działa idealnie w 100%. Ciekawa jestem Waszej opinii. Czekam na odpowiedzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to wybielanie u dentysty jest takie super, bo chyba szkodzi szkliwu. Ja używam obecnie pasty signal i jest rewelacyjna. Po pierwszym razie widać, ze żabki są bielsze. Czytałamteż gdzieś, ze można dopasty dodać proszek do pieczenia, albo bardzo zrobną sól. Ale sól z kolei tez szkliwo zdziera wiec ja tego nie stosuję.

Tak wiec nic tylko 3 razy dziennie szorować ząbki, zero kawy i herbaty i czerwonego wina Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także zastanawiam się nad wybielaniem zębów u dentysty,ale musze dowiedzieć się ile ta przyjemność kosztuje oczko Taki zabieg pewnie faktycznie może źle wpływać na szkliwo,ale myśle,że jak zastosuje się to wyłącznie jednorazowo to żadna tragedia się nie stanie...
Biore również pod uwage piaskowanie jest mniej inwazyjną metodą ,delikatniejszą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wybieram sie na czyszczenie u dentysty. moze niekoniecznie wybielanie ale usuwanie kamienia, piaskowanie i fluorowanie.
wybielanie pastami wybielającymi moze byc bardziej zgubne niz takie dentystyczne, zwlaszcza jesli pasty mają mikrokryształki czy inne scierne drobinki ktore niszcza szliwo. Wiec jesli pasty to bez takich "piaskow"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Czw 4 Mar 2010, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i tyle tu różnych opinii,że nie potrafię się zdecydować.
Używałam pasków wybielających Blend-a med (?jak się to pisze?). Stosowałam je jakoś 2 tygodnie i efekt był dobry,z tym,że paski są bardzo krótkie i niestety wybielają przednie partie zębów. Myślałam nad zamówieniem przez allegro jakiegoś zestawu do wybielania,coś na zasadzie tego światła UV,ale nie wiem czy to coś da i czy nie zniszczy zębów..

I cóż tu zrobić,kiedy wybielanie u dentysty jest dość drogim zabiegiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Sob 6 Mar 2010, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny może napiszcie wasze odczucia co do tych pasków wybielających, czy też żeli? tzn te dziewczyny które to uzywały bądź uzywają. chciałabym się na coś zdecydować ale wolę na początku zasięgnąć waszej opinii Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 6 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group