Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziewczyny a co z butami?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 23 Kwi 2009, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tylko szpilki, na ślub mam 11 cm, podobnie jak Caliope 8, mam wysokiego i dużego faceta, i bez szpilek wyglądam przy nim jak calineczka:)
Ja nawet biegać potrafię na szpilkach, więc dla mnie to nie problem, Zresztą jak buty są dobrze zrobione i wyważone, to noga się nie męczy. Ja na szczęście po wielu miesiącach poszukiwań, znalazłam moje ukochane buty za oceanem. Niestety, nigdzie nie było mojego numeru, a w Polsce ich w ogóle nie ma. Teraz kłopot mam z głowy i mogę spać spokojnie:)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 25 Kwi 2009, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Murphy napisał:
http://allegro.pl/item607824438_wyprzedaz_buty_ana_bonilla_ab_rylko_4023_36_40.html



Jeśli ktos potrzebuje bardziej na płasko- to te są rewelacyjne Smile
Bardzo mi się podobają!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 25 Kwi 2009, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w takich szpileczkach, jak pisałyście wcześniej, to bym się zabiła. Sam fakt takiej wysokości spowodowałby, że połamałabym sobie nóżki. I nawet bym nie doszła do ołtarza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netty
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 71
Skąd: Bydgoszcz/ UK

PostWysłany: Sob 25 Kwi 2009, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam to samo dlatego z jednej strony ciesze sie ze moj luby taki niewysoki jest język jak na maturze bylam w szpilkach to myslalam ze mi nogi odpadna a z pociagu do domu to boso szlam lol i na drugi dzien juz w balerynkach poszlam
_________________
Bo kto z milosc jeszcze nie umarl nie potrafi zyc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 25 Kwi 2009, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla mi by się przydały takie buciki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena_tychy
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 56
Skąd: silesia

PostWysłany: Sob 25 Kwi 2009, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
Ja w takich szpileczkach, jak pisałyście wcześniej, to bym się zabiła. Sam fakt takiej wysokości spowodowałby, że połamałabym sobie nóżki. I nawet bym nie doszła do ołtarza.

Mam to samo... podobają mi się szpilki, lecz nie dla mnie zostały stworzone Rolling Eyes
_________________

29.08.2009 zakładam sim locka Very Happy

electronic music freak uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 26 Kwi 2009, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
Lusilla mi by się przydały takie buciki

Madziu- to musisz szukać, ślubne na płaskim też są, albo po prostu wiosenne pantofelki tylko, że białe. Moja siostra ma męża niższego odrobinę od siebie i miała prawie płaskie czółenka z odkrytym palcem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Nie 26 Kwi 2009, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają takie :
http://www.allegro.pl/item616824177_buty_slubne_carlo_ferrucci_bianca_koniec_kolekcji.html
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 26 Kwi 2009, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój narzeczony jest wysokim facetem ale ze względu na długość sukni, wygodę oraz to że większość gości jednak jest średniego wzrostu szukam butów na płaskim obcasie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 27 Kwi 2009, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
A ja tylko szpilki, na ślub mam 11 cm, podobnie jak Caliope 8, mam wysokiego i dużego faceta, i bez szpilek wyglądam przy nim jak calineczka:)
Ja nawet biegać potrafię na szpilkach, więc dla mnie to nie problem, Zresztą jak buty są dobrze zrobione i wyważone, to noga się nie męczy. Ja na szczęście po wielu miesiącach poszukiwań, znalazłam moje ukochane buty za oceanem. Niestety, nigdzie nie było mojego numeru, a w Polsce ich w ogóle nie ma. Teraz kłopot mam z głowy i mogę spać spokojnie:)




Dokladnie mam tak samo.Ja 165 on 188. Szpilki mi nie przeszkadzaja ale 11cm miec nie bede. Very Happy Normalne obcasy ale jestem przyzwyczajona.No i jak na moj gust stopa z obcasem a stopa bez to jak niebo i ziemia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 17 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group