Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziewczyny a co z butami?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 12:46    Temat postu: Dziewczyny a co z butami? Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę. Znalezienie sukni to jedno ale dobranie butów to drugie.
Wszędzie gdzie szukałam są tylko takie typowo ślubne pantofelki z noskiem , których nigdy nie założę. Macie jakąś alternatywę? Szukam czegoś lekkiego i koniecznie z odkrytymi palcami!
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja buty już mam uśmiech z zaokrąglonym przodem uśmiech Kupiłam przypadkiem za śmieszne pieniądze (118zł) w salonie, gdzie zamówiłam suknię. Przymierzyłam, zakochałam się i wzięłam do domu uśmiech aha, buty firmy WITT. Takie jak na zdjęciu poniżej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczne te buciki,z jednej strony skromne,ale jednak takie eleganckie,naprawde śliczne.Ja niestety nadal poszukuje :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adzia
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 26

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje buciki zakupilam takze w salonie, w ktorym zamowilam suknie. Mają także zaokrąglone czubki z tymże moje są pełne z odkrytym jednym bokiem Very Happy jak bede miala zdjecie to oczywiscie wkleje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już tez zaczynam myśleć o butach. Podobają mi się satynowe, ozdabiane koronką lub drobnymi koralikami. Dobry pomysł podrzuciły tez gdzieś dziewczyny, że w zależności od koloru sukni(ecru, biały)można sobie dobrać buty np.skórzane w złotym lub srebrnym kolorze. Można je później jakoś wykorzystać Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie oglądałam jakiś program o ślubie. Bridezilla chyba uśmiech dziewczyna miała białą sukienkę i srebrne dodatki, w tym srebrne buty. Ślicznie wyglądała uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 24 Sty 2009, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie ja takich nie chcę takich typowych jak w pierwszym poście. Koronki i koraliki też odpadają. Po pierwsze to zupełnie nie mój styl, a poza tym takie nawet mi do sukienki nie pasują.
Ja bym chciała dokładnie takie niestety to jest kolekcja z tamtego roku i już się nie da ich kupićsmutny
Jeślibyście widziały coś podobnego to proszę o pomoc!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik!
tak wyglądają białe.
taki kolor mi pasuje.
ewentualnie jeszcze takie mi się podobają
jedyne co to koniecznie muszą mieć odkryte palce i wysoki obcas.
ja już nawet myślałam o czymś w kolorze?


w sumie to jak się wszystko dobrze podobiera to może fajnie wyglądać,
szczególnie, że my mamy bardzo niestandardowy ślub?pytajnik?
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 26 Sty 2009, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piękne są te buciki. uwielbiam taki fason jednak jak dla mnie mają za wysoki obcas. ale po za tym-cudo!wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W brew pozorom to są jedne z wygodniejszych butów jakie miałam. Mam takie czarne i są mega wygodne. Przez to że platforma jest schowana z przodu to tak naprawdę obcas ma tylko 6 cm uśmiech Niestety ja już nigdzie nie mogę dostać ecru a boje się że inne nie będą już takie wygodne:(smutnysmutny
Poszukiwania wciąż trwają......
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1010
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 118

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bede miala takie:D
http://www.allegro.pl/item528052651_koronkowe_czolenka_slub_wesele_4_kolory_37.html

te białeuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 1 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group