Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziewczyny a co z butami?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanna25
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 15

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc dziewczyny mówię Wam- To najważniejszy dzień w życiu, nie dajcie się zwariować na siłę jeśli ktoś Wam mówi, ze trzeba to, trzeba tamto, wielkie wesele, orkiestra, limuzyna etc.....Jeśli nie chcecie nie musicie a i tak bęzie super uśmiech
Ja ten dzień zapamiętam do konca życia, codziennie oglądam zdjęcia i przypominam sobie jak było miło i jak wyjątkowo się czułam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joanna25 napisał:
Mieliśmy przyjęcie dla około 20 osób, ale nie dlatego że mało czasu, tak od zawsze chcieliśmy że dla najbliższych tylko, zresztą jak bym chciała duże wesele to i tak w tym samym czasie i też zaproszenia na ostatnią chwilę bym wysłała. I małe też nie było ze względu na koszty bo w sumie za te osoby wyszło tyle jak inni za 50-70 osób płacą , ponieważ restauracja nasza dość wykwintne i drogie bardzo dania serwuje.

to rzeczywiście kłopotu nie mieliście Smile tak się zastanawiałam, bo wszystko ładnie pięknie, ale osoby, które urządzają wesele na np. 100osób to raczej nie mogłyby wszystkiego przygotować w miesiąc. trochę szkoda, bo takie przygotowania są intensywne, ale nie tak wykańczające jak długie czekanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 2 Gru 2009, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze na 20 osób jest łatwiej znalezc lokal.. Wiem z doświadczenia, ze jesli chodzi o lokal na 100 osób to na rok przed terminem połoa miejsc jest zarezerwowana, czyli przesiane i najlepsze zajęte. Chyba ze ktos zmieni plany i ma termin do "oddania"..
Z jednej strony fajnie ze tak spontanicznie podjeliscie decyzje i wszystko wam sie udało. Z drugiej mieliscie pewne plany poczynione w kierunku slubu cywilnego..
Ja sie ciesze ze rok temu mielismy juz rezerwacje sali i zespołu ale jeszcze bardziej cieszy mnie fakt ze ten rok juz minął i zostało niecałe pół uśmiech Teraz dopieszczam szczegóły i powolutku realizuje kolejne postanowienia uśmiech Doczekam sie moze tego maja.. Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanna25
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 15

PostWysłany: Czw 3 Gru 2009, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno łatwiej znaleźć na małą liczbę osób tym bardziej że my mieliśmy w piątek a nie sobotę uśmiech
A co do cywilnego to nie było przygotowań też do czasu myśli o kościelnym uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 3 Gru 2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę sobie wszystko spokojnie przygotować, zaplanować, zamówić..zresztą nasi goście mieliby problem żeby w ciągu miesiąca załatwić wolne na przyjazd itd
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola40sz
Gość





PostWysłany: Pią 12 Mar 2010, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to moje buty
Powrót do góry
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 12 Mar 2010, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no karola, klasyk .... bardzo ładne. Fikuśne to nie zawsze od razu piękne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola40sz
Gość





PostWysłany: Pią 12 Mar 2010, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Ruda mnie też się podobają co tam ,że białe hehe ale na niższym obcasie mi zależało uśmiech
Powrót do góry
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 16 Mar 2010, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz kupno bucikow mam za soba:) polecam Wam fajna stronke: www.butyslubne.com.pl

a ja wybralam te:

http://www.butyslubne.com.pl/buty_slubne_106_14bsk-p-388-pl.jsp
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 16 Mar 2010, 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klasyczne a przy tym wyglądają na wygodne Cool jak się chodzi ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
Strona 23 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group