Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziewczyny a co z butami?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malutkaksiezniczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: gda

PostWysłany: Pią 11 Wrz 2009, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja to bym chciała mieć na nogach właśnie glany...bierzemy ślub zima,więc pasuja akurat:)poza tym parę lat temu wymyśliłam sobie,że będę mieć krótka sukienkę, irokeza(miałam krótkie,czarne włosy) i właśnie glany...włosy zapuściłam i przefarbowałam,ale charakter się nie zmieniłoczko no i do ślubu chcemu hummerem jechaćuśmiech znalazłam ładne butki dr martens'a na allegro oczywiście: http://allegro.pl/item715724138_dr_martens_martensy_laser_cut_white_r_6_39_40.html
jak nie te(trochę drogie sa), to tradycyjne:
http://allegro.pl/item714025310_dr_martens_martensy_1460_wsm_r_5_38.html
Tylko Mama średnio zadowolona z wyboru-teściowa przyszła na szczęście nie wie;)
_________________
"w tym dniu jest tyle przyszłości,że ręce tona po łokcie więc rękoma pełnymi dnia mówię kocham..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 11 Wrz 2009, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj to już chyba zbyt duża ekstrawagancja, jak dla mnie język język Jak znajdziesz odpowiednią sukienkę do glanów ? język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 11 Wrz 2009, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy jest w ogóle odpowiednia sukienka do glanówpytajnik tj. prywatnie to możnato zestawić, ale do stroju ślubnego.... nie widze tego, a mam całkiem niezłą wyobraźnię....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 11 Wrz 2009, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do glanów pasuje każda krótka spódniczka, a najlepiej w kratkę uśmiech wiem, bo swoje w nich przechodziłam a nawet na studniówkę swego czasu chciałam w nich iść, ale ktoś mi przemówił do rozsądku Very Happy

ale czy glany na ślub? hmmm... szalony pomysł muszę przyznać ale ja bardzo lubię oryginalność, więc jak kto woli uśmiech

malutkaksiezniczka, jak już będzie po, wrzuć proszę zdjęcie, bo ciekawa jestem Ciebie w tym stroju bardzo uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malutkaksiezniczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: gda

PostWysłany: Sob 12 Wrz 2009, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sukienkę zaprojektuje mi znajoma:)już mamy wizję nawet.myślę,że będzie ciekawie:)na pewno będzie inaczej:)już się nie mogę doczekaćuśmiech
_________________
"w tym dniu jest tyle przyszłości,że ręce tona po łokcie więc rękoma pełnymi dnia mówię kocham..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 12 Wrz 2009, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś glany były dla mnie najpiekniejszymi butami świata, ale w pewym momencie otworzyły mi się oczy i zobaczyłam dużo więcej piękna.

Jesli zamierzasz tańczyć coś poza pogo to bardzo współczuję. Pożądnie je najpierw rozchodź, ale o tym chyba doskonale wiesz.
Gdybym teraz miała kupować glany to takie 20dziurkowe przed kolana, ale nie kupię bo mnie nogi boleć będą. Na koncerty nie mam czasu chodzić, a jeśli idę zakładam tenisówki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
malutkaksiezniczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 9
Skąd: gda

PostWysłany: Sob 12 Wrz 2009, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja w glanach od 5ciu lat nie chodzę,ale martensy to prawie nie glany:)sa leciutkie i wygodne.i można w nich tańczyć:)szczerze mówiac nie chodzę w szpilkach,zawsze miałam z tym problem;)--->myślę,że równie ciężko by mi się tańczyłooczko
_________________
"w tym dniu jest tyle przyszłości,że ręce tona po łokcie więc rękoma pełnymi dnia mówię kocham..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Nie 13 Wrz 2009, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to nie robić przeginki w dniu własnego ślub i nie zmuszać się do czegoś czego normalnie się nie robi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 13 Wrz 2009, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam Martensy! Chodziłam kiedyś, bywało, że sama się przypadkiem w kostkę kopałam, potem chodziłam poobijana Wink To są fajne buty, teraz jak dzieciaki w szkole w szatni zmieniają obuwie, to patrzę z zazdrością, bo parę dziewczynek ma fajne modele Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Nie 13 Wrz 2009, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agnusss napisał:
Grunt to nie robić przeginki w dniu własnego ślub i nie zmuszać się do czegoś czego normalnie się nie robi.



Swiete slowa
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 19 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group