Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dziewczyny a co z butami?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow! Shocked śliczne. zapiszę sobie ten link do obserwowanych aukcji. może i ja się zdecyduję. może na inny kolor...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczwiście, ładne te z allegro uśmiech

Angel, co do butów to mam tak samo jak Ty. też muszę miec odkryte palce i wysoki obcas uśmiech i naprawdę taki fason jest bardzo bardzo wygodny. jak takie buty ostatnio kupiłam na wesele do przyjaciela to tak mi się wygodnie chodzi, że jakbym mogła tobym w nich już teraz wszędzie biegała lol innych nie chcę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Ja bym chciała dokładnie takie niestety to jest kolekcja z tamtego roku i już się nie da ich kupić


A pisałaś maila do producenta? oczko Albo do przedstawicieli tej firmy w Polsce...jeśli jest to kolekcja zagraniczna ;)Nie wiem co to za forma i gdzie ma siedzibę, ale może ktoś będzie Ci w stanie powiedzieć czy jeszcze można dostać ten model i ewentualnie gdzie ... może to trochę wariackie, ale jeśli tak Ci zależy to spróbuj oczko Może akurat oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety nic z tego:(
Ja swoje czarne ze Stanów sprowadzałam, niestety tego modelu w tym kolorze już nie ma:(pisałam maila:( W Polsce nie ma żadnego przedstawicielstwa niestety. Ciągle szukam przez Internet, nawet jedne znalazłam tylko niestety nie mój numer. Szansa jest że coś podobnego będzie w nowej kolekcji. Oststecznie odkupię od koleżanki, która ma je na zdjęciu i dam do ufarbowania (czytałam na forum o butach, że te można?)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale posłuchaj...przecież możesz pożyczyć buty od koleżanki i zanieś do szewca, który szyje buty i poprosić o identyczny model w bieli uśmiech to na bank jest możliwe uśmiech Ja też szyję buty, więc wiem, że ciężko znaleźć szewca szyjącego buty w dzisiejszej rzeczywistości "gotowców"smutny Ale jednego nalazłam i będzie mi robił dosyć niestandardowy model uśmiech Po prostu niech Ci ktoś uszyje takie same uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, nie wiem skąd jesteś, ale mam namiar na dwóch podobno dobrych szewców w Łodzi i Warszawie uśmiech Ja muszę robić całą wyprawę oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

margaretka dzięki za radę, ale ja już szyłam buty u szewca właśnie w Łodzi na Pietrynie i były na maxa niewygodne. Kozaki mi 3 razy przerabiał bo były za luźne w łydce, a szpilki niestety musiałam zdjąć po godzinie.
Ja się tak uparłam na te buty tylko ze względu na ich wygodę, bo można przetańczyć w nich całą noc i się nawet nic nie czuje. Moje czarne to wszędzie noszę jako zapasowe, nawet jak mi do niczego nie pasująuśmiechuśmiechuśmiech
No nic jeszcze trochę czasu zostało może znajdę?
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Libella5
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 100

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się strasznie podobają buty, które mają odkryte paluszki uśmiech marzą mi się takie na mój ślub uśmiechuśmiech Very Happy a że ślub mam we wrześniu to mam nadzieje, ze bedzie ciepło uśmiech
_________________



Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem i przymykaj je później
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja z butami mam straszny problem bo obcas odbada i nigdzie nic łądnego bez obcasu znalesc nie moge smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie będę miała dośc spory obcas, ale myślę, że dam radę Very Happy Zastanawiałam się nad butami, przeglądałam strony, ale zupełnie nie podobają mi się te "ślubne". Trzeba chyba poczekać na letnie kolekcje i szukać jakiś w bieli, beżu. Angel bardzo ładne Twoje wypatrzone buciki, taki fason też mi się podoba, ja niestety mam wąską stopę i często palec "leci"mi do przodu. Powoli zaczynam się martwić, czy znajdę jakieś ładne buty, które później ew,wykorzystam..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Następny
Strona 2 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group