Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia imienne/ kiedy wręczać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jeszcze czekamy uśmiech Myślę, że do maja. Do 30 czerwca goście muszą potwierdzić udział w imprezie naszego życia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My odbieramy zaproszenia dziś (w sumie mozna powiedzieć, że dopiero). Właściwie każdy kogo chcemy zaprosić wie co i jak oraz kiedy więc się jakoś nie stresowaliśmy.
Będę musiała na któryś weekend jechać do Wroclawia, żeby najblizszym te zaproszenia wręczyć osobiście. Mój P. pewnie nie pojedzie, bo nie ma jak.. Trudno..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
My jeszcze czekamy uśmiech Myślę, że do maja. Do 30 czerwca goście muszą potwierdzić udział w imprezie naszego życia uśmiech

to strasznie szybko, u nas tak się nie praktykuje, goście mają czas do 2 tyg. przed ślubem, sama nie wiem jeszcze jak wpiszemy ale to zapytamy właścicielki sali
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie wiem czy tak wczesnie. na wielu salach wymagaja na 2 miesiace przed dokladnej liczby gosci, przynajmniej tam gdzie bylam i sie dowiadywalam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u nas ostateczn0a liste gości mamy dać w końcu na tydzień przed ślubem/nawet nie cały bo poprostu w te dni przed sobota z tego tygonia/i wtedy też wybierzemy menu itp.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziubek Juz tłumaczę, dlaczego tak wcześnie. Ślub jest 22 sierpnia. Ok 20 lipca, czyli miesiąc przed musimy podac ostateczną ilość gości, ustalić menu,. Więc jeśli goście nie odezwa się do 30 czerwca, zawsze będzie parę dni, by się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moi teściowie napisali, ze do 30.05 odpowiedzieć ale to dla rodziny z daleka Rolling Eyes no wiadomo trzeba jeszcze wiedzieć ile pokoi zabukować... a jak dużo gości odmówi to można jeszcze kogoś zawsze zaprosić (teoria mojego teścia)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pią 6 Mar 2009, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaproszenia wyszły ciutkę nie takie jak oczekiwałam. Ale to tylko z powodu mojego przeoczenia- nazwiska gości nie są grubszym drukiem i trochę się zlewa. Aaaaaale co tam. Ostatnio za bardzo się wszystkim stresuję- sama się pogrążam w dziwnych myślach, więc postanowiłam wrzucić na LUZ uśmiech
Część zaproszeń wręczę sama, bo P. nie ma jak ze mną do Wrocka jechać. Może to tak nie elegancko, ale cóż...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Sob 7 Mar 2009, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My musimy podać ostateczną liczbę gości tydzień przed weselem, dlatego się zdziwiłam że tak wcześnie japcio_80 no ale widzę, że nie wszędzie jest tak samo uśmiech
Ja postanowiłam napisać żeby goście potwierdzili przybycie do 12 czerwca t.j. 3 tyg. przed, żebym też miała czas zadzwonić do tych którzy nie raczą się odezwać, myślę że tak będzie ok.
A jeszcze się pochwalę że zaproszenia robię sama, takie proste czarno-biale z naszym zdjęciem Very Happy
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sob 7 Mar 2009, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziubek Musisz koniecznie wkleić fotkę i się pochwalić uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group