Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaproszenia imienne/ kiedy wręczać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent zależy od formy zaproszenia. Przedstawiona przeze mnie wyżej sytuacja raczej zniechęca niz zachęca do obecności w kościele.

Ostatnio zmieniony przez japcio_80 dnia Wto 27 Sty 2009, 13:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może rzeczywiście, takie powtarzanie że to tylko do kościoła najładniej nie wygląda, bo każdy czytać umie i wątpię, żeby ktoś coś źle zrobumiał... uśmiech ale jak ktoś się obraża,ze nie dostał zaproszenia na przyjęcie weselne to ja tego nie rozumiem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam uważam tak jak Miss-będą mieli wyraźnie napisane na co są zapraszani.Skoro nie będzie tam ani słowa o weselu to chyba są na tyle inteligentni że wiedzą że to sam ślub.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotti1984 napisał:
Ja tam uważam tak jak Miss-będą mieli wyraźnie napisane na co są zapraszani.Skoro nie będzie tam ani słowa o weselu to chyba są na tyle inteligentni że wiedzą że to sam ślub.


dokładnie tak, tym bardziej że zapraszanie na sam ślub nie jest czymś niespotykanym i raczej mało prawdopodobne jest, że ktos potraktuje to jako pomyłkę w druku.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzilo mi o to, ze wytlumacze powody dla ktorych ich nie zapraszam na wesele, ale ze bedzie mi milo widziec ich w kosciele. moze zle to napisalam wczesniej uśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech
a w mojej rodzinie raczej moga sie zdazyc osoby ktore zaproszenie potraktuja jako calosc wiec wole to wczesniej dodatkowo zaznaczyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałam się właśnie nad tym wszystkim ostro, bo jutro mamy iść i wybrać zaproszenia.
Jeżeli ktoś dostanie zaproszenie na sam ślub i nie będzie tam wspomniane nic o przyjęciu (nie będzie adresu, prośby o potwierdzenie) to chyba ktoś nie pomyśli, że na wesele też jest proszony??

Dodatkowo, zamiast kwiatów- będziemy zbierać datki na schronisko dla kotów (koty to takie nasze małe zboczenie oczko ), tak więc stosowny apel też na zaproszeniu umieścimy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem dobitnie: każdy umie czytać, nikt tumanem nie jest. jak można pomylić zaproszenie na śłub z zaproszeniem na ślub i wesele?? o czymś takim to ja jeszcze nie słyszałam. przecież tam adresu lokalu nie ma, jest tylko informacja, że zapraszamy na uroczystość zaślubin tam i tam, o tej i o tej godzinie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wruce to zaproszen z drukowanymi nazwiskami...

Według mnie to jest znaczna róznica w cenie..... a to z tego względu że w drukarni muszą po kazdym wydrukowaniu zmieniac nazwisko w każdym zaproszeniu w danym miejscu...lub robic dla kazdego osobny plik....Niema problemu jak jest ich mało ale jak jest kilkadziesiąt zaproszen a w kazdym ma byc inne nazwisko... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my chcemy zamówić własnie drukowane. pewnie wyjdzie drożej, ale jak sobie pomyślę, że miałabym je wszystkie wypisywać to jednak mi się odechciewa uśmiech poza tym, nie wiem jak Wy, ale ja uważam, ze są bardziej eleganckie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle ze zaproszenia z wydrukowanymi nazwiskomi sa napewno drozsze. ale napewno bardziej eleganckie. sama nie wiem jakie bede miec. bedzie to zalezalo pewnie od kwoty jaka bedziemy na to przeznaczac.
a co do zaproszen na sam slub niby nie mozna sie pomylic, ale zawsze moze sie ktos taki znalesc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group