Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki pierścionek nosicie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 60, 61, 62  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciola napisał:
Koreczku masz racje.Apart jest jednym z droższych a nie ma w cale jakiś ciekawych pierścionków.(Pomijam Kruk'a bo tam to w ogóle lepiej nie iść).
Ja miałam kupiony pierścionek w Jubilex'ie.Jestem naprawde zadowolona.

ja mam pierscionek od Kruka, jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 69
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zabka 20sc mówiłam o tym że też jest drogi,jakbym tam miala kupowany pierscionek z takim brylantem jaki mam to bym musiala chyba z 5 lub 6 tysiecy zaplacic.Bo tam lliczy sie firma i renoma.A tam gdzie ja mialam kupowane kosztowal mniej bo od niedawna sa w gdańsku, a ja dostałam jeszcze ulotke na tagach slubnych z rabatem 20% wiec nie kosztowal az tak bardzo duzo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to tez zalezy.
jak porownywalam np ceny obraczek w Kruku i Aparcie to Kruk byl stanowczo tanszy.
jakbym sama wybierala pierscionek to pewnie kupilibysmy u zwyklego jubilera bo byloby taniej, ale moj wybral taki i jestem bardzo zadowolona,bo trafil idealnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciola
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 69
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To sie ciesze zabka20sc.
Ja bede kupowala obraczki tam gdzie pierscionek zostal kupiony,bo mam nawet teraz karte stalego klient(wiesz suma dosc spora jak na jeden raz).
Wiec dostałam 20% obniżki na złoto.
Zawsze to troche taniej,prawda?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja to już zostanę wierna jednemu jubilerowi:)Moja babcia zawsze mówiła, że lepiej mieć jeden pierścionek,ale porządny. Mój jest z Apartu i nie zamieniałabym go na inny.Co do oferowanych wzorów to mają wiele, które chciałbym mieć:)Co do ceny, to jakość kosztuje uśmiech i też mamy kartę stałego klienta, więc zawsze przy kolejnych zakupach jest trochę taniej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Wto 19 Maj 2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dostałam pierścionek z Apartu, kosztował 289zł, białe złoto z cyrkonią, mały skromny, delikatny ..więc nie zawsze w Aparcie jest drogo oczko
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Violeta
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 85
Skąd: Świebodzin/Lubuskie

PostWysłany: Sro 20 Maj 2009, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Aparcie wcale tak drogo nie jest. Mój brat kupił obrączki w Aparcie, fakt miał jakiś rabat na nie, chyba z 20%. Za parę zapłacił coś koło 1400 zł i niebardzo mi się w to chciało wierzyć bo u zwykłych jubilerów ceny obrączek są droższe niż te co on zakupił. A kupił z łączonego złota, zółtego i białego i ten biały pasek środkowy jest matowiony, w wersji damskiej jest z miniaturowym brylancikiem. W końcu rozgryzłam tą firmę przy okazji kupowania naszych obrączek uśmiech Myk jest w gramach. Para obrączek mojego brata są strasznie cienkie i lichutkie, po latach będą się wyginać bo sama mam parę takich pierścionków cienkich i z czasem się wyginają. Ich obrączki mają coś koło 6 gram, a nasze ponad 9, my robiliśmy u zwykłego jubilera uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
magpio i magda80, kurczę laski, a widziałyście na stronie Apartu cenę tych pierścionków Question jestem w szoku Shocked



Szczerze... żaden mnie się nie podobał i nie wiem co ci bogaci widzą w tym Aparcie. Chyba cene żeby w rodzinie zabłysnąć ceną niż gustem. Byliśmy tam za obrączkami i najtańszy bubel bo nie wiem jak mozna nazwać bo piękną obrączką nie była kosztowała 500 zeta Mad normalnie szok!! Ja bym nawet za darmo nie wzięła. Wzięliśmy ze skorpiona i błyszczy na palcu jak nowa. A nosze ją już 9 miesięcy ;D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magda80
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Czw 21 Maj 2009, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie jesteśmy bogaci:)i dlatego nie stać nas na kupowanie rzeczy gorszej jakości, która po pewnym czasie straci na wyglądzie czy funkcjonalności.Tak samo postępuję z innymi dodatkami - mam np. tylko dwie torebki ,ale bardzo dobre jakościowo.Zwyczajnie - odkładam pieniądze na wymarzony zakup. Co do biżuterii tym bardziej nie ma co na niej oszczędzać, bo to pewna lokata kapitału.a co jak co ale nie uwierzę,że nic Ci się w tym Aparcie nie podobało :)może się uprzedziłaś.I myślę że wiele dziewczyn , nie kupuje biżuterii po to ,aby pochwalić się przed rodziną ,że stać ich było na Apart - bo tak jak pisała Prada, można tam kupić także tańszą biżuterię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią 22 Maj 2009, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi chodziło tylko o to że nie lubie przesadyzmu i nie mam pewności czy ten produkt mi na długo posłuży... ja ze swojej obrączki jestem zadowolona. Wiadomo że każda obrączka się niszczy z czasem czy droga czy tania... ale ani cena ani wygląd nie przekonało do zakupu. Maciek chciał zabłysnąć przed moją mamą, a ja powiedziałam że wole skromną biżuterię ale na długo
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 60, 61, 62  Następny
Strona 19 z 62

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group