Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

,,Restauracja Legenda''w Szczawnie Zdr. urocza chatka jaki wystrój?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zuchwała
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 57

PostWysłany: Pią 25 Lut 2011, 13:04    Temat postu: ,,Restauracja Legenda''w Szczawnie Zdr. urocza chatka jaki wystrój? Odpowiedz z cytatem

Witam,
potrzebuje pomocy załączam link do mojej restauracji w której odbędzie się wesele ale kompletnie nie podoba mi się wystrój sali podczas wesele...
Myślę o jakiś minimalnym przystrojeniu sali bez balonów zbędnych przystrojeniach itp itd.


Zaznaczam że jestem nowa więc jeżeli piszę nie w tym dziale to bardzo przepraszam uśmiech

http://www.restauracja-legenda.pl/?page_id=309
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pią 25 Lut 2011, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zuchwała jad dla mnie sala jest bardzo kameralna i urocza uśmiech ten " ciemny " wystrój dodaje jej klimatu. jak dla mnie rewelacja uśmiech nie ma co niepotrzebnie zaśmiecać sali. balony to przeżytek - już niemodny - choć dalej stosujący. jeśli Ci się wystrój nie podoba to może ożyw go żywymi kwiatami w wysokich wazonach bądz stojakach ? jakieś drzewka kryształowe, znajdziesz na necie o co mi chodzi, bądż śliczniutkie podgrzewacze pływające na wodzie w fikuśnych szklanych misach porozstawiane wszędzie ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra88
guru
guru


Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 2877

PostWysłany: Sob 26 Lut 2011, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi tez się wydaje ze do tej sali w ogóle nie pasują balony też bym pomyślała tak o żywych kwiatach albo o czymś w tym stylu żeby trochę rozjaśnić sale


Uploaded with ImageShack.us
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuchwała
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 57

PostWysłany: Nie 27 Lut 2011, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za odpowiedzi,
szukam właśnie czegoś delikatnego...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 27 Lut 2011, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie sala jest śliczna, ale jeśli chcesz dekoracji to... oczyma duszy swojej zobaczyłam owinięte wokół filarów jasne wstęgi z naturalnymi kwiatami wzdłuż uśmiech świeczniki też są śliczne uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuchwała
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 57

PostWysłany: Pon 28 Lut 2011, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za porady...

Problem polega na tym że chatka jest urocza ale niestety właściciele dekorują sale a wtedy wygląda komicznie wszędzie białe przescieradła i mnóstwo kwiatówwykrzyknik!

Jak dla mnie to niestety ale wygląda to tragicznie a i chatka traci swój urok...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DomWeselny_com_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 15

PostWysłany: Pią 4 Mar 2011, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie możesz ustalić z właścicielami żeby nie dekorowali sali na własną ręke? Tak będzie lepiej i wygodneij dla Ciebie. Jeżeli chcesz to przystroisz ją we własnym guście,sprawa jest prosta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group