Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

290 zł od soby?!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a więc dobrze pamiętałam lol Angel, gdybym miała tyle pieniędzy, też bym z tego mojego Śląska pojechała do Jaśminówki lol lol życzę Ci wspaniałej pogody i udanego wesela bez łamania krzeseł lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
a więc dobrze pamiętałam lol Angel, gdybym miała tyle pieniędzy, też bym z tego mojego Śląska pojechała do Jaśminówki lol lol życzę Ci wspaniałej pogody i udanego wesela bez łamania krzeseł lol


Dzięki, pogoda to klucz, reszta sama się ułoży. Na śląsku też pewnie znajdziesz piękne miejsce na ślub w plenerze. O łamanie krzeseł się nie martwię, bardziej żeby do wody nie powpadali:)uśmiechuśmiech i się nie pogubili:)uśmiechuśmiech
Postawimy panów ochroniarzy i będzie spoko Very Happy
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Nie 8 Mar 2009, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel a po co ci ochroniarze skoro napisałaś ze wiesz kogo zapraszasz i masz do nich 100 % pewności .Czyli jakas obawa jest? Bo jedno przeczy drugiemu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 8 Mar 2009, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież ochroniarze są nie tylko po to by zapobiegać bójkom, ale w razie potrzeby pomagać gościom, pokierować jak się zgubią Twisted Evil itp. ja osobiście jak będe miała możliwosć to postawię sobie kogoś na bramce przynajmniej uśmiech choć również znam gości, których planuję zaprosić na wesele i wiem, ze bójek nie bedzie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradca śląsk napisał:
Angel a po co ci ochroniarze skoro napisałaś ze wiesz kogo zapraszasz i masz do nich 100 % pewności .Czyli jakas obawa jest? Bo jedno przeczy drugiemu.


U nas ochrona jest zapewniana wraz z wynajęciem obiektu. Nie jest ona do pilnowania gości, bo moich nie trzeba pilnować. Ochrona jest aby zapewnić im bezpieczeństwo na dużym terenie. Tam jest jezioro i stadnina więc warto pomyśleć o ich bezpieczeństwie. Ochrona nie będzie na sali tylko będzie patrolowała teren.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anulka24
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 48
Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Sro 18 Mar 2009, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my wynajelismy sale za 135 zl od osoby za 2 dni.w cenie jest jedzenie i owoce-reszta w moim interesie.sala jest ogromna i sliczna.wlascicielka twierdzi ze jest na 150 osob ale nam ona na 300 wyglada.do tego obok jest pokoj dla nowozencow-super sprawa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anulka - bardzo atrakcyjna cena Very Happy Fajnie że oprócz tego że sala jest piękna to jeszcze nie jest droga. Czasami bywa z tym różnie...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anulka24
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 48
Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najsmieszniejsze ze najpierw ja wynajelam a dopiero po miesiacu ja zobaczylam.jestem za granica i wiele spraw zalatwialismy przez telefon.a sale polesila mi dawna szefowa.i nie zaluje ze jej zaufalam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 19 Mar 2009, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To gratuluję instynktu Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...i dawnej szefowej oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group