Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

290 zł od soby?!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoich też nie.Faktycznie takie weselicha z mordobiciem to już chyba odchodzą i teraz jest bardziej elegancko i z klasą.Salę i tak mamy ubezpieczoną,ale wiem że i tak ze strony gości nie mam się czego obawiać Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha ha ha Exclamation rozbijanie krzeseł na głowie, dobre dobre lol lol jestem pierwsza do tego, jeśli ktoś zacznie marudzić, że mu się wesele nie podoba Wink Wink
co do stolika pod tort, nie mogę wyjść z szoku, Shocked co restauratorzy jeszcze na nas wymyślą Shocked Shocked Shocked
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co nie wiem czy jesteśćie w stanie przewidziec w 100 % zachowanie swoich gości.W tamtym roku organizowałem wesele dla Państwa z wyższej półki jak to sie mówi i wszystko bylo na najwyższym poziomie do pewnego momentu, aż któremuś z gości coś odbiło jak sie okazało potem pani mloda powiedziala ze to bardzo spokojny czlowiek a jednak nastepnie dołączyli inni i skonczyło sie na uszkodzonych 2 samochodach oraz przyjechaniu 4 radiowozów i karetki pogotowia ,wrazenia całkiem niezłe ,dzieki bogu zdaża sie coraz mniej takich imprez .I niby samochody ubezpieczone ale ten który je rozbił przecież nie ma ubezpieczenia i sparwa do sądu i salami jest tak samo ubezpieczyciel bedzie chciał skąś ściągnąć te pieniądze także takie pisanie ze sala jest ubezpieczona to taka ściema troche.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... interesujące i niepokojące ... po głębszym namyśle wezmę zapas papieru toaletowego, żarówek i srebrną zastawę po prababci, gdyby w restauracji komuś z obsługi odbiło lol lol lol nie będę płacić Exclamation Exclamation Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Wink Wink Wink Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradca śląsk napisał:
Wiecie co nie wiem czy jesteśćie w stanie przewidziec w 100 % zachowanie swoich gości.W tamtym roku organizowałem wesele dla Państwa z wyższej półki jak to sie mówi i wszystko bylo na najwyższym poziomie do pewnego momentu, aż któremuś z gości coś odbiło jak sie okazało potem pani mloda powiedziala ze to bardzo spokojny czlowiek a jednak nastepnie dołączyli inni i skonczyło sie na uszkodzonych 2 samochodach oraz przyjechaniu 4 radiowozów i karetki pogotowia ,wrazenia całkiem niezłe ,dzieki bogu zdaża sie coraz mniej takich imprez .I niby samochody ubezpieczone ale ten który je rozbił przecież nie ma ubezpieczenia i sparwa do sądu i salami jest tak samo ubezpieczyciel bedzie chciał skąś ściągnąć te pieniądze także takie pisan
ie ze sala jest ubezpieczona to taka ściema troche.


No to widzę, że ta ochroniarze u nas mogą na coś się przydać. Choć nie widzę moich gości w takich akcjach. My mamy klauzulę w umowie, która
mówi, żevza straty i uszkodzenia powstałe podczas przygotowań nie ponosimy odpowiedzialności. My płacimy 10000 tyś za wynajęcie samego obiektu na 24 h i jeszcze miałabym niby dopłacać Rolling Eyes
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel, czy ten obiekt to namiot Question dobrze pamiętam Question Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradca śląsk napisał:
Wiecie co nie wiem czy jesteśćie w stanie przewidziec w 100 % zachowanie swoich gości.W tamtym roku organizowałem wesele dla Państwa z wyższej półki jak to sie mówi i wszystko bylo na najwyższym poziomie do pewnego momentu, aż któremuś z gości coś odbiło jak sie okazało potem pani mloda powiedziala ze to bardzo spokojny czlowiek a jednak nastepnie dołączyli inni i skonczyło sie na uszkodzonych 2 samochodach oraz przyjechaniu 4 radiowozów i karetki pogotowia ,wrazenia całkiem niezłe ,dzieki bogu zdaża sie coraz mniej takich imprez .I niby samochody ubezpieczone ale ten który je rozbił przecież nie ma ubezpieczenia i sparwa do sądu i salami jest tak samo ubezpieczyciel bedzie chciał skąś ściągnąć te pieniądze także takie pisanie ze sala jest ubezpieczona to taka ściema troche.


u mnie to nie jest kwestia ludzi z "wyższej półki" bo do nich nie należe.ja porpostu wiem kogo zapraszam i dobrze z nam te osoby nie jedno wesele i impreze z nimi przezyłam i wiem czego moge po nich sie spodziewac a czego napewno nie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobra odpowiedź, dotti lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
Angel, czy ten obiekt to namiot Question dobrze pamiętam Question Wink


No namiot, ale musieliśmy wynająć cały obiekt, nie tylko namiot. Razem to 1,5h jest:)
Do dyspozycji nas i gości, jest stadnina z konikami, jezioro z plażą i wyspą, murowany grill, miejsce na ognisko, ogród różany z altanką, miejsce do tańczenia na zewnątrz itp.
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=2459
link do topiku, gdzie już opisywałam to miejsce. Zdjęcia niestety robione były na początku listopada, więc nie oddają piękna obiektu latem.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotti1984 napisał:
ja porpostu wiem kogo zapraszam i dobrze z nam te osoby nie jedno wesele i impreze z nimi przezyłam i wiem czego moge po nich sie spodziewac a czego napewno nie.


Dokładnie tak jak ja:)uśmiechuśmiech Mam co do nich 100% pewności.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group