Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

290 zł od soby?!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edusia777
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pią 27 Mar 2009, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wynajelam sale na 300 osob:) ale ona dopiero powstaje i jeszcze jej nawet nie widzeialm:/ ale znam wlascicielke i mysle ze bedzie super. place za sale, kucharke, kelnerki, wystroj 90 zl od osoby i mysle ze to bardzo przystepna cena:)
_________________
28.08.2010r. ...a wszystko po to, by spełniły się marzenia...:*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Pią 27 Mar 2009, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My płacimy 210zł za dwa dni od osoby. W cenie jedzenie, napoje, ciasta, owoce, dekoracje itd. My musimy kupić tylko alkohol. W zeszłym roku bylismy tam na 2 weselach i wszystko super było więc jestem dobrej myśli
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anulka24
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 48
Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2009, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to calkiem niezle Very Happy
my za os 135 ale dodatkowo 1100 za ustrojenie sali smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
supersluby.pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 60
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 6 Kwi 2009, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To juz jest lepsza cena!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szczęśliwa27
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie 20 Lut 2011, 20:23    Temat postu: górnej granicy chyba nie ma:)??? Odpowiedz z cytatem

Cena 290zł to naprawdę dużo język , ale może mieliście tak dużo za tą cenę,że suma sumarum się opłaca, ja robiłam wesele w lokalu gdzie ceny się zaczynały od 130zł, a kończyły na 350zł. Za to 130zł było menu bardzo przyzwoite i obszerne, ale z racji tego,że moja druga połówka jest Hiszpanem to wybraliśmy menu pół Polskie, pół Hiszpańskie i wtedy cena poszła w górę, bo wiadomo...
Pozdrawiam
Sylwia i Javier
_________________
Małżeństwo czyni z dwóch przerywanych linii jedną całą.
Daje dwóm poszukującym naturom sens życia i coś, dla czego warto żyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
księżna
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią 11 Mar 2011, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj rzeczywiście za tą cenę to troszkę mało. Nie wiem co to za lokal, ale za lepszą cenę mieliśmy w pałacyku Bażantarnia w Pszczynie - Porębie dużo większe atrakcje kulinarne niż sałatki, między innymi wspaniałe bażanty. a okolica... ach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Wto 15 Mar 2011, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam 200 zł od osoby to duzo z tego co pytalam w innych knajpach, ale to pałac. Menu jest atrakcyjne i cena zawiera tylko menu, aparatamet dla nowożeńców i piętrowy tort.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiula
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 3139
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 15 Mar 2011, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas jest 160 - 200 zł za osobę w zależności jakie menu (my chcemy to za 200), robimy wesele jednodniowe
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Wto 15 Mar 2011, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio poprzeglądałam oferty w internecie i sala o której zawsze marzyłam kosztuje 135zł/os czyli przyzwoicie oczko Najdroższa jest chyba 180, ale tam to już trzeba kawałek dojechać oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Wto 15 Mar 2011, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od nas kateringowiec chce 120zł/os., ale po starej znajomości. Słyszałam od znajomych, że bierze ok 170zł/os.

W cenie mamy dekorowanie sali i samochodu (za kościół dopłacimy 200zł), bukiet PM, bukiety dla Mam (do podziękowań), obiad i dwie kolacje w dniu ślubu, obiad i kolację na poprawiny, ciasto na oba dni. Wiem już, że od ceny odliczy nam pieczone prosię, które sami zamawiamy i cenę warzyw, które będę miała z własnego, ekologicznego ogródka. Cena obejmuje też sprzątanie przed i po weselu.

Jedynie tort, napoje i alkohol musimy kupić we własnym zakresie, ze względu na swoje gusta, przyzwyczajenia itp.

Byliśmy niedawno na weselu w pięknym pałacu, gdzie koszt 1 os. wyniósł 300zł- szczerze powiem, że najbardziej podobała mi się tam orkiestra. Jedzenia było dużo, choć mało komu smakowało.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group