Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

290 zł od soby?!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy chce zarobić na czyimś weselu Confused[/quote]

Zgadzam sie z tobą ,ale są pewne granice ,jak czytam ze 270 zł od osoby sobie krzyczą to powiem że to jest nadal dla mnie szok, tutaj forumowicz/ka płąci 130 zł od osoby to jest normalna cena i wydaje mi sie że niczym nie bedzie odbiegała impreza od tej gdzie płąca 200 zł od osoby.
A jeżeli chodzi o ukryte koszty na przyjęciach weselnych to są one na praktycznie każdym weselu ,ale nie w formie stolika jak tutaj pisali ale w formie własnie uszkodzeń rzekomo wyrządzonych przez gośći.
Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak są jakieś poważniejsze uszkodzenia top jeszcze rozumiem, ze każą płacić, ale jeśli to jest coś małego, to niestety...ryzyko zawodowe Rolling Eyes
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betty22 napisał:
Mam pytanko, bo czytajac wasze posty wyglada to na to ze macie wyboru menu tylko jedne narzucone?ja mam do wyboru 3 gotowe zestawy menu(kosztuja od 120-200zl za os) albo mozemy sobie indywidulanie ustalic menu


My całe menu ustalaliśmy indywidualnie, nie mieliśmy nic narzuconego z góry. Mogliśmy sobie wymyślać do woli. Zanim ustaliliśmy menu końcowe, była degustacja dań, które polecają i tych które my chcieliśmy i dopiero po degustacji ustaliliśmy ostatecznie, co będzie.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradca śląsk napisał:
każdy chce zarobić na czyimś weselu Confused


Zgadzam sie z tobą ,ale są pewne granice ,jak czytam ze 270 zł od osoby sobie krzyczą to powiem że to jest nadal dla mnie szok, tutaj forumowicz/ka płąci 130 zł od osoby to jest normalna cena i wydaje mi sie że niczym nie bedzie odbiegała impreza od tej gdzie płąca 200 zł od osoby.
A jeżeli chodzi o ukryte koszty na przyjęciach weselnych to są one na praktycznie każdym weselu ,ale nie w formie stolika jak tutaj pisali ale w formie własnie uszkodzeń rzekomo wyrządzonych przez gośći.
Pozdrawiam[/quote]

Nigdy nie słyszałam, żeby było trzeba płacić za jakiekolwiek uszkodzenia.
Wesele to nie burda, co może się stać, najwyżej kilka talerzy potłuc.
Sale są ubezpieczone, więc jak np wybije się szyba, to na pewno młodzi za to nie płacą.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Doradca śląsk
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 57
Skąd: Czeladź / Śląsk

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:

Nigdy nie słyszałam, żeby było trzeba płacić za jakiekolwiek uszkodzenia.
Wesele to nie burda, co może się stać, najwyżej kilka talerzy potłuc.
Sale są ubezpieczone, więc jak np wybije się szyba, to na pewno młodzi za to nie płacą.


No to uważajcie żebyście sie nie zdziwili jak są ubezpieczone sale. Zgadzam sie ze wesele to nie burda ,ale niestety zdażają się i to bardzo czesto uszkodzenia związane z przyjęciami i to niekiedy miałem do czynienia ze nawet wrecz z uszkodzeniem mienia i niewydaje mi sie ze wlasciciel wam to podaruje bez wyciągnięcia od was kasy ,przestańcie .
I wcale to nie jest żadne ryzyko zawodowe jak tam ktoś napisał ,bo zapłacicie za wszystkie straty czy wam sie to podoba czy nie - niestety.
Pozdrawiam .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja to napisałam..
myślę, że tu dużo zależy od restauratora - jak się trafi jakiś wredny to będzie się domagał dopłat za najmniejsze uszkodzenia Evil or Very Mad

A o jakie uszkodzenia mienia chodzi?pytajnik?
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze może zdarzyć się że zostanie wybita szyba, złamane krzesła czy stół. Jak goście są temperamentni to różnie może być Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradca śląsk napisał:
Angel1978 napisał:

Nigdy nie słyszałam, żeby było trzeba płacić za jakiekolwiek uszkodzenia.
Wesele to nie burda, co może się stać, najwyżej kilka talerzy potłuc.
Sale są ubezpieczone, więc jak np wybije się szyba, to na pewno młodzi za to nie płacą.


No to uważajcie żebyście sie nie zdziwili jak są ubezpieczone sale. Zgadzam sie ze wesele to nie burda ,ale niestety zdażają się i to bardzo czesto uszkodzenia związane z przyjęciami i to niekiedy miałem do czynienia ze nawet wrecz z uszkodzeniem mienia i niewydaje mi sie ze wlasciciel wam to podaruje bez wyciągnięcia od was kasy ,przestańcie .
I wcale to nie jest żadne ryzyko zawodowe jak tam ktoś napisał ,bo zapłacicie za wszystkie straty czy wam sie to podoba czy nie - niestety.
Pozdrawiam .


Nasza sala, akurat jest ubezpieczona, mamy to w umowie, i wydaje mi się, że każda szanująca się sala jest. To przecież ochrona dla nich i ich biznesu. Nie spotkałam się z salą, która jest nie ubezpieczona. Warto się dowiedzieć, przed podpisaniem umowy, żeby w razie czasu się nie zdziwić. U nas sala nawet ochronę zapewnia (nie wiem po co ale, ochroniarze będą na zewnątrz, może po to by goście w nocy do wody nie wpadli?pytajnik)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

margeritta napisał:
Zawsze może zdarzyć się że zostanie wybita szyba, złamane krzesła czy stół. Jak goście są temperamentni to różnie może być Very Happy


U mnie w rodzinie, ani tym bardziej wśród znajomych nie ma temperamentnych oczko Poza tym, chyba już takich wesel prawie nie ma. Wesela przeniosły się z remiz i domów kultury do ładnych lokali, restauracji czy hoteli, więc klasę trzeba trzymać Rolling Eyes
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist83 napisał:
margeritta napisał:
Zawsze może zdarzyć się że zostanie wybita szyba, złamane krzesła czy stół. Jak goście są temperamentni to różnie może być Very Happy


U mnie w rodzinie, ani tym bardziej wśród znajomych nie ma temperamentnych oczko Poza tym, chyba już takich wesel prawie nie ma. Wesela przeniosły się z remiz i domów kultury do ładnych lokali, restauracji czy hoteli, więc klasę trzeba trzymać Rolling Eyes


Dokładnie jak piszesz! Jakoś nie widzę swoich gości rozbijających sobie krzesła na głwie Shocked
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group