Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

STRÓJ NA POPRAWINY
Idź do strony 1, 2, 3 ... 154, 155, 156  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Sro 21 Sty 2009, 23:14    Temat postu: STRÓJ NA POPRAWINY Odpowiedz z cytatem

Kobietki, mam do was pytanie, nie wiem czy padło ono już wcześniej:co z poprawinami?Organizujecie je hucznie, czy raczej w kameralnym gronie?
No i sedno sprawy, w czym będzie mogła podziwiać was rodzina i znajomi, właśnie na poprawinach?
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, już gdzieś podejmowany był ten temat. ale mogę dopisać że u mnie są planowane poprawiny jak uroczysty obiad. trudno już teraz przewidzieć ile będzie osób. a strój? ja chciałabym założyć jakiś ładny kostium lub letnią sukienkę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też będzie tylko obiad,głównie dla gości przyjezdnych którzy tego dnia będą wracać do domu.Na głodnego ich nie puścimy,a jest to za dużo osób żeby gościć ich w mieszkaniu.Stroju jeszcze nie mam,ale tak jak Magda chce albo elegancką sukienke albo jakiś kostiumik.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiak
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 19

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u ans napewno beda mialy byc jako drugie wesele dla znajomych, ale tak nie ebdzie bo prawie połowa gosci jest z dlaeka takze bedzie to obiad z kolacja zapewne Very Happy
a stroj teraz ide na slub do "szwagra" to musze kupic sobie jakos sukienke to bede miala Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropka
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 309
Skąd: Holandia

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez bede musiala poszykac jakies fajnej letniej sukieneczki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luciola86
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 201
Skąd: Zakliczyn

PostWysłany: Czw 22 Sty 2009, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas poprawiny beda rowniez z orkiestra, wiec bedzie pewnie tak kol 70 % gosci ktorzy beda bawic sie na naszym weselu. Ja szyje sobie taka sukienke z zakiecikiem, za kolanko w kolorze bezowym,cappucino lub kawy z mlekiem jeszcze nie wiem musze material znalesc. Mój do tego ma jasny bezowy garnitur i kupimy mu brazowa koszule i krawacik w kolorze mojej sukienki
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieliśmy w planie sporą imprezę poprawinową, ale przekonaliśmy rodziców do kameralnego grilla w ogrodzie z najbliższą rodziną (sporą rodziną uśmiech ) Strój zatem nie będzie oficjalny. Może założę jakąs zwiewną sukienkę. Na pewno zrezygnuję z butów na obcasie (jak ja ich nie cierpię wrrrrr uśmiech ). Może jakieś sandałki.... japonki.....klapeczki..... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneta1222
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 50

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas poprawiny beda rowniez z orkiestrą i na jakieś 70 osób. A na te okazję planuje zakupić jakąś elegencką sukienke.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas poprawiny będą w tym samym miejscu co wesele tylko bardziej na luzie. Będzie większość osób z wesela i jeszcze nasi pracownicy.
Jak pogoda dopisze to również wszystko na dworze, razem z tańcami, dj-em i grilem:)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Wto 3 Lut 2009, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też poprawiny będą w ogrodzie na powietrzu, dlatego też ubieramy się już na luzie:)a na razie szukam jakiegoś większego namiotu ogrodowego(coś jak altanka) taki żeby wstawić stoliki i krzesła uśmiech
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 154, 155, 156  Następny
Strona 1 z 156

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group