Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

STRÓJ NA POPRAWINY
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 154, 155, 156  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pon 23 Lis 2009, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze fotke dasz?pytajnik
ja sie jeszcze zastanawiam na kiecka na poprawiny bo napewno je mamy łącznie z orkiestrą lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madleineinlove
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 9
Skąd: K-ce

PostWysłany: Nie 27 Gru 2009, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na poprawiny robimy grilla w ogrodzie - tylko najblizsza rodzina oczko czyli ok 15 osob.co do sukienki to jeszcze nie mam pojecia co wloze;] jeszcze mam duuuuzo czasu oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Selin
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 68

PostWysłany: Nie 27 Gru 2009, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my robimy poprawiny w drewnianym okraglym domku uśmiech tuz obok naszej restauracji jest bardzo klimatyczny nawet myslelismy o weselu w tym domku ale byloby troche za ciasno uśmiech
a co do stroju to napewno założę jakas letnia sukienkę uśmiech nie chce nic super szykownego bo jak ostatnio obserwowałam to na poprawiny wiekszosc gosci przychodzi w jeansach i ten strój robi się coraz vardziej luzny uśmiech
poza tym planujemy wyskoczyć z naszymi przyjaciolmi na mala sesje zdjeciowa i nastawiamy się na dobra zabawe, zdjecia w ruchu gdzie pewnie nie jedna osoba sie przewroci potknie itp oczko
nie ma co sie wtedy ztresowac strojem uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 27 Gru 2009, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie poprawin poprostu nie będzie.... bo nie chcemy, poza tym wychodzę z założenia, że jak kac to nalepiej we własnym domku i po cichu z wodą mineralną, niż zabijać klina klinem język Problem dodatkowego stroju i miejsca więc automatycznie znika.

No i nie ukrywam, że chciałabym ten dzień mieć tylko dla Mężusia.... jedna doba imprezy wystarczy jak dla nas język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 27 Gru 2009, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My znow ze wzgledow finansowych rezygnujemy z poprawin.. Dla gosci z daleka trzebaby organizowac kilka noclegów, dodatkowo zaplacic w domu weselnym.. No i tez nie wiem czy nie bylabym zmeczona po calonocnej balandze oczko Choc nie przecze, ze kolejna okazja do zabawy jest miłą perspektywą.. Tylko ze wlasnie ja widze poprawiny jako jakies przyjecie na swiezym powietrzu albo takie typowe, porzadne... a nie obiad i resztki ktore zostały z wesela.
Czasem takie poprawiny sa organizowane jeszcze na wsiach oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 28 Gru 2009, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja własnie jestem bardzo zdziwiona.... bo sądziłam, że zwyczaj poprawin umrze śmiercią naturalną tak jak wiele innych na prowincjach. A tu kogo nie pytam to nie wyobraża sobie wesela bez poprawin i to nawet bliżej cywilizacji miejskiej (że tak to ujmę) Shocked

No nie wiem, dla mnie to troche za szybko, żeby bawić się na weselu do 4. czy 5. rano, potem lekki sen i znowu to samo od południa... bo tak to w moich stronach wygląda. Wszyscy zmęczeni łącznie z Małżonkami... ale co tam, jest zabawa i wszyscy się dożynają do całkowitej utraty sił

język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon 28 Gru 2009, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u nas będą poprawiny, ale nie od 12 jak to często bywa tylko gdzieś
od 16. Uznaliśmy, że chcemy poprawiny, a większość gości jest przyjezdna i jak już przejadą tyle kilometrów to i tak nie będą wracać do domu w niedzielę. Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Selin
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 68

PostWysłany: Pon 28 Gru 2009, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My robimy poprawiny głównie ze względu na gosci przyjezdnych uśmiech jeśli chodzi o noclegi to wiekszosc przenucujemy po rodzinie ale glupio by nam bylo po weselu zostawic gosci na głowie babci ktora przygarnie pod swoj dach wiekszosc osob... nocleg swoja droga ale jedzenie swoja oczko a ze mamy 5 goracych posilków w menu, 2 przerzucilismy sobie na poprawiny uśmiech

poza tym chcemy jeszcze poswietowac z naszymi bliskimi a ze cena jest niska to w sumie czemu nie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pon 28 Gru 2009, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy poprawiny, bo nie mamy tyle miejsca, zeby drugiego dnia pomiescic wszystkich gosci na obiedzie u nas w domu. Zwlaszcza, ze jak w przypadku Selin nocuja po rodzinie, a nie chcemy naduzywac rodzinnej uprzejmosci...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Wto 29 Gru 2009, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas poprawiny będą na działce jakiś grill), ale to dla znajomych, których nie będzie na weselu. Poprawin jako takich nie chcieliśmy i nie mamy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 154, 155, 156  Następny
Strona 3 z 156

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group