Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Odwieczny problem z wyborem obrączek !

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lorien86
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 3
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 12:36    Temat postu: Odwieczny problem z wyborem obrączek ! Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy
Mam do Was wielką prośbę, możecie mi doradzić czym kierować się w wyborze obrączek? Sam efekt wizualny jest zgubny smutny , mam rozmiar 9 i nie wszystkie rodzaje obrączek pasują do szczupłego palca np. szerokie z wzorem(a takie mi się podobają właśnie). Mam też szersze kostki i obrączka ciasno wchodzi przez kostkę a potem jest luźna Crying or Very sad
Znalazłam na youtube filmik z obrączkami i jest tam taka która mi się bardzo podoba (pozycja 9 ) ale za to mojemu przyszłemu już nie bardzo smutny
http://pl.youtube.com/watch?v=7wMEKQI95JY#

Co o nich sądzicie?
Pozdrawiam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 20 Sty 2009, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ładne. kilka mi się też podobało uśmiech

ja bym Ci poradziła, żebyśwybierając obrączki dowiedziała się czy są trwałe, czy mat się ściera (mat piaskowy się ściera, więc niestety uważam, że choć sąładne to nie opłaca się ich wybierać), czy kolor nie 'wypłowieje' tj. czy sa czymś pokryte, jak np. obrączki z białego złota i czy to 'coś' się po kilku m-cach nie zetrze. dowiedz się czy w przyszłości będzie możliwa zmiana rozmiaru, czy będzie można ja poszerzyć lub zmniejszyć, bo z tym jest dużo problemów. wiedz, że często jest tak, ze nie da sie zmienić rozmiaru obrączki z diamentami, jaką kupisz taka będzie. zwróć uwagę na to jak wyglądają w naturalnym świetle, a nie tylko w sztucznym, bo sztuczne światło przekłamuje kolory.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na wąski palce wg mnie pasują obraczki płaskie a nie wypukłe
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hifizar
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 3

PostWysłany: Sro 29 Lip 2009, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fany artykuł odnośnie doboru rozmiarów pierścionków i obrączek znajdziesz pod linkiem http://www.zlote-obraczki.com/poradnik-pierscionki/rozmiar-pierscionka-i-obraczki-cz-ii/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rita131
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Czw 30 Lip 2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam szczupłe palce. Obrączkę mam rozmiar 10 i jest płaska
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też nie umieliśmy się zdecydować, bo mamy różny gust co do biżuterii, ale jakos sie udało.

Proponuję iść do jubilera i przymierzyc kilka różnych modeli. Zobaczysz w jakim sie dobrze czujesz. A na dodatek na palcu obrączka całkiem inaczej wygląda niz na obrazku. Ewentualnie mozesz zamówić obrączki na życzenie i wymieszać z każdego modelu cos co Ci się podoba (my tak zrobilismy). wprawdzie kosztuje to tyciu wiecej, ale będziesz miała odealne obraczki.

Powodzenia
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reniiii
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 51
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Czw 6 Sie 2009, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Witaj ja mam rozmiar 8 i zrobilismy na zamowienie biale z zoltym moj przyszly maz ma tylko rozmiar wikszy paluszek w srodku bylo biale a nazewnatrz zolte zloto ale zrobilismy odwrotnie bo pan nam powiedzial ze sie nie beda scierac pobiora ci rozmiar i doradza wykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Sob 21 Lis 2009, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje obraczki grawerowane lub z kolekcji romantycznej. Musisz trochę poszukać i stwierdzisz co Ci sie podoba,a jeśłi chodzi o obraczki to naprawdę jest w czym wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group