Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

A co z ciastem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28, 29, 30  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 26 Lut 2009, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
Ja jeszcze nie byłam na takim weselu, gdzie nie dawali by ciastek potem do domu. I szczerze Wam powiem, że zawsze mam z tego radochę, bo jak idę na wesele, to nie mam ochoty jeść ciastek, ale potem następnego dnia, to już bym zjadła coś. Wink


A ja jeszcze nie byłam na weselu, gdzie dawali, a wesel w roku mamy kilka.
Nie powiem, że mi się to nie podoba, ale za dużo zachodu i chyba dziwnie by się na nas patrzyli?
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 26 Lut 2009, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
ktoś dobrze doradził że lepsze będą takie zwykłe ciasta jak sernik, szarlotka. myślę że takie szybciej znajdą chętnych do zjedzenia niż jakieś wynalazki z masami we wszystkich kolorach tęczy. ja zawsze lubiłam babeczki.


Tez tak uważam, kremowe ciasta i lato Confused U nas nie będzie typowych ciast, będą za to babeczki z owocami, baklawa i takie boskie, greckie ciasteczka MNIAM!
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
MissIndependent napisał:
Sadie napisał:
ja mam 3 pietrowe czekoladowo-pomaranczwe ciasto.Ma bialy lukier na wierzchu i dekoracje z krysztakow.Jadalnych Wink w kolorach srebrnym i bordo.Zrobie zdjecie w ten piatek i wstawie.

mmmmmniam....... smaka mi robisz język to ja czekam na to zdjecie, musi za**biście wyglądać uśmiech



zrobie tylko nie wiem czy uda mi sie cyknac fotke ktora bedzie dokladnie oddawala jego urok.Ale wespne sie na wyzyny sztuki fotograficznej lol

no... ja dalej czekam na to cudo Very Happy

u mnie napewno będzie sernik i jakiś może jabłecznik uśmiech jestem strasznie wybredna, a mój narzeczony zjadłby niemal każde Rolling Eyes ja nie jest dużo ciast, bo niezbyt mi smakują Confused i na pewno nie będzie makowca ani nic z tych rzeczy....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 27 Lut 2009, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
ladysunshine napisał:
Ja jeszcze nie byłam na takim weselu, gdzie nie dawali by ciastek potem do domu. I szczerze Wam powiem, że zawsze mam z tego radochę, bo jak idę na wesele, to nie mam ochoty jeść ciastek, ale potem następnego dnia, to już bym zjadła coś. Wink


A ja jeszcze nie byłam na weselu, gdzie dawali, a wesel w roku mamy kilka.
Nie powiem, że mi się to nie podoba, ale za dużo zachodu i chyba dziwnie by się na nas patrzyli?

Widocznie w każdym rejonie Polski i świata są zupełnie różne zwyczaje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ciasta nie są w cenie, ale stawiam na proste i popularne. Na pewno sernik, bo uwielbiam serniki, może szarlotka, jakiś makowiec. Prawdopodobnie włączę również babeczki, dzięki Waszym sugestiom. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej chyba takie proste, nieskomplikowane i zarazem smaczne, a nie takie "masiaste", które w upale mogą się praktycznie rozpłynąć, ale nie w ustach... Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
Najlepiej chyba takie proste, nieskomplikowane i zarazem smaczne, a nie takie "masiaste", które w upale mogą się praktycznie rozpłynąć, ale nie w ustach... Wink


Zawsze na wesele są prponowane ciasta bez mas i kremów... W upale ciasta "masiaste" nie będę już takie efektowne jak po wyciągnięciu z lodówki... pozatym taka masa po kilku godzinach w upale moze zaszkodzić. Wszystko zależy od składników...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
Angel1978 napisał:
ladysunshine napisał:
Ja jeszcze nie byłam na takim weselu, gdzie nie dawali by ciastek potem do domu. I szczerze Wam powiem, że zawsze mam z tego radochę, bo jak idę na wesele, to nie mam ochoty jeść ciastek, ale potem następnego dnia, to już bym zjadła coś. Wink


A ja jeszcze nie byłam na weselu, gdzie dawali, a wesel w roku mamy kilka.
Nie powiem, że mi się to nie podoba, ale za dużo zachodu i chyba dziwnie by się na nas patrzyli?

Widocznie w każdym rejonie Polski i świata są zupełnie różne zwyczaje.


niestety w moim rejonie są zwyczaje obdarowywania ciastem lol może w rejonie Angel już nie lol z drugiej strony... na drugi dzień coś skubnąć może być gościom miło lol szczególnie, jak porządnie zapili wieczór wcześniej Exclamation Exclamation Twisted Evil z jeszcze innej strony, jak nam tego wszystkiego tyle zostanie, Dziewczyny, to lepiej dać trochę gościom lol Rolling Eyes
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

margeritta napisał:
U mnie ciasta nie są w cenie, ale stawiam na proste i popularne. Na pewno sernik, bo uwielbiam serniki, może szarlotka, jakiś makowiec. Prawdopodobnie włączę również babeczki, dzięki Waszym sugestiom. Very Happy


zgadzam się, oprócz makowca, chociaż kocham mak lol (jestem starą opiumistką lol lol ), bo włazi w zęby Embarassed
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 5 z 30

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group