Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ciekawy pomysl....? zlot forumek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

zlot organizujemy w....
Warszawie
19%
 19%  [ 4 ]
Krakowie
14%
 14%  [ 3 ]
Katowicach
33%
 33%  [ 7 ]
Wrocławiu
9%
 9%  [ 2 ]
Gdańsku
9%
 9%  [ 2 ]
Poznaniu
4%
 4%  [ 1 ]
Łodzi
4%
 4%  [ 1 ]
Białymstoku
4%
 4%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 21

Autor Wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie to się zgubiłaśpytajnik? Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botica napisał:
a gdzie to się zgubiłaśpytajnik? Cool


A jak z Orlando jechałam na Cape Canaveral, moja inteligentna koleżanka, źle mapę trzymała, i nie w ta stronę z autostrady skręciłam. Tylko 2 godzinki jechałyśmy w odwrotnym kierunku Embarassed Blondynki z nas, mimo iż nie blondynki Rolling Eyes
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 godz. jechałyście w złym kierunku pytajnik? Shocked
Ładnie drogi nadrobiłyście lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 17 Mar 2009, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No trochę Embarassed Embarassed Embarassed , wróciłyśmy do hotelu, pojechałyśmy zwiedzać na drugi dzień, już w dobra stronęuśmiech
Za to piękna autostradę zwiedziłyśmy Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Sro 18 Mar 2009, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że pomysł z tym zlotem jest ok:)
I mi bardziej pasowałby Kraków Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Sro 18 Mar 2009, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mojego ukochanego tak w bratysławie wyprowadziłam Embarassed była chyba 12 w nocy i źle odczytałam znaki a na autostradzie wcale nie da się tak łatwo zawrócić więc pojechaliśmy sobie 20km w złym kierunku(choć zorientowałam się po 5 lol )
a co do miast to chyba w krakowie najtrudniej pobłądzić, muszę przyznać, że jest świetnie oznakowany, pojechałam sobie z siostrą na całodzienną wycieczkę i bez mapy się poruszałyśmy, mimo że dawno nie byłyśmy i to na jakiś wycieczkach szkolnych lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez mysle ze wawy i krakowa lepszy krakow, ale de facto w srodku polski dokladnie to jest łódz-byloby najsprawiedliwiej, ja osobiscie jeszcze nigdy tam nie bylkam wiec nie znam miasta oczko
ale z ładnych miast i nietrudnych do zgubienia to jeszcze moze torun? i jak juz byla propozycja poznan-dowartosciojmy zach i pn język z oczkiem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panna napisał:
tez mysle ze wawy i krakowa lepszy krakow, ale de facto w srodku polski dokladnie to jest łódz-byloby najsprawiedliwiej, ja osobiscie jeszcze nigdy tam nie bylkam wiec nie znam miasta oczko
ale z ładnych miast i nietrudnych do zgubienia to jeszcze moze torun? i jak juz byla propozycja poznan-dowartosciojmy zach i pn język z oczkiem


Do Łdzi zapraszam, na pewno was nie zgubię, zresztą jest to stolica polskiej sceny rozrywkowej więc jest gdzie iść i co probićoczko
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 20 Mar 2009, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
panna napisał:
tez mysle ze wawy i krakowa lepszy krakow, ale de facto w srodku polski dokladnie to jest łódz-byloby najsprawiedliwiej, ja osobiscie jeszcze nigdy tam nie bylkam wiec nie znam miasta oczko
ale z ładnych miast i nietrudnych do zgubienia to jeszcze moze torun? i jak juz byla propozycja poznan-dowartosciojmy zach i pn język z oczkiem


Do Łdzi zapraszam, na pewno was nie zgubię, zresztą jest to stolica polskiej sceny rozrywkowej więc jest gdzie iść i co probićoczko


Popieram pomysl!!Łódź w centrum kazdy ma ta sama trase, jest gdzie isc i co robic.Popieram tez pomysl zlotu.A gdzie tak naprawde to sie odbedzie to mi ryba.Zawsze znajde sobie cos ladnego w kazdym miescie uśmiech Tak dlugo jak ma Sfinksa bede szczesliwa.Prosilabym tylko jesli ustalimy date to z wczesniejszym wyprzedzeniem.Zajmnie mi trocge czasu zeby sie do Polski dostac bo przeciez samolot musze zlapac uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 11 Sie 2009, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysl genialny, ale tak jak Sadie prosze o ustalenie daty z wczesniejszym wyprzedzeniem, bo co prawda ja samolotu lapac nie musze, ale mam tutaj szkole i tak latwo nie moge sie z niej urwac na wagary uśmiech
Poza tym miasto obojetnie jakie - i tak mam wszedzie daleko uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 4 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group