Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie było tak, że ja się praktycznie uczyłam nie dla siebie, tylko dla ocen, bo potem można się nimi pochwalić do sąsiadek, koleżanek, itd. Jak już po studiach sama zaczęłam się czegoś uczyć, to po co Ci to? Bo nie było efektu tej nauki, którym można się było pochwalić. Paska na świadectwie, dyplomu studiów, matury zdanej na same piątki. smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi zawsze mówili właśnie że uczę się niedla ocen tylko dla siebie.Olewali to że miałam kiepskie stopnie z przemdiotów które mnienie interesował.Ni naciskali żebym szła nastudia tylko dla papierka.Zawsze mówili że nie wazne oceny i jaka szkoła,byle bym skonczyla cos,zeby wiedzieli ze zawsze dam sobie rade w zyciu.To bylo dla nich najwazniejsze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i przecież o to właśnie chodzi oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie tylko dla niektórych.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dotti1984 napisał:
Mi zawsze mówili właśnie że uczę się niedla ocen tylko dla siebie.Olewali to że miałam kiepskie stopnie z przemdiotów które mnienie interesował.Ni naciskali żebym szła nastudia tylko dla papierka.Zawsze mówili że nie wazne oceny i jaka szkoła,byle bym skonczyla cos,zeby wiedzieli ze zawsze dam sobie rade w zyciu.To bylo dla nich najwazniejsze.


Moi rodzice też zawsze mieli takie zdanie...i maja do tej pory
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Wiecie co, tak to wszystko czytam i zupełnie tego nie rozumie, i się cieszę, że u mnie w domu było inaczej. Mam nadzieję, że nikt z was nie będzie powielał błędów wychowawczych. Dzieci trzeba kochać(nie ma to nic wspólnego z rozpieszczaniem) i traktować jak partnera do rozmowy, krytyka owszem ale konstruktywna. A powiedzenie "bo tak, i już" albo "bo ja tak powiedziałam" dawno powinno przejść do lamusa.
Nas z bratem rodzice bardzo kochali, i okazywali na każdym kroku. Jednak wcześnie uczyli nas odpowiedzialności za podjęte przez nas decyzje. Już jako 13-latka musiałam pomagać rodzicom w firmie,jeśli chciałam gdzieś jechać, albo żeby kupili mi coś extra. Dzięki temu jako 17-latka księgowość już miałam prawie w jednym palcu:) Wtedy, soboty u taty w biurze fajne mi się nie wydawały, ale teraz bardzo to doceniam.
O sexie też się u mnie w domu rozmawiało otwarcie. Rodzice nigdy mi nic nie zabraniali, tylko tłumaczyli jakie mogą być konsekwencje. Moja mama zawsze mówiła, " tylko proszę nie kłam, żebym w razie czego wiedziała gdzie i z kim jesteś". Zawsze mogłam wszędzie iść, czy jechać, jeśli na coś jednak mi nie pozwolili, to potrafili wytłumaczyć dlaczego.



Co twoi rodzice mysla o adopcji? lol Ja nie pale nie pije nie klamie umiem pomagac i bede cicho siedziec jesli potrzeba lol Przekaz oferte moze jeszcze sie zdecyduja na odratowanie niezrozumianej istoty ludzkiej? lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sob 28 Lut 2009, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
Angel1978 napisał:
Wiecie co, tak to wszystko czytam i zupełnie tego nie rozumie, i się cieszę, że u mnie w domu było inaczej. Mam nadzieję, że nikt z was nie będzie powielał błędów wychowawczych. Dzieci trzeba kochać(nie ma to nic wspólnego z rozpieszczaniem) i traktować jak partnera do rozmowy, krytyka owszem ale konstruktywna. A powiedzenie "bo tak, i już" albo "bo ja tak powiedziałam" dawno powinno przejść do lamusa.
Nas z bratem rodzice bardzo kochali, i okazywali na każdym kroku. Jednak wcześnie uczyli nas odpowiedzialności za podjęte przez nas decyzje. Już jako 13-latka musiałam pomagać rodzicom w firmie,jeśli chciałam gdzieś jechać, albo żeby kupili mi coś extra. Dzięki temu jako 17-latka księgowość już miałam prawie w jednym palcu:) Wtedy, soboty u taty w biurze fajne mi się nie wydawały, ale teraz bardzo to doceniam.
O sexie też się u mnie w domu rozmawiało otwarcie. Rodzice nigdy mi nic nie zabraniali, tylko tłumaczyli jakie mogą być konsekwencje. Moja mama zawsze mówiła, " tylko proszę nie kłam, żebym w razie czego wiedziała gdzie i z kim jesteś". Zawsze mogłam wszędzie iść, czy jechać, jeśli na coś jednak mi nie pozwolili, to potrafili wytłumaczyć dlaczego.



Co twoi rodzice mysla o adopcji? lol Ja nie pale nie pije nie klamie umiem pomagac i bede cicho siedziec jesli potrzeba lol Przekaz oferte moze jeszcze sie zdecyduja na odratowanie niezrozumianej istoty ludzkiej? lol


Spoko, zapytam:)
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Botica napisał:
dotti1984 napisał:
Mi zawsze mówili właśnie że uczę się niedla ocen tylko dla siebie.Olewali to że miałam kiepskie stopnie z przemdiotów które mnienie interesował.Ni naciskali żebym szła nastudia tylko dla papierka.Zawsze mówili że nie wazne oceny i jaka szkoła,byle bym skonczyla cos,zeby wiedzieli ze zawsze dam sobie rade w zyciu.To bylo dla nich najwazniejsze.


Moi rodzice też zawsze mieli takie zdanie...i maja do tej pory



moi też
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież nie można być ze wszystkiego 'orłem'. Jak jest się dobrym ze wszystkiego tzn., że tak naprawdę nie umiesz porządnie ani jednej rzeczy (tak powtarzał mi zawsze tata oczko )
Chyba coś w tym jest uśmiech ja trochę lekceważyłam sobie liceum, ale za to w szkole muzycznej miałam sukcesy - teraz kończę akademię muzyczną i przyszłość wiążę tylko z muzyką Cool
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 2 Mar 2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie było na odwreót.to muzyczną sobie olewałam i tylko 1st.skończyłam ale nie wiązałam z tym przyszłości więc spoko.W liceum-uczyłam sie tylo tego co mnie interesowało i co wiedziałam że mi się kiedyś może przydac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 31 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group