Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

karafki do whisky

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pala
bywalec
bywalec


Joined: 26 Feb 2018
Posts: 100

PostPosted: Wed 27 Jul 2022, 19:37    Post subject: karafki do whisky Reply with quote

Mój facet pije whisky, nie pije nic innego - tylko ten trunek. Raz na kilka tygodni - ma wtedy czas dla siebie. Pomyślałam o tym, aby mu sprawić jakiś fajny prezent. Czy ucieszy się z fajnej karafki do whisky ? Jak sądzicie? Ale jaką wybrać? Na razie to pije z butelki, znaczy się - przelewa z butelki whisky do szklanki i tak pije. Ale taka karafka - to nie lepszy pomysł? Bardziej hmm elegancki i dżentelmeński, prawda? uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Joined: 31 Aug 2017
Posts: 84

PostPosted: Fri 29 Jul 2022, 13:34    Post subject: Reply with quote

Powinien się ucieszyć. Może znajdź też od razu taki komplet ze szklankami? Z tego co kojarzę, to powinny mieć grube dno bo lepiej wtedy trzymają temperaturę. Fajny pomysł na prezent. No i wiadomo, jak wpadną kumple, to będzie elegancko, a nie picie jak za małolata wesoły)
Back to top
View user's profile Send private message
Muminka
uzależniony
uzależniony


Joined: 20 Sep 2018
Posts: 751

PostPosted: Thu 1 Dec 2022, 23:40    Post subject: Reply with quote

Gdy nie ma się już nieco więcej niż 20-25 lat warto zadbać kulturę picia a więc prezent w postaci karafki czy też szklanek albo kieliszków wydaje mi się świetny. Jeśli nie udałoby Ci się znaleźć w rozsądnej cenie zestawu, szkło do serwowania wódki a także likierów znajdziesz w ofercie https://recucina.pl/k/szklo-bar/kieliszki/kieliszki-do-wodki-i-likieru/ . Klasyczne szklanki do whisky też są tutaj dostępne, podobnie zresztą jak przeróżne naczynia oraz akcesoria barowe przydatne także w domu.
Back to top
View user's profile Send private message
atrantow
początkujący
początkujący


Joined: 06 Jun 2023
Posts: 4
Location: Białystok

PostPosted: Tue 6 Jun 2023, 12:32    Post subject: Reply with quote

Mój mąż też jest fanem tego rodzaju alkoholu. Przez to, że za niedługo będą jego urodziny, wpadłam na taki pomysł, że może podarowałabym mu jakieś szklanki do whisky. Kiedyś dałam mu karafkę i był z niej bardzo zadowolony, jedynie brakuje mu jakichś porządnych szklanek. Wiecie może, gdzie mogłabym takie zakupić? Lepiej postawić według was na szklanki szklane, czy kryształowe? Mnie udało się znaleźć je w takim sklepie - https://www.luxuryproducts.pl/szklanki-do-whisky.html.
Back to top
View user's profile Send private message
Joanne
uzależniony
uzależniony


Joined: 12 Apr 2017
Posts: 576
Location: Kraków

PostPosted: Fri 19 Jan 2024, 11:45    Post subject: Reply with quote

Jeżeli natomiast szukacie sprawdzonego whisky na prezent to polecam zajrzeć na https://propaganda24h.pl/pl/c/WHISKY-LAPHROAIG/188. Idealnie nadają się też na różne okazje.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group