Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

DATA ŚLUBU - Śluby w 2011 roku
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 16

PostWysłany: Nie 21 Cze 2009, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorka_smile napisał:
Już nie mogę się doczekać. Nie wiem czy was dziewczyny, ale mnie opętało już coś w rodzaju... Jakie zaproszenie, jaka suknia suknia ... Widziałam już chyba tysiąc stron, które są poświęcone temu ważnemu wydarzeniu. Istny szał. Jestem taka szczęśliwa. Trzymajcie za mnie kciuki, aby wszystko się dobrze potoczyło i żebym doszła do konsensusu w wielu sprawach z moją mamą i teściową. A tak a propos moja teściowa jest kochana :*


Trzymam mocno kciuki! uśmiech
A co do tego ślubnego "opętania" to ja mam tak od momentu zareczyn oczko codziennie coś nowego wynajduje, więc nie jestes sama oczko poozdrawiam Very Happy
_________________


Bo tylko miłość czyni człowieka szczęśliwym!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tylko wy Wink ja co prawda nie szaleje od dnia zaręczyn, szaleństwo zaczęło się gdy wyznaczyliśmy datę ślubu czyli kilka m-cy po zaręczynach, ale znam to uczucie.... człowiek chce już wszystko załatwić, a musi czekać z wieloma sprawami. ja się w sumie cieszę, że ułożyło nam się tak a nie inaczej, bo prawdopodobnie weźmiemy najpierw cywilny (najprawdopodobniej w przyszłym roku, ale daty na razie nie ustalamy, dopóki nie bedziemy nic wiedzieć na pewno i przyjęcia z tej okazji nie planujemy), bo chcemy się starać o kredyt na mieszkanie z dofinansowaniem, a kościelny zostaje bez zmian uśmiech tak myślimy od dwóch dni, w przyszłym roku mamy zamiar być już na swoim, w tym roku nie wiem czy nam się to uda, Jacka czeka korekta wzroku i na tym i na mojej pracy się skupiamy uśmiech taka burza mózgów....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorka_smile
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 194

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mogę się dołączyć do debaty MissIndependent to zazdroszczę Ci tego, że umiesz powiedzieć,że nie zapraszasz kogoś bo ma cię gdzieś... Ja nie mam pojęcia co robić. Moi rodzice rozwodzą się w tym roku, co prawda ślub dopiero w 2011, ale mój ojciec nie wybaczy nigdy mamie. Jak mogłabym to ojca wcalebym nie zapraszała, wcale się mną nie interesuje, interesuje go tylko picie... Nie wiem, czy nie zrujnuje mi wesela. Nie mogę przecież całe życie płakać przez niego. Co mogę zrobićpytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zależy od tego co chcesz zrobić, czy naprawdę chcesz tą osobę na swoim ślubie i weselu, czy uważasz, ze na to zasłużyła i czy Twojemu ojcu zalezy na Tobie na tyle, żeby nie zepsuł Ci tego dnia. tu nie chodzi o Twoją mamy i o ich wzajemne stosunki, on ma tam być dla Ciebie. mozesz go zaprosić, bo 1. chcesz, 2. bo tego od Ciebie ktos oczekuje, bo tak się robi i nie można inaczej. możesz również go nie zapraszać. jeśli ma Cię w 4literach to nie powinnaśmieć skrupułów, on tego i tak nie doceni. i nkit nie ma prawa Ci złego słowa na ten temat powiedzieć.

mi nie zazdrość. dla mnie to, że nie zapraszam ojca, kuzynów, których nie znam, a którzy podobno są rodziną, chrzestnego, którego widziałam ostatni raz na komunii to normalna kolej rzeczy. nie znam tych ludzi - to raz, ojciec ma mnie gdzieś - to dwa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie zapraszam osób, które mają mnie gdzies, albo z którymi nie mam kontaktu... Zapraszam jedną kuzynke z którą się widuję na bierząco, a jej siostry nie zapraszam bo sie z nią ostatnio widziałam może 5 lat temu i tylko "cześć" i koniec...

dorka a musisz go zapraszać? Jeśli rzeczywiście boisz się że zrujnuje Ci wesele? Ja wiem, że to przykre gdy taty nie ma na weselu ale jesli się tak zachowuje... Wszystko zalezy kogo ty chcesz na weselu a nie Twoja rodzina
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorka_smile
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 194

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani ja, ani mój narzeczony nie chcemy widzieć mojego ojca na naszym ślubie. MissIndependent zazdroszczę tego, że umiesz powiedzieć NIE. Ja pomimo iż nienawidzę ojca za to, że zrujnował mi życie i tak go zaproszę bo mam miękie serce. Ale całe wesele będzie polegało na wypatrywaniu czy nie skacze z łapami do mamy. Boję się,że jak go nie zaproszę to wparuje do kościoła i zrobi jakąś scenkę, albo na weselu... Spaliłabym się przed rodziną mojego ukochanego. Może jestem zbyt przewrażliwiona, może będzie inaczej. Dzięki Bogu mam kuzynów, którzy jak coś to wezmą mojego ojca w obroty...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czemu on ma wiedzieć, w którym kościele i kiedy bierzecie ślub??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
julkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 16

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent zawsze znajdzie się jakaś "życzliwa" dusza która zrobi wszytsko żeby zepsuć komus uroczystosc.
_________________


Bo tylko miłość czyni człowieka szczęśliwym!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 24 Cze 2009, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to niech się znajdzie. jak dla mnie sprawa prosta: jak ktoś nie chce jakiejś osoby na ślubie i weselu to się jej nie zaprasza. zapraszanie ze strachu?? niezbyt dobry pomysł.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
julkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 16

PostWysłany: Czw 25 Cze 2009, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nie źle mnie rozumiałaś ja nie miałam na mysli tego że trzeba kogoś zaprosić bo to czlonek rodziny nie prawda.. to nasza idywidualna sprawa kogo zapraszamy na nasze wesele.
_________________


Bo tylko miłość czyni człowieka szczęśliwym!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 15 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group