Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tabletki na erekcję

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Tiaraa
gaduła
gaduła


Joined: 14 Jun 2019
Posts: 384

PostPosted: Sun 29 May 2022, 18:56    Post subject: Tabletki na erekcję Reply with quote

Macie może pojęcie na jakie tabletki na erekcję warto się zdecydować? Zależy mi na czymś sprawdzonym i skutecznym. Wczoraj wieczorem w internecie trafiłem na taką firmę i muszę powiedzieć, że ich oferta bardzo mnie zaciekawiła. Myślicie, że faktycznie będą one działać? Warto się na nie zdecydować? Koniecznie dajcie znać, będę wam mega wdzięczny za pomoc!
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Back to top
View user's profile Send private message
asisa
kandydat
kandydat


Joined: 21 Mar 2022
Posts: 98

PostPosted: Tue 21 Jun 2022, 14:52    Post subject: Reply with quote

Mój mąż miał problemy z erekcją, ale okazało się, że to nie ze względów zdrowotnych, tylko po prostu przez monotonię i zero nowych bodźców. zastanawiam sie jak zadzialac w tym temacie... macie jakieś rady?
Back to top
View user's profile Send private message
jagodanka
gaduła
gaduła


Joined: 22 Mar 2019
Posts: 284

PostPosted: Thu 23 Jun 2022, 12:51    Post subject: Reply with quote

faceci to wzrokowcy, kreci ich to co widzą, wiec moze w tym kierunku troche zadzialac , wez sobie kup jakas bielizne albo jakies przebranie, podzialaj mu na wyobraznie
Back to top
View user's profile Send private message
asisa
kandydat
kandydat


Joined: 21 Mar 2022
Posts: 98

PostPosted: Fri 24 Jun 2022, 9:53    Post subject: Reply with quote

Boze... ja to jestem troche zamknieta jesli chodzi o takie rzeczy,no ale dla dobra naszego zwiazku musze sie przelamac . Polecisz mi jakis sklep? bo ja to nawet nie wiem gdzie moglabym taka bielizne kupic oczko
Back to top
View user's profile Send private message
jagodanka
gaduła
gaduła


Joined: 22 Mar 2019
Posts: 284

PostPosted: Sat 25 Jun 2022, 8:16    Post subject: Reply with quote

Zobacz tu https://superlove.pl/bielizna-erotyczna do wyboru do koloru, jedne bardziej odwazne, drugie mniej, to juz twoja indywidualna sprawa co tam sobie wybierzesz, ale masz w czym przebierac i ceny maja fajne,jakosc taka ze nie pozalujesz uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
izalatwa
początkujący
początkujący


Joined: 13 Oct 2023
Posts: 5
Location: Warszawa

PostPosted: Fri 13 Oct 2023, 11:28    Post subject: tabletki na erekcje Reply with quote

Mój mąż bierze sprawdzone od wielu lat - prosent 600. Fajnie te tabletki działają nie tylko na erekcję żeby miał chociaż godzinę ale również zwiększają u niego ochotę na seks a to jest nawet ważniejsze. Druga ważna sprawa że te tabletki nie niszczą mu zdrowia są bez efektów ubocznych nawet przy dłuższym braniu.
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3776

PostPosted: Wed 27 Dec 2023, 19:12    Post subject: Reply with quote

Sklep https://potencja.net.pl/ posiada bardzo bogata ofertę tabletek na potencję. Są one nie tylko skuteczne ale i dostępne bez recepty. Wizyta na ich stronie pozwoli Ci na szybki i dyskretny zakup odpowiednich dla siebie środków w korzystnej cenie. Pochodzą one wyłącznie od renomowanych firm farmaceutycznych a oferta jest skierowana zarówno do mężczyzn jak i kobiet.
Back to top
View user's profile Send private message
Junsa
uzależniony
uzależniony


Joined: 04 Oct 2021
Posts: 857

PostPosted: Wed 10 Jan 2024, 20:42    Post subject: Reply with quote

Są różne sposoby, to nie jest tak, że zostają tylko tabletki uśmiech Zerknijcie sobie chociażby na tę stronę: https://www.sklep-intymny.pl
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group