Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mała wypowiedź na temat firmy Weeding Studio Lesko/Sanok/Rze
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AniaW
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Sanok

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 15:22    Temat postu: Mała wypowiedź na temat firmy Weeding Studio Lesko/Sanok/Rze Odpowiedz z cytatem

Witam chciała bym wyrazić swoje odczucia oraz opinie na temat firmy z tematu. Kilkanaście miesięcy temu stanęłam wraz z partnerem przed trudną decyzją wyboru kamerzysty fotografa oraz dekoratorki na nasze wesele, niestety z braku czasu całą sprawą zajął się mój partner. Pewnego dnia poprosił mnie przed ekran PC i przedstawił kilka ofert wyszukanych przez internet oraz poleconych przez znajomych , po upływie około godziny było mi już niedobrze. Wiedziałam że to ciężka praca ale robienie szablonowo wesel przez niektórych Panów kamerzystów było aż poniżej normy, jak można po raz kolejny dawać komuś to samo zmieniając tylko ludzi?? Przecież płacimy aby mieć wyjątkowe nagranie tylko dla nas nieprawda??

Po długich poszukiwaniach trafiliśmy na firmę z tytułu tego postu. Przyznam że z zaciekawieniem oglądałam zdjęcia jak i teledyski na ich stronie. Niestety z natury jestem nie ufna (przecież każdy może nawet nie swoją prace umieścić na stronie i się pod nią podpisać) postanowiliśmy zadzwonić i umówić się na spotkanie. Jak się okazał Pan który odebrał dostosował się do nas w 100% wiec nie mieliśmy żadnych problemów z ustaleniem spotkania.

Na miejscu przywitał nas bardzo młody mężczyzna (na oko maksymalnie 25/26 lat) co nas bardzo zdziwiło a mnie nawet bardzo zaniepokoiło (jak tak młoda osoba może mieć pojęcie o tego typu pracy i wykonywać ją dobrze?) Przeglądnęliśmy zdjęcia pooglądaliśmy materiał wszystko się zgadzało był to oryginalny materiał ze strony www. Jako że bardzo spodobało mi się to co ujrzałam oraz sam fakt zmęczenia ciągłymi poszukiwaniami zdecydowaliśmy podpisać umowę. Przy okazji zdecydowaliśmy że ta sama firma zajmie się dekoracją gdyż otrzymaliśmy podczas rozmowy bardzo dobrą propozycję.

Po podpisaniu umowy zostaliśmy poproszeni o jeszcze jedno spotkanie na tydzień przed samą uroczystością ( nie wiem czy to rutyna czy tak się robi ale widocznie ta firma tak postępuje)

Na spotkaniu na tydzień przed uroczystością ustaliliśmy wszystkie sprawy dotyczące przebiegu ślubu co bardzo mi się spodobało gdyż lubię mieć wszystko zapięte na ostatni guzik. W dodatku bardzo mile rozmawiało się nam oraz uzyskaliśmy bardzo wiele przydatnych wskazówek oraz rad naprawdę bardzo miło z strony firmy.

Co do samego wesela Panowie kamerzysta i fotograf zjawili się o ustalonej godzinie ubrani w garnitury co sobie cenię ( u znajomej fotograf ubrany był na sportowo !) cóż nie śledziłam oczami co robią jak wiadomo za duży stres ale nie pytali nas o nic ani nie zawracali nam głowy wszystko było ustalone już na spotkaniu wiec bardzo pozytywnie.

Plener przewidziany był na inny dzień wiec co jak co ale straciliśmy cały dzień na plener ale sami chcieliśmy żeby było wyjątkowo.

Dodam tylko że dekoracje jakie wykonała nam ta firma przeszła nasze najśmielsze wyobrażenia, Kościół , sala detale szczegółowość i precyzja stworzyły tak niesamowity klimat że starsza część gości aż uroniła łzy oraz po samym weselu gratulowała wystroju.

Niestety na materiał czekaliśmy aż 4 tygodnie ale było to zaznaczone na umowie.

Co do tego co otrzymaliśmy na sam widok etykiet na pudełkach DVD oraz pooglądaniu na szybko foto-książki byliśmy wniebowzięci nikt z moich znajomych nie miał tak zrobionego nagrania z wesela jak my. Samo nagranie teledysk, czołówka były wspaniałe dopracowane i bardzo klimatyczne.

Firma którą wynajęliśmy odwaliła bardzo wielki kawał dobre roboty. Z całego serca mogę ich polecić.


Nie wiem czy wolno mi zamieszczać link wiec jeśli będzie to nie zgodne proszę go usunąć :

www.weedingstudio.pl

Serdecznie zachęcam jeśli poszukujecie firmy która naprawdę zrobi wam pamiątkę a nie kolejny odgrzany kotlet który i tak nie ma co oglądać bo koleżanka ma tak samo zadzwońcie do nich.

Dziękuję za uwagę.

Już za niedługo dodam kilka postów na temat dobrej kosmetyczki, zespołu oraz sali weselnej w której nasz ślub się odbył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie wygląda to na śmieszną antyreklamę.. Bardzo zniechęcającą.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaW
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Sanok

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem ? Przecież ja nikogo nie reklamuję ani nie neguję, napisałam tylko swoje osobiste odczucia od tego chyba jest forum prawda?
Popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc bezinteresownie zakładasz specjalnie konto, żeby pochwalić usługodawcę? Mało to wiarygodne.. Czasami zamiast komuś pomóc w taki sposób zmniejszasz jego wiarygodność. Mało kto bierze pod uwagę opinie anonimowych osób. Zazwyczaj jak ktoś rejestruje się na forum, tylko żeby kogoś pochwalić jest to reklama, więc nawet jak jakiś mały odsetek opinii jest prawdziwy wiarygodność jest prawie żadna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaW
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Sanok

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem ,teraz nie wiem czy nie doczytałaś ale chce jeszcze wystawić opinie kapeli oraz kosmetyczce jeśli tak to odebrałaś to ok rozumię cóż jeśli możesz wiec usuń temat jeśli ma to tylko zaszkodzić chciałam dobrze, racją jest że w internecie jest się anonimowym ale jak i ja tak i Ty jesteś anonimowa uśmiech to że masz większą ilość postów nie sprawia chyba że twoje słowo pisane znaczy więcej od mojego. Kiedyś i Ty miałaś 1 post i nie sądzę żeby ktoś na dzień dobry pisał Ci coś takiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ogół w pierwszych postach nie zamieszczamy linków, tylko witamy się z użytkowniczkami forum, taki jest tu przyjęty zwyczaj. Jak również, staramy się pisać poprawnie, bo błędy też bywają swoistą antyreklamą uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaW
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Sanok

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo więc przepraszam i lecę do tematu zapoznawanego uśmiech mam jeszcze takie pytanko skąd mogę takie fajne podpisy wyczarować z datami od ślubu?uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątek do kasacji przez moderatora. Niestety, każdy może założyć sobie konto i pisać poematy nt. konkretnej firmy. Nie twierdzę, że tak jest w tym przypadku ale jeśli ktoś zakłada konto na forum po to, żeby w pierwszym poście pisać coś takiego, to jego wiarygodność jest bliska zeru. No ale ale nie o wiarygodność tu pewnie chodzi ale o pozycjonowanie strony firmy uśmiech
_________________
Kamerzysta i fotograf ślubny - Kraków - Olkusz - Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymon_p
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pragnę tylko zaznaczyć, że właściciele firmy nie zadbali o prawidłową nazwę. Powinno być wEDDing studio, a nie wEEDing studio. To "trochę" zmienia znaczenie. Chyba, że firma zajmuje się usuwaniem chwastów Very Happy

Inny "kwiatek" jaki wychwyciłem na ich stronie, to adres, pod którym możemy zobaczyć cennik:

http://strona.weedings.nazwa.pl/pakiet-cipka.html

Very Happy
_________________
www.szymon.pisarek.net
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 18 Sty 2012, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żenada po polsku i angielsku, nawet nie będę tam klikać, żeby nie nabijać wyświetleń...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group