Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ostrzegajmy się!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uzytkownik
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 1

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga na firmę FLEXIFILM. Jest nadal prowadzona przez tą samą osobę co FILMOWNIA! W zasadzie jej działalnośc w niczym się nie poprawiła, zmieniła tylko nazwę, bo stara była już spalona. Firma prowadzona jest przez tą samą osobę - ................... Opinie na ten temat, każdy łatwo znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 4 Maj 2010, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, jak trzeba ratować tyłek, to stosuje się takie metody: zmiana nazwy, nowe telefony, nowa domena na necie itd. A niestety jak piszez bałagan został.
Jedynym chyba ratunkiem dla nich to każdy z nich powinien iść swoją drogą i taką spółkę rozwalić.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Pią 4 Mar 2011, 10:09, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panimloda7
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią 4 Mar 2011, 9:38    Temat postu: ostrzegajmy się- forum e-wesele Odpowiedz z cytatem

Witam! Jestem tu nowa. Zainteresował mnie wątek dotyczący portalu e-wesele, ponieważ także mam niemiłe doświadczenia z moderatorami tamtejszego forum. Ośmieliłam się wyrazić negatywną opinię na temat jednego z fotografów z Sosnowca, a w konsekwencji zostałam "zabandowana". Owszem, w mojej opinii na temat fotografa poniosły mnie emocje, ponieważ sposób jego pracy jest oburzający a poziom zdjęć bardzo niski. Chyba nikt nie chce mieć zepsutego materiału ze ślubu?
Na forum e-wesele znalazłam same pochlebe opinie na temat pana Marka (fotograf) i nie mogłam uwierzyć, że to jest opinia o tej samej osobie, na której ja tak bardzo się zawiodłam! Moderator upomniał mnie, że wkleiłam wątek na dwóch różnych forach- mój błąd, to fakt, nie doczytałam regulaminu. Ale również (moderator) zadał mi pytanie: czym mi ten fotograf zalazł za skórę? Odpisałam, żeby przeczytali mój post, to będą wiedzieć wszystko. No i za to zostałam zabadowana, otrzymałam wiadomość, że "wylatuję za pyskowanie moderatorowi" z ironicznym "buźka! pozdrawiamy."
Uważam portal e-wesele za nieobiektywny i stronniczy. Mój negatywny post został potraktowany i skomentowany jako działanie konkurencji, przypuszczam, że przez podstawione osoby, bo akurat na ten wątek dawno nikt nie zaglądał, a burza rozpętała się, gdy napisałam swoją NEGATYWNĄ opinię o firmie X z Sosnowca. Nie wykluczam, że piszą na tym forum rzeczywiści klienci, ale czuję, że to forum to jedna wielka manipulacja i ogłupianie ludzi.
OSTRZEGAM PRZED SUGEROWANIEM SIĘ OPINIAMI ZAWARTYMI PRZEZ RZEKOMYCH KLIENTÓW W FORUM E-WESELE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 4 Mar 2011, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panimłoda7: Ten portal o którym piszesz to towarzystwo wzajemnej adoracji. Moderatorki to żony albo kochanki fotografów, kamerzystów itd.
Tu na naszym forum możesz się śmiało wypowiadać, oczywiście w granicach ogólnie przyjętych norm prawnych.
ps/uzupełnij profil- skąd/miasto/
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Pią 4 Mar 2011, 16:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panimloda7
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 2
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią 4 Mar 2011, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
panimłoda7: Ten portal o którym piszesz to towarzystwo wzajemnej adoracji. Moderatorlki to żony albo kochanki fotografów, kamerzystów itd.
Tu na naszym forum możesz się śmiało wypowiadać, oczywiście w granicach ogólnie przyjętych norm prawnych.
ps/uzupełnij profil- skąd/miasto/



ok, uzupełniam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Montenegro12
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2011
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 9:36    Temat postu: Foto reporter Warszawa Odpowiedz z cytatem

Witam,

Chcę przestrzec wszystkich przed wyborem fotografa działającego pod nazwą foto reporter z Warszawy. Facet nie potrafi robić zdjęć, nie radzi sobie ze światłem w kościele , nie potrafi kadrować, zdjęcia są bardzo złej jakości, z kościoła wszystkie zdjęcia są niedoświetlone niestety my z tym Panem mieliśmy podpisaną umowę na fotoreportaż ze ślubu i wesela i efekt tego jest taki że mamy zdjęcia takiej jakiości jak by babcia je cykała automatem! Przekazał nam do tego inny album niż oferował w swojej ofercie tłumacząc się ,że w sklepie w którym on kupuje akurat te albumy się skończyływykrzyknikwykrzyknik Oszust i tyle.
UWAGA NIE PODPISUJCIE UMOWY NA ZDJĘCIA ŚLUBNE Z TYM OSZUSTEM I PARTACZEM!wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik

http://www.foto-reporter.pl/

popr.pisownię, scaliłem posty./mod/
Proszę uzupełnić profil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak... a zdjęcia na stronie są od innych fotografów "pożyczone" i nie wiedzieliście co braliście? Wybraliście go w ciemno i dopiero po otrzymaniu zdjęć zobaczyliście jak kadruje i obrabia?
Jakoś mi się nie chce wierzyć w taką opinię...
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Montenegro12
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2011
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Nie wybraliśmy fotografa w ciemno. Pokazał nam swoje zdjęcia niestety pokazał te nieliczne, które przypadkiem zrobił dobrze. U nas na ślubie i weselu zrobił 1400 zdjęć a z nich wybrał 400, z którymi mógł cokolwiek zrobić bo pozostałe 1000 jak sam przyznał do niczego się nie nadawało. Rozumiem, że zawsze jest tak, że jakieś zdjęcia nie wyjdą ale nie w takich proporcjach! Z 400 zdjęć około 10 ma sensowne kadry i nadaje się do czegokolwiek. Po obrobieniu zdjęć przez tego fotografa kremowy kościół jest żółty, czerwony dywan pomarańczony, na ciele mamy żółte plamy, Pan Młody ma w wielu ujęciach uciętą glowę. Niestety oglądając kilkanaście zdjęć z różnych ślubów na stronie www nie można było stwierdzić, że tak będzie wyglądał końcowy efekt pracy. Niestety największy amator na kilka tysięcy zdjęć kilkanaście przypadkiem zrobi dobrze. Post na forum dodałam aby przestrzec inne pary przed pochopnym podjęciem decyzji o podpisaniu umowy z tym Panem. Jeżeli natomiast ktoś stwierdzi, że tak chałtura mu odpowiada to niech podpisuje umowę. A swoją drogą jeżeli nie chce Ci się wierzyć w moją opinię to zapraszam do obejrzenia zdjęć na stronie tego Pana podanej w poprzednim poście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Montenegro12 napisał:
Witam,

A swoją drogą jeżeli nie chce Ci się wierzyć w moją opinię to zapraszam do obejrzenia zdjęć na stronie tego Pana podanej w poprzednim poście.

Namiar na stronę niczego nie dowodzi. Bardziej przydatny byłby link do Waszych zdjęć. Możesz podać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Montenegro12
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Wrz 2011
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2011, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Prześlę link do zdjęć w prywatnej wiadomości nie chcę żeby latały po internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group