Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ostrzegajmy się!!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanna Wrocław
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 1

PostWysłany: Pią 19 Gru 2008, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym przestrzec wszystkich przed studiem "DIGI ART" z Wrocławia z ul. Hubskiej, teren Browaru Mieszczańskiego - chodzi o filomowanie wesela. Skorzystałam z ich usług i po prostu się załamałam, płyta z wesela była taką amatorką, że jeszcze czegoś podobnego nie widziałam: płyta strasznie krótka, bez jakiegokolwiek wstępu, jakość nagrania FATALNA, zanikający głos, pourywane piosenki, po kilka razy to samo na płycie, pojawiający się czarny pasek, który zakrywa obraz - po prostu gorzej już być nie może! Przy tym koszt usługi jest wysoki - za samo filmowanie 1600zł. Nawet amator nakręciłby to lepiej! Dlatego nie korzystajce z ich usług bo to naciągacze i amatorzy! Nie dość, że wyrzuciłam pieniądze w błoto to jeszcze kosztowało mnie to sporo nerwów, naprawdę przestrzegam wszystkich!wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melandra
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: przybywam

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 12:02    Temat postu: forum e-wesele to fikcja i bujda Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Ja mam dla was ostrzeżenie dotyczące nie konkretnej osoby, ale...no właśnie całego forum weselnego ( na szczęście nie tego) E-WESELE
Kilka dni temu miałam okazje napisać kilka postów na łamach forum e-wesele,
Dotyczyły one m. innymi mojego kamerzysty i zespołu grającego na moim weselu ( które miałam 02,08,2008) Jakie było moje zdziwienie, kiedy mój pierwszy post po kilku min. znikł!
Ponieważ zawsze pisze w Wordzie, pomyślałam że pewno coś źle zrobiłam, więc wkleiłam go ponownie, niestety minęło kilka chwil i ten post wyparował, następnego dnia rano wkleiłam go po raz trzeci i zadałam na forum pytanie, co się dzieje?
Zamiast wyjaśnień otrzymałam w odpowiedzi informację, że moje posty to spam i będą usuwane ( co ciekawe moje posty dot. innych tematów spamami nie były).
Przyjrzałam się uważnie które firmy na forum e-wesele są traktowane jako te „dobre” a które jako „złe”, okazało się że forum najprawdopodobniej zarządzane jest przez podstawione osoby ( być może ktoś z rodziny) mające bronić interesów konkretnej promowanej w kółko na forum firmy ( naliczyłam się kilkadziesiąt postów utrzymanych w podobnej stylistyce mówiącej jaka to cudowna jest Firma X). Natomiast dyskryminowane są wszystkie inne firmy, konkurencyjne dla niej ( każdy wpis o innej firmie albo jest usuwany jak mój, albo banowany i opatrzony komentarzem „Krypciocha”) Rzecz dotyczy nie tylko wideo filmowania i fotografii, ale też innych dziedzin.
Dziewczyny nie ufajcie wpisom na forum e-wesele!wykrzyknik! To wszystko to bujda.
_________________
Dobra wróżka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia
moderator
moderator


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 35
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 12:40    Temat postu: re: reklamy na forum Odpowiedz z cytatem

Witam,
piszę jako właściciel portalu i moderator forum - wiem, że możesz się oburzać, że chciałaś polecić komuś sprawdzone usługi i zachęcić, by ktoś z nich skorzystał. Ale zrozum też moderatorów - forum nie jest od tego by tylko i wyłącznie reklamować czyjeś usługi - wręcz przeciwnie - z tego co czytam to nasze forumowiczki oburzają się jak firma X namiętnie poleca swoje usługi lub jeśli ktoś opisuje, że był na weselu i grała świetna kapela (i tu oczywiście adres www) i takich postów nie pasujących do wątku jest 10... Moderatorzy rozumieją, że rzeczywiście nieraz chce sie podzielić z kimś opinią o np. zespole i podać namiary, aby ktoś skorzystał, lecz nie może to być nachalne (najlepiej jeśli jest to np. odpowiedź na zadane wcześniej pytanie: "czy ktoś może mi polecić zespół, jestem z ...."). Takie coś zrozumiemy i takich postów nie usuwamy. Nie oburzaj się na forum e-wesele - podejdź do tego inaczej - mają dobrych moderatorów, którzy w błyskawicznym tempie wyczują reklamę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu: to co napisała Melandra to jest faktem.To forum e-wesele to jedno wielkie towarzystwo wzajemnej adoracji. U nich każde słowo inaczej wypowiedziane to zaraz reklama i taki post jest kasowany.Widocznie tak było w tym przypadku,że z tego ,,twa'' ktoś narozrabiał i lepiej żeby prawda nie wyszła, bo po co? Zaraz mniej klientów a w efekcie nawet playta. Myślę Melandra,że swojaą sytuację opiszesz na innych forach żetelnie i prawdziwie, a wnioski same się nasuną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasia
moderator
moderator


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 35
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po forum e-wesele nie chodzę i nie wiem czy jest tam "doborowe towarzystwo". Tak niestety bywa, że jak ktoś z kolegów narozrabia to potem inni znajomi wychwalają go na forach, aby mu jakoś szło i co by klientów nie stracił. I bądź tu mądry kto pisze prawdę... Każdy siedzi przy swoim komputerze, nawet się ludzie nie znają i wypisują różne rzeczy na temat firm... i nie wiadomo, czy jak piszą dobrze to czy rzeczywiście jest fajna firma czy jak piszą źle to po prostu konkurencja tego nie napisała. Chyba jednak należy wierzyć reklamie przekazywanej z ust do ust a nie płynącej z postów. Tak jak pisałam wcześniej nie mam nic przeciwko faktom i rzetelnym polecaniu firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Melandra
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: przybywam

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu, nie wiem gdzie chodzisz i co czytasz, ja wiem że w dobrej wierze napisałam w wątku:
Czy ktoś może coś powiedzieć na temat filmowania XXX ?
Czyli dokładnie jak to określiłaś post wcześniej NA KONKRETNY ZADANY TEMAT
Nie zakładałam tego tematu, po prostu włączyłam się w dyskusję.
W momencie kiedy wyraziłam swoje pochlebne zdanie na temat pewnej osoby, oraz zastrzeżenia dot. niby pijanej orkiestry, moje posty zostały USUNIETE.
Nie dlatego że robiłam komuś krypto reklamę ( Boże żałuję że w ogóle napisałam cokolwiek pozytywnego - pewno teraz przeze mnie ten zespół będzie miał kłopoty) ale wyraziłam swoją opinię na zadany temat. Niestety moja opinia nie pokrywała się z opiniami moderatorów.
Bo była pozytywna i dotyczyła konkurencyjnych firm o których nikt nie pisał na tym forum .
To jak widać wystarczyło aby moje posty zniknęły z tego forum.
Tak jak pisałam wcześniej to wszystko wygląda na celowe działania i nie zamierzam milczeć.
Powtarzam TO NIE JEST WIARYGODNE FORUM
_________________
Dobra wróżka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MELANDRA: i tego zjawiska nikt nie zwalczy.Forum jak wiesz jest otwarte dla wszystkich, każdy może pisać co chce / oczywiście zgodnie z zasadami panującymi w necie/ Tak jest na innych forach.
I nikomu się nie narazisz jeżeli napiszesz prawdę.Najwyżej czytający może wierzyć w to lub nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AnnaL
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę wyrazić opinię na temat prowadzonej przez FILMOWNIA firmy zajmującej się wideofilmowaniem. CHCĘ PRZESTRZEC WSZYSTKICH, którzy w przyszłości będą mieć z nim do czynienia, ponieważ jest on osobą nierzetelną i kompletnie bez honoru, jednym słowem oszust i lawirant.

DO MODERATORÓW: biorę pełną odpowiedzialność za swoje słowa, nie zasłaniajcie się ochroną danych osobowych i nie kasujcie, ponieważ opinia dotyczy FIRMY, nie zaś osoby prywatnej, a wszystko co piszę jest szczerą prawdą i bez wahania powtórzę to w każdym sądzie, chodzi o to, żeby ostrzec inne młode pary, bo może je spotkać taka sama przykrość.

nazywam się Anna Lasoń, jestem z Łodzi, wraz z mężem wynajęliśmy FILMOWNIĘ aby w dniu 1 września 2007 roku nakręcił film z naszego ślubu, wesela, poprawin oraz zrobił zdjęcia.

Zdjęcia otrzymaliśmy po ponad pół roku od terminu wyznaczonego w umowie płacąc za nie 1200zł.

FILMU ANI KONTAKTU Z FILMOWCEM NIE MA DO DZIŚ (21 lutego 2009) wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik

Liczę się z tym, że najpiękniejsza chwila w naszym życiu, moment największego wzruszenia, moment dla nas przełomowy i najważniejszy z czasem odejdzie w niepamięć, szczegóły się zatrą i nikt nie będzie w stanie nam tego zrekompensować – i to w czasach kiedy każdy telefon komórkowy jest wyposażony w kamerę... Cóż, moi rodzice mają film z własnego wesela, nakręcony ćwierć wieku temu – my tego mieć nie będziemy (zresztą nie tylko my, bo par oszukanych i pokrzywdzonych jest więcej).

Nie jestem z konkurencji. Chętnie zaprezentuję zdjęcia, na których widać pana filmującego nasze wesele...

http://annalason.fotosik.pl/albumy/591289.html

Przedstawiam również naszą umowę, pismo z Federacji praw konsumentów oraz postanowienie prokuratury.

Jeśli ktoś ma życzenie – udzielę wszelkich informacji oraz przedstawię wszystkie dokumenty jakie posiadam.

Obecnie FILMOWANIA skrzętnie unika listonosza i nie odbiera pism, wiadomo czemu...

Jestem po wstępnej rozmowie z reporterami TVN, są bardzo zainteresowani sprawą i jeśli nakręcą reportaż o firmie, to z pewnością go również zmontują, a nie odłożą na półkę lub wyrzucą do śmieci, jak uczynił to FILMOWIEC z najważniejszym momentem naszego życia.

Pozdrawiam
Anna Lasoń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu: z tą firmą o nazwie ,, FILMOWNIA'' to już jest głośno w całej Łodzi i Polsce. Zobacz na Łódzkim forum weselnym, już niejedni się przejechali.
Ja nie wiem, jak oni jeszcze egzystują na rynku.
ps/zobaczyłem tą umowę na zdjęciu: no cóż nic dodać i ująć, wprawdzie to powinna być normalna umowa cywilno-prawna a nie umowa zlecenie, no ale taka forma też jest dozwolona w takich usługach. Bardzo krótka ta umowa, chyba że były jeszcze jakieś załączniki w postaci np karty realizacyjnej, ankiety pomocniczej do napisów i grafiki.
Fakt jest,że nie wywiązali się z umowy i masz prawo do roszczeń.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Sob 21 Lut 2009, 13:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AnnaL
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, też się nad tym zastanawiam... z takim podejściem do klientów, życzę powodzenia....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group