Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ostrzegajmy się!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eddie
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pią 20 Sty 2012, 22:01    Temat postu: e-wesele Odpowiedz z cytatem

Melandra napisał:
Kasiu, nie wiem gdzie chodzisz i co czytasz, ja wiem że w dobrej wierze napisałam w wątku:
Czy ktoś może coś powiedzieć na temat filmowania XXX ?
Czyli dokładnie jak to określiłaś post wcześniej NA KONKRETNY ZADANY TEMAT
Nie zakładałam tego tematu, po prostu włączyłam się w dyskusję.
W momencie kiedy wyraziłam swoje pochlebne zdanie na temat pewnej osoby, oraz zastrzeżenia dot. niby pijanej orkiestry, moje posty zostały USUNIETE.
Nie dlatego że robiłam komuś krypto reklamę ( Boże żałuję że w ogóle napisałam cokolwiek pozytywnego - pewno teraz przeze mnie ten zespół będzie miał kłopoty) ale wyraziłam swoją opinię na zadany temat. Niestety moja opinia nie pokrywała się z opiniami moderatorów.
Bo była pozytywna i dotyczyła konkurencyjnych firm o których nikt nie pisał na tym forum .
To jak widać wystarczyło aby moje posty zniknęły z tego forum.
Tak jak pisałam wcześniej to wszystko wygląda na celowe działania i nie zamierzam milczeć.
Powtarzam TO NIE JEST WIARYGODNE FORUM



Pozdrawiam.
Całkowicie popieram autora tego, oraz kilku innych podobnych wpisów. Wpisy są pisane przez tą samą osobę ....co wyraźnie widać po składni i logice wypowiedzi (jak ktoś często pisze podobny tekst to wpadają mu pewne zwyczaje w nawyk). Ofiary tych wpisów są automatycznie banowane bez możliwości wejścia na forum. Nie ma żadnej możliwości napisania w własnej obronie. Nawet Panią młodą , która wstawia się za poszkodowanym traktują w podobny sposób.
popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group