Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ostrzegajmy się!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2011, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eliszama napisał:

Andrzeju - trochę ma... Ale jeśli traktujesz to jako "dane wrażliwe", to rozumiem i szanuję... oczko
Pozdr,
Krzysztof


Ja nie napisałem że to dane drażliwe natomiast jestem szczerze zaintrygowany co mój stan cywilny może mieć wspólnego z tematem mojej wypowiedzi do której z pewnością się odnosiłeś zadając to pytanie.
_________________
Kamerzysta i fotograf ślubny - Kraków - Olkusz - Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2011, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy po fachu: trzymajmy się tematu.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2011, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Koledzy po fachu: trzymajmy się tematu.


No chyba eliszama trzymał się tematu zadając to pytanie ale ja potrzebuje wskazówki, gdzie ten związek z tematem występuje. Ciebie WIDEOFILM nie zaintrygowałoby jeśli podczas jakiejś dyskusji nt. zawodowe ktoś zapytał Cię nagle o stan cywilny a nie był przy tym kobietą? lol
_________________
Kamerzysta i fotograf ślubny - Kraków - Olkusz - Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2011, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM, Andrzeju - Ochajtniętemu łatwiej zrozumieć tych, którzy chcą się ochajtnąć. Jest w stanie ogarnąć ogrom przygotowań, przed którym stają Narzeczeni. Zgaduję więc, Andrzeju, że nie jesteś.
Poza tym, WIDEOFILM ma rację - Montenegro12 ostrzegła i tyle...
Pozdr,
Krzysztof
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2011, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eliszama napisał:
WIDEOFILM, Andrzeju - Ochajtniętemu łatwiej zrozumieć tych, którzy chcą się ochajtnąć. Jest w stanie ogarnąć ogrom przygotowań, przed którym stają Narzeczeni. Zgaduję więc, Andrzeju, że nie jesteś.
Pozdr,
Krzysztof


W sezonie mam do czynienia z ochajtającymi się prawie co tydzień, słucham ich zwierzeń i opowieści i zdaje sobie sprawę, że przed weselem jest sporo spraw do załatwienia i ograniczona ilość czasu na to. Tyle, że szukający kamerzysty i fotografa trafiają do mnie przeciętnie na rok przed tym dniem. Przyznasz, że rok czasu to cholernie dużo na zalezienie kilku godzin na wybór fotografa i kamerzysty weselnego.
Czyżbyś próbował pozbawić mnie szans u koleżanek po fachu bywających na tym forum próbując zdemaskować mój stan cywilny? lol język
Zgodnie z zaleceniami naszego Moderatora EOT
_________________
Kamerzysta i fotograf ślubny - Kraków - Olkusz - Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 6:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli koniecznie chcesz, to znajdź jakiś temat, w którym możemy pociągnąć tę dyskusję. Musisz się jednak liczyć z tym, że zahaczy ona o kwestię kondycji współczesnej fotografii ślubnej, w kontekście naszych zdjęć na stronach internetowych...
andrzejz napisał:

W sezonie mam do czynienia z ochajtającymi się prawie co tydzień, słucham ich zwierzeń i opowieści i zdaje sobie sprawę, że przed weselem jest sporo spraw do załatwienia i ograniczona ilość czasu na to.

Całkiem tego nie widać.
andrzejz napisał:

Czyżbyś próbował pozbawić mnie szans u koleżanek po fachu bywających na tym forum próbując zdemaskować mój stan cywilny? lol język

Nie myślałeś o przeniesieniu się, ze swoimi interpretacjami, na jakieś forum randkowe?
Pozdr,
Krzysztof
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością Pary szukające informacji o fotografie poczują ulgę po otrzymaniu takiej dawki wiedzy... o samych wykonawcach.

Dla obu Panów mam propozycję - przenieście ciąg dalszy tego zabawnego tematu do tego działu:
http://forum.slub-wesele.pl/viewforum.php?f=64
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andrzejz
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 146
Skąd: Olkusz / Kraków

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ariene napisał:
Z pewnością Pary szukające informacji o fotografie poczują ulgę po otrzymaniu takiej dawki wiedzy... o samych wykonawcach.

Dla obu Panów mam propozycję - przenieście ciąg dalszy tego zabawnego tematu do tego działu:
http://forum.slub-wesele.pl/viewforum.php?f=64


Ariene nie przesadzasz aby? Dla mnie wątek ma wolor i informacyjny i humorystyczny bo zawsze na forach z rozbawieniem oglądam gdy podczas merytorycznej dyskusji padają pytania o wiek, stan cywilny, wykształcenie itp. dyskutanta zmierzające do tego, żeby wykazać czyjaś ignorancje w temacie zamiast posłużyć się się merytorycznymi argumentami.
_________________
Kamerzysta i fotograf ślubny - Kraków - Olkusz - Katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 13:13    Temat postu: Do eliszamy Odpowiedz z cytatem

Krzysiek: możesz sobie dać luzu z tymi uwagami ? Nieładnie....
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eliszama
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 148
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 13:51    Temat postu: Re: Do eliszamy Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
Krzysiek: możesz sobie dać luzu z tymi uwagami ? Nieładnie....

Jasne Cool
Tylko nie wiem, które uznałeś za "nieładne"...
Poza tym, od kilku (co najmniej dwóch) postów próbuję zakończyć tę dyskusję, w tym temacie. Musisz ją przeciągać? Ty - Moderator?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group