Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Medycyna estetyczna - co sądzicie?
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
View previous topic :: View next topic  
Author Message
rachela
gaduła
gaduła


Joined: 13 Jul 2021
Posts: 300

PostPosted: Mon 2 Jan 2023, 15:31    Post subject: Reply with quote

A co sądzicie o chirurgii plastycznej? Zdecydowalibyście się na tego typu zabiegi? Jednym z nich jest na przykład operacja plastyczna nosa: https://zagielmed.pl/korekcja-nosa/ . Dla wielu osób tego typu zabiegi to wręcz zbawienie.
Back to top
View user's profile Send private message
bartek131
bywalec
bywalec


Joined: 04 Aug 2021
Posts: 163

PostPosted: Sat 7 Jan 2023, 15:05    Post subject: Reply with quote

Jakie macie zdanie na temat zabiegów medycyny estetycznej?

ochrona VIP Warszawa
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Kowal31
gaduła
gaduła


Joined: 01 Dec 2021
Posts: 422

PostPosted: Wed 11 Jan 2023, 13:24    Post subject: Reply with quote

Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony gabinet medycyny estetycznej w Warszawie?

doradca kredytowy
Back to top
View user's profile Send private message
prosta
bywalec
bywalec


Joined: 03 Oct 2021
Posts: 138

PostPosted: Fri 13 Jan 2023, 15:22    Post subject: Reply with quote

Sądzę, że medycyna estetyczna jest odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie tych osób, które nie do końca są zadowolone z tego, czym obdarzyła je matka natura. Poza tym rozwój technologi sprawił, że zabiegi są bardzo skuteczne i całkowicie bezpieczne. Ja przymierzam się do modelowania sylwetki w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address w Warszawie, ponieważ są bardzo chwaleni za profesjonalizm, podejście do klienta, nowoczesny sprzęt i świetnych specjalistów. Jeśli macie coś do poprawienia w swojej urodzie to zajrzyjcie na ich stronę https://www.beautyaddress.pl/ i zapoznajcie się z pełną ofertą.
Back to top
View user's profile Send private message
Frania25
maniak
maniak


Joined: 25 Aug 2018
Posts: 1298

PostPosted: Sun 24 Sep 2023, 6:45    Post subject: Reply with quote

Jeśli bedziecie szukać dobrego specjalisty to zobaczcie tu https://the-clinic.pl/specjalista/lek-agnieszka-bielarska/ Chrurg plastyczny z długoletnim doświadczeniem. Jest specjalistką z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej.Jest konsultantem w zabiegach operacji plastycznych np implantow piersi, plastyki brzucha, powiek itp.Zakres jej pracy jest bardzo duży. Więcej informacji na podanej stronie.
Back to top
View user's profile Send private message
monczek
kandydat
kandydat


Joined: 31 May 2022
Posts: 54

PostPosted: Mon 25 Sep 2023, 23:14    Post subject: Reply with quote

Medycyna estetyczna https://www.mediwell-beauty.pl/zabiegi-chirurgiczne/ to dziedzina, która oferuje wiele innowacyjnych zabiegów mających na celu poprawę wyglądu i pewności siebie. Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zawsze warto skonsultować się z wykwalifikowanym specjalistą, który dokładnie oceni nasze potrzeby i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie. Warto również dokładnie zapoznać się z potencjalnymi efektami oraz ryzykiem związanym z procedurą, aby podejść do niej z pełną świadomością
Back to top
View user's profile Send private message
jezyk
maniak
maniak


Joined: 12 Aug 2021
Posts: 1066

PostPosted: Tue 26 Sep 2023, 16:43    Post subject: Reply with quote

Myślę nad szkoleniem z modelowania twarzy oraz ust. Niestety nie jestem w stanie wybrać odpowiedniej firmy, bo na rynku jest ich sporo, a z jakością i przede wszystkim merytoryką szkoleń jest różnie. Jeśli któraś z was zna dobrą firmę, to dajcie proszę znać.
Back to top
View user's profile Send private message
Bring
bywalec
bywalec


Joined: 22 Nov 2021
Posts: 166

PostPosted: Wed 27 Sep 2023, 10:22    Post subject: Reply with quote

Skoro mowa o ustach, to i ja się dopiszę, bo sama też myślę nad ich powiększeniem. Akurat czytam o zabiegu na stronie kliniki Neonia https://neonia.com.pl/powiekszanie-ust-krakow/ i chyba zdecyduję się na taki prezent urodzinowy dla siebie.
Back to top
View user's profile Send private message
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Joined: 24 May 2021
Posts: 568

PostPosted: Wed 27 Sep 2023, 11:36    Post subject: Reply with quote

Wiesz co, jeżeli chodzi o tego typu szkolenia, to najlepiej postawić na profesjonalistów. Myślę, że w sieci znajdziesz jakieś sprawdzone namiary, więc wystarczy się rozejrzeć.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
westeroswinterfell
maniak
maniak


Joined: 05 May 2019
Posts: 1181

PostPosted: Fri 29 Sep 2023, 9:00    Post subject: Reply with quote

Słyszałam, że preparaty marki Volomis są świetne do stosowania, a dodatkowo firma ta przeprowadza szkolenie. Znacie ichniejsze produkty i możecie się odnieść co do jakości? Czytałam, że kurs jest w cenie z preparatami, które posiadają cienkościenne igły, poprawiające komfort zabiegu. Jeśli wiecie nieco więcej, to dajcie proszę znać. Z góry dziękuję.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group