Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Różnica między amatorem a profesjonalistą
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natoh
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 20
Skąd: Tarnów/Kraków

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"De gustibus non est disputandum" - Są tacy co słuchają disco polo i tacy
co nie słuchają.

eedytka napisał:
Wy co uważacie się za profesjonalistów (niektórzy za was na pewno nimi są)bierzecie sporą kase, a w rzeczywistości ta kasa nie równa się waszym umiejętnościom. To nie podlega żadnej dyskusji. Wy trwacie przy swoim inni przy swoim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natoh- Jesteś fotografem bo chyba nie doczytałam nic na forum. jak tak to daj link z chęcią oglądne i dam szczerą opinię

A tak wogóle to dyskutować można długo na taki temat a do skutku się nigdy nie dojdzie. Każdy ma i będzie mieć swoje zdanie. To wszystko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natoh
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 20
Skąd: Tarnów/Kraków

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie nie mam strony www. Będzie na koniec czerwca lub początek lipca. Od razu podlinkuje na forum Smile
Termin zrobienia str. www. powiązany z terminem otwarcia działalności gospodarczej. Koszt wykonania str. www ok. 3000 zł więc będę mógł to w koszty wrzucić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Profesjonalista: Nie ma dla niego tajemnic w tym fachu. Żyje z fotografi
Poziom zdjęć od bardzo dobrych do celujących(artystyczne zdjęcia)

Być może...ale i tak, cena usługi wcale nie świadczy od poziomie wykonanej roboty. wybacz, ale jednak stwierdzenie, ze nie wierzysz w zdolnosci pewnego fotografa, bo klient zapłacił 1200zł jest poniżej krytyki. to w takim razie nie wiem ile miałby Twoim zdaniem zażądać, byś 'uwierzył', że robi świetne zdjęcia i jest profesjonalistą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natoh
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 20
Skąd: Tarnów/Kraków

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można uzgodnić pewne rację przecież to proste. Nie można dojść konsensusu rozmijając się już przy podstawowych definicjach.

Nie można pisać tak:
"Wy co uważacie się za profesjonalistów" ; "amator jest w stanie zrobić tak dobre zdjęcia jak nie jeden co się zwie profesjonalistą"

Albo ktoś jest profesjonalistą albo nie jest. Innej opcji nie ma Zwać to się można ...

On bierze więcej niż 1200 zł

http://grabek.pl/

a ten znowu mniej niż 1200 zł

http://www.fotoolech.pl

Chyba widać różnicę?



eedytka napisał:
natoh- jesteś fotografem bo chyba nie doczytałam nic na forum. jak tak to daj link z chęcią oglądne i dam szczerą opinię

A tak wogóle to dyskutować można długo na taki temat a do skutku się nigdy nie dojdzie. Każdy ma i będzie mieć swoje zdanie. To wszytsko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://grabek.pl/ te mi się bardzije podobają mają to cos. jednak te drugie też nie są złe jeśli mam szczerze pisać

Piękne są zdjęcia czarno-białe
_________________



Ostatnio zmieniony przez eedytka dnia Wto 21 Kwi 2009, 15:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natoh
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 20
Skąd: Tarnów/Kraków

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To proste bo 1200 zł to za mało dla fotografa ślubnego (trzymając się mojej nomenklatury). prowadzącego działalność gospodarczą - koszty i amortyzacja sprzętu.


MissIndependent napisał:
Cytat:
Profesjonalista: Nie ma dla niego tajemnic w tym fachu. Żyje z fotografi
Poziom zdjęć od bardzo dobrych do celujących(artystyczne zdjęcia)

być może...ale i tak, cena usługi wcale nie świadczy od poziomie wykonanej roboty. wybacz, ale jednak stwierdzenie, ze nie wierzysz w zdolnosci pewnego fotografa, bo klient zapłacił 1200zł jest poniżej krytyki. to w takim razie nie wiem ile miałby Twoim zdaniem zażądać, byś 'uwierzył', że robi świetne zdjęcia i jest profesjonalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eedytka
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 192

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co ... mam wesele blisko pałcu i się zastanawiam nad koncepcją nie chce tradycyjnego pozowania -bo to jest już nudne... hmmm zastanawiam się nad jakimś pomysłem może coś doradzicie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natoh
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 20
Skąd: Tarnów/Kraków

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te drugie są fatalne.
Tu dwie opinie z innego forum dla fotografów ślubnych:

"maciek9107 jak na moj gust na niektorych plenerowych masz za duza winiete - zdjecia przywoluja na mysl te na nagrobkach"

"Natomiast moim zdaniem, to winieta jest najmniejszym problemem tych zdjęć, niestety"





eedytka napisał:
http://grabek.pl/ te mi się bardzije podobają mają to cos. jednak te drugie też nie są złe jeśli mam szczerze pisać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 21 Kwi 2009, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eedytka napisał:
Wiecie co ... mam wesele blisko pałcu i się zastanawiam nad koncepcją nie chce tradycyjnego pozowania -bo to jest już nudne... hmmm zastanawiam się nad jakimś pomysłem może coś doradzicie?



My na jednej sesji gramy w football amerykański(mamy 5 druhen i 5 drużbów więc drużyna wymarzona:) Na drugiej jedziemy nad morze i będziemy pływaćuśmiech(autentycznie taplać się w wodzie, już pod sam koniec sesji). Mamy też sesję przedślubną i jedziemy na niej do spa:)
Myślę, że każdy nietuzinkowy pomysł jest dobry, pod warunkiem, że nie jest wymuszony na pokaz, i pasuje do nas
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group