Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabawy i inne pomysły na śmieszne wesele:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moje_niebo
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 19
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na naszym weselu będzie orkiestra, fakt ze DJ wszystko praktycznie zagra, ale tez nie kazdy potrafi potrafi poprowadzić zabawe tak jak robią to niektóre zespoły. Np. byłam na paru weselach gdzie grał DJ i oczepiny ograniczały się do rzucania welonem i musznikiem a potem zbierania na wózek. Jesli ktoś chce więcej zabaw ten wynajmie orkiestre, a jesli komuś zależy tylko na muzyce wynajmie DJ. język A co do tematu, to my planujemy parę zabaw, ale najbardziej podoba mi sie taka:
Orkiestra prosi kilku panów na środek, drużba podaje każdemu kieliszek z bułką tartą, kazdy z panów ma zjeść całą zawartość kieliszka a następnie zagwizdać "sto lat" młodej parze. Wyobrażacie sobie jak to musi wygladac kiedy panowie nie mogą wydobyć z "dzióbka" zadnego dzwieku?? Jest też wersja z cytryną. Kazdy dostaje plasterek cytryny i z nim w ustach śpiewa "sto lat"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 19 Lut 2009, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje_niebo napisał:

Orkiestra prosi kilku panów na środek, drużba podaje każdemu kieliszek z bułką tartą, kazdy z panów ma zjeść całą zawartość kieliszka a następnie zagwizdać "sto lat" młodej parze. Wyobrażacie sobie jak to musi wygladac kiedy panowie nie mogą wydobyć z "dzióbka" zadnego dzwieku?? Jest też wersja z cytryną. Kazdy dostaje plasterek cytryny i z nim w ustach śpiewa "sto lat"

..Hehe fajne..
dobrze jest tez pooglądać kasety ze starych wesel tak z przed 10 czy 15 lat..jest tam dużo zabaw (nie zboczonych jak teraz) o których juz zapomniano a które są bardzo fajne....
..np konkursy..
..ja pamiętam np takie....
...wybieało się kilka par....był konkurs....tańczyło się ...jak muzyka przestawała grać to pani musiał ściągnąć partnerowi marynarkę i ubrać na lewą stronę...ostatnia para odpadała.. .i dalej muzyka przestaje grać znów zmiana marynarek na drugą stronę.....i tak aż do 1 pary która zwycięży..Oczywiście "flaszeczka" w nagrodę.
...Czasem jest dużo śmiesznych sytuacji a nie są to jakieś zboczone zabawy ..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moje_niebo
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 19
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 19 Lut 2009, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz też jest sporo zabaw takich normalnych a nie zboczonych. Ja ostatnio brałam udział w bardzo fajnej zabawie w ZOO. Wygląda ona tak:http://www.youtube.com/watch?v=FOhU9CE7Xvk
Jest przy tym kupe śmiechu i zabawy. Fajna jest też zabawa w tzw krecenie waleczka. Wybiera sie pare osób które muszą 10razy obiec wałek kuchenny dookoła jak najszybciej, nastepnie biegną na drugi koniec sali do panstwa młodych po kieliszeczek wódki. Jak łatwo sie domyślec po alkoholu i kreceniu sie w kółko prawie każdy zaliczy glebe:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Czw 19 Lut 2009, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również mamy dj'a! byłam na wielu weselach w swoim życiu i różnie to bywa... A my wybredni co do wykonań będzie chciał coś zjeść. Poleca też nowe kawałki czy reege które bardzo chcemy a w szczegolności boba marleya bo jesteśmy fanami a nasi znajomi też się chętnie pobawia. Wesele ma być dla mnie a nie dla gości więc to my zdecydujemy co będzie grane, oczywiście nie pominiemy osób starszych. No i jaka taniocha za dj'a płacimy tylko 1300zl i gra do ostatniego gościa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Nie 22 Lut 2009, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anjas17 napisał:
my rowniez mamy dj'a! bylam na wielu weselach w swoim zyciu i roznie to bywa... a my wybredni co do wykonan jestesmy wiec stalelo na tym ze bedzie dj! Przynajmniej przerw nie bedzie robil jak bedzie chcial cos zjesc. Poleca tez nowe kawalki czy reege ktore bardzo chcemy a w szczegolnosci boba marleya bo jestesmy fanami a nasi znajomi tez sie chetnie pobawia. Wesele ma byc dla mnie a nie dla gosci wiec to my zdecydujemy co bedzie grane, oczywiscie nie pominiemy osob starszych. no i jaka taniocha za dj'a placimy tylko 1300zl i gra do ostatniego goscia.

anjas ja się spotkałam z taką opinią, że ślub jest dla nas, a wesele jest dla gości Exclamation więc dlatego trzeba brać pod uwagę wszystko i wszystkich, a nie tylko siebie i swe preferencje muzyczne smutny
u nas będzie świetny zespół, którego 2 razy wysłuchaliśmy i gdzie wokalistka jest wodzirejką z czadem lol zagrają i dla młodych, i nasze ulubione kawałki, i dla starszych, których wśród rodziny nie braknie...
co do zabaw, ta w karetę Króla i Królowej czy pociąg nie jest zła, choć pewnie z tych starych wesel znana lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bingo
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 2

PostWysłany: Nie 22 Lut 2009, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZABAWA Z KRZESEŁKAMI

Trzeba ustawić kilka krzesełek(w zależności od liczby gości) w okręgu oparciami do środka. Na krzesła zapraszamy panów. Aby ich zachęcić do zabawy można wprowadzić nagrodę dla zwycięzcy(np. 0.5 l.). Zaczynamy zabawę. Panowie chodzą dokoła krzesełek a kiedy wodzirej powie jakiś przedmiot panowie szybko biegną po niego. Oczywiście w międzyczasie wyznaczona do tego osoba zabiera jedno krzesełko. Pan, który przybiegnie ostatni nie ma na czym usiąść i odpada z zabawy. Sytuacja powtarza się aż wyłonimy zwycięzce. Najważniejsze w tej zabawie jest to aby przedmioty były trudne do zdobycia (np.papier toaletowy, źdźbło trawy). Gwarantuje gromki śmiech wszystkich gości.
_________________
zespół na wesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rybix
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 85

PostWysłany: Nie 22 Lut 2009, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście brałam udział w takich zabawach:
1) Wybiera sie 10-14 pan Very Happy łączą się one w pary..i muszą razem tańczyćwykrzyknik przy różnej muzyce!! reszta gości decyduje, która para odpada.. para która zostaje toczy między sobą pojedynek Very Happy jedna pani ma za rurkę świadka a druga pana mlodego język hihi no i wtedy zaczyna się największy ubaw dla gości:D
2)Panowie tańczą w jednym kółku.. panie - o jedna więcej niż panów- na zewnatrz w drugim uśmiech jak przestaje grać muzyka.. prowadzący mówi co mają wrzucić panie do jego koszyka np. koszula, but, kamizelka:D krawat, banan : D pani która szybko zdobędzie rzecz wrzuca ja do kosza..i musi wskoczyć panu..na barana Very Happy no jedna pani zawsze odpada i wybiera pana którego bierze ze sobą Very Happy

Nie wiem czy ja mam jakiś magnez do takich zabaw ale zawsze mnie wybiorą :d hhi nie chce się chwalić ale w obu wygrałam.. troszkę się w tej 2 wstydziłam..bo najszczuplejsza nie jestem..a niektórzy panowie takie chudziny język hihi najlepsze jest to, ze swojego narzeczonego rozebrałam do majtek Very Happy hihih on nie brał udziału w tej zabawie i jak tylko słyszał co trzeba zdobyć to się szybko rozbierał Very Happy hihih
Na początku byłam zła,że muszę znów brać udział w jakiejś zboczonej zabawie..ale potem hihih było dużo śmiechu Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 23 Lut 2009, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
anjas17 napisał:
my rowniez mamy dj'a! bylam na wielu weselach w swoim zyciu i roznie to bywa... a my wybredni co do wykonan jestesmy wiec stalelo na tym ze bedzie dj! Przynajmniej przerw nie bedzie robil jak bedzie chcial cos zjesc. Poleca tez nowe kawalki czy reege ktore bardzo chcemy a w szczegolnosci boba marleya bo jestesmy fanami a nasi znajomi tez sie chetnie pobawia. Wesele ma byc dla mnie a nie dla gosci wiec to my zdecydujemy co bedzie grane, oczywiscie nie pominiemy osob starszych. no i jaka taniocha za dj'a placimy tylko 1300zl i gra do ostatniego goscia.

anjas ja się spotkałam z taką opinią, że ślub jest dla nas, a wesele jest dla gości Exclamation więc dlatego trzeba brać pod uwagę wszystko i wszystkich, a nie tylko siebie i swe preferencje muzyczne smutny

strasznie tego powiedzenia nie lubię Rolling Eyes ostatecznie to impreza Młodych, więc normalne, że nasze decyzje opieramy o własny gust. nie wyobrażam sobie zastanawiania się czy goście wolą tort śmietanowy czy marcepanowy, czy wolą kapele czy dj'a, czy ich zdaniem stoliki powinny być ułożone w podkowę czy powinny być okragłe..... na koniec wyjdzie tak, że wszyscy są zadowoleni z wyjątkiem Młodej Pary....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miss, ja nie napisałam, że mi się to powiedzonko podoba, wręcz przeciwnie Twisted Evil Twisted Evil ale w pewnym sensie moja wrodzona przekora musi tu ustąpić rozsądnemu podejściu do sprawy Twisted Evil Twisted Evil wątek i tak jest na temat, co wybieramy i co będzie lepsze i to chyba zależy od PM i ich gustu/finansów/preferencji... nie ma co dywagować, skoro to sprawa do postanowienia między 'organizatorami imprezy' lol my akurat będziemy mieć zespół, bo jest sprawdzony i chcemy tę właśnie wodzirejkę, a 100% genialności coverów nas nie interesuje Wink moja siostra będzie mieć DJ'a - gościa z radia i też jest dobrze (i zapłaci mu połowę naszej kwoty Wink ) wszystko zależy jak leży lol lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje_niebo napisał:
Na naszym weselu będzie orkiestra, fakt ze DJ wszystko praktycznie zagra, ale tez nie kazdy potrafi potrafi poprowadzić zabawe tak jak robią to niektóre zespoły. Np. byłam na paru weselach gdzie grał DJ i oczepiny ograniczały się do rzucania welonem i musznikiem a potem zbierania na wózek. Jesli ktoś chce więcej zabaw ten wynajmie orkiestre, a jesli komuś zależy tylko na muzyce wynajmie DJ. język


no i tu sie nie zgodzę.bo my mamy DJ a zabawy możemy miec wszystkie jakie tylko chcemy.Dobry DJ poprowadzi impreze i wszystkie zabawy równie dobrze jak zespół.DJ nie jest tylko od muzyki.Trzeba tylko dobrego znaleźć i dobrze się z nim dogadać co chce się mieć.

Byłam na weselu z zespołem który nawet oczepin dobrze nie poprowadził nie mówiąc o jakich kolwiek zabaw.Więc nie zależy to czy to DJ czy to zespół tylko czy jest to człowiek który zna sie na swojej robocie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group