Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabawy i inne pomysły na śmieszne wesele:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście wybrałabym orkiestre bo mamy taką sprawdzoną, która świetnie gra i świetnie zabawia ludzi. Ale w życiu nie pozwolą aby wykonywali jakieś utwory obcojęzyczne, bo po polsku super śpiewają i niech tak zostanie język Ale to jest każdego indywidualna sprawa jak kto woli i lubi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
INA
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sie 2008
Posty: 127
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Czw 12 Lut 2009, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracajac do tematu zabaw to:)

U mojego barta była taka ekstra zabawa, gdzie jedna Pani mogła wygrać torebkę zafundowaną przez Panstaw Młodych.

A wię dokładnie nie mam tego zapisanego ale było to coś takiego:
Drużba czy ktoś z orkiestry prosi 4 lub 5 Pań ze swoimi torebkami, Panie wychodza i wtedy sie zaczyna. Grużba zadaje pyatania o rzeczy i jak któraś Pani ma to je wyciaga i kładzie koło swojej torebki.
Pytania: np.
Czy mają Panie portfel, czy maja panie prawo jazdy, czy maja panie karte kredytowa, czy maja panie tabletki na kaca, czy maja panie długopis, igłe, agrafke, chusteczki, itd. co chcemy u mnie było na koniec
czy maja panie prezerwatywy i wtedy moja najstarsz siostra wyciągneła pampersa, a bratowa tabletki. dziewczyny było tyle śmiechu naprawde. i potem zlicz sie punkty, kto osiągną najwięcej dostej torebke. oczywiście siostra z pampersem wygrała.

Można różne rzeczy wymiślec jakie sie chce smieszne poważne co chcemy.
naprawde polecam, ja znajde orginała w necie to napisze dokładnie, a może wy już to znacie?]

POLECAM POLECAM
tylko ja nie weim czy robic to, bo moja rodzina to już widziała a Mojego nie.

PS: Tylko nie mówcie nikomu że robicie taka zabawe, bedzie wiecej śmiechu jak beda zaskoczeni.
_________________
Karolina



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy orkiestrę, Dj nie kojarzy mi się z weselem, tylko z normalną imprezą.
Ale oczywiście to, czy goście będą się bawić dobrze i długo zależy od umiejętności wodzirejskich kapeli i DJ-a
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
my już byliśmy na weselach czy innych imprezach gdzie były zespoły i nigdy nam się nie podobało. Śpiewanie po angielsku w wykonaniu nawet dobrej orkiestry to masakra, podobnie jak te mało przyzwoite stare weselne piosenki. Nie wyobrażam sobie czgoś takiego na własnym weselu.


Po prostu nigdy nie byłaś na weselu na którym grał porządny zespół Confused

Ale oczywiście, degustibus non disputandum est.
_________________
Wesele to jedyny dzień w życiu ... JEDYNY uśmiech

http://www.mgimusic.pl zespół weselny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie cierpię zespołów Rolling Eyes
z racji tego, ze jestem sama muzykiem i mam bardzo dobry słuch, bardzo przeszkadzają mi fałszujący wokaliści Confused (nawet najlepiej śpiewająca osoba po paru godz. śpiewania wymięknie...)

No nie dałabym rady Wink Exclamation
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieodwołalnie będziemy mieć DJ-a oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist83 napisał:
(nawet najlepiej śpiewająca osoba po paru godz. śpiewania wymięknie...)

No nie dałabym rady Wink Exclamation


Wierzę, nie każdy daje, trzeba mieć doskonały warsztat wokalny a to bardzo rzadkie. Może dlatego ja prawie nie śpiewam Cool

Ale miałem przyjemność pracowac z co najmniej dwiema wokalistkami które jak wchodziły na scenę tak i zchodziły w identycznej formie Very Happy

Shocked
_________________
Wesele to jedyny dzień w życiu ... JEDYNY uśmiech

http://www.mgimusic.pl zespół weselny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie mam jakiegoś doskonałego słuchu, ale wydaje mi sie, że pod koniec wesela niewiele osób jest w stanie dostrzec spadek formy osób śpiewających uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alysza napisał:
może nie mam jakiegoś doskonałego słuchu, ale wydaje mi sie, że pod koniec wesela niewiele osób jest w stanie dostrzec spadek formy osób spiewających uśmiech


Otóż to jest cała prawda Very Happy Very Happy Very Happy

Co oczywiście nie zwalnia muzyków z obowiązku świetnego grania i śpiewania do końca imprezy.

Ale też uważam że czasami ludzie przykładaja zbyt wielką wagę do wierności wykonywanych "coverów". Po pierwsze naprawdę wiernie to gra DJ i jak ktos bardzo chce mieć oryginały - bierze DJ i ma. Pewne odstępstwa od formy pierwowzoru tworzą smaczki które charakteryzują żywe wykonania a co najważniejsze ...

Szalejąc na parkiecie nie bardzo chce mi się słuchać czy gitarzysta wykonuje swoją partię na 100% wiernie od strony artykulacyjnej, wolę patrześ żonie w oczy Very Happy
_________________
Wesele to jedyny dzień w życiu ... JEDYNY uśmiech

http://www.mgimusic.pl zespół weselny Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alysza napisał:
może nie mam jakiegoś doskonałego słuchu, ale wydaje mi sie, że pod koniec wesela niewiele osób jest w stanie dostrzec spadek formy osób spiewających uśmiech


Racja lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group