Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabawy i inne pomysły na śmieszne wesele:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybix
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 85

PostWysłany: Czw 1 Sty 2009, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawa, niezły ubaw, w tym roku byłam na weselu, gdzie była taka zabawa, było bardzo śmiesznie. małżonkowie dźwigali w górę buty- panna młoda miała swój i pana młodego i on też- i kto miał być za co odpowiedzialny ten but się dźwigało.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Nie 18 Sty 2009, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich! Nie chcę nikogo urazić, ale żaden zespół nie ma porównania z profesjonalnym DJ-em. Mówcie sobie co chcecie. Ja już na niejednym weselu i sylwestrze byłam i zespój nawet najlepszy nie zaśpiewa wszystkiego. Zresztą o godzinie 12 czy 1 w nocy żaden człowiek, nawet najbardziej wykształcony muzyk nie brzmi jak na początku. w dodatku te przerwy na jedzenie dla mnie odpada.
My mamy profesjonalnego DJ-a, który prowadzi audycje w łódzkim radiu i jest świetny.
Jestem spokojna, że każde muzyczne życzenie moich gości zostanie spełnione. Zresztą u mnie na weselu jest większość młodych więc chcielibyśmy aby muzyka byłą bardziej na czasie. Oczywiście dla starszych tez coś będzie:)uśmiechuśmiech
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_revolution
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma prawo do swojego zdania, ale wesele z dj'em- masakra.
Orkiestra to orkiestra- żywa, z wygłupami, fajnymi pomysłami.
a przypominam, ze to nie jest prosty zawód, no a płyty puszczać potrafi prawie każdy.


Co do zabaw:
W balonach są ukryte karteczki z wypisanymi prawami i obowiązkami młodej pary. Para mloda siedzi na krzesełkach i przebijają (raz jedno raz drugie) balony i czytają co sobie wylosowli np. do dziecka w nocy wstawać będę ja, pieniądze trzymam i wydaję ja, z teściem na piwo chodzić będę ja itp.
_________________
ola_revolution
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ola_revolution napisał:
każdy ma prawo do swojego zdania, ale wesele z dj'em- masakra.
Orkiestra to orkiestra- żywa, z wygłupami, fajnymi pomysłami.


Dobry DJ jest nieraz lepszy od nie jednej orkiestry.Bo tu przecież nie chodzi o samo puszczanie płyt ale i o prowadzenie imprezy.Bywałam na weselach gdzie orkiestra była licha i zabawa kiepska,a DJ rozkręcał na maksa..Myśle że tu nie chodzi tyle o to czy to DJ czy nie,ale o umiejętności wodzirejskie tych osób Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez uważam, że jeśli wesele to tylko z zespołem. Profesjonalni instrumentaliści zupełnie inaczej prezentują się na sali, niz facet za konsoletą. Poza tym, mój Rrrr jest muzykiem i nigdy w życiu nie pozwoliłby, aby na naszym wesleu zabrakło zespołu. No, ale to nasze zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać każdy ma swoje preferencje uśmiech Ja zawsze chciałam dobrego DJ'a, mam znajomego amatora DJ'a, który ma znajomości uśmiech więc będę wiedziała, kogo zatrudniam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze trudno mi ocenić czy lepszy dj czy zespół? Nigdy nie bylam na weselu gdzie grał dj- a wiadomo zespół zespołowi nie równy.My mamy sprawdzony byliśmy już na 3 weselach gdzie grał.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My DJ'a tez mamy sprawdzonego.Orkiestry niestety nie bo ostatnio jakos u nas wszyscy DJ'a mają.A jedyna polecona orkiestra chciała 3500 za jedwen dzien i to tylko do pólnocy Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My już byliśmy na weselach czy innych imprezach gdzie były zespoły i nigdy nam się nie podobało. Śpiewanie po angielsku w wykonaniu nawet dobrej orkiestry to masakra, podobnie jak te mało przyzwoite stare weselne piosenki. Nie wyobrażam sobie czgoś takiego na własnym weselu. Dobry profesjonalny dj jest niezbędny, żeby poprowadzić fajną zabawę. Zresztą dla mnie znacznie lepiej to również wygląda niż paru facetów w kiepskich garniturach.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 11 Lut 2009, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi po prostu zależy na oryginalnych kawałkach, oryginalnym wykonaniu... na piosenkach, które są moimi ulubionymi, a żaden zespół mi ich nie wykona uśmiech a tak układam swoją playlistę i mam dosłownie wszystko co chcę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group