Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaręczyny -kulig,sanie,zima,kolacja:-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Nie 30 Lis 2008, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecietnie kulig tra jakas godzinke, nie sadze zeby pol godziny wystarczylo na zareczyny i kulig w jednym. lepiej wez dluzszy czas bo przeciez nie chcesz robic nic w pospiechu. niezbyt ladnie wygladaloby jakies streszczanie sie bo juz tylko 10 min zostalo. z tego co sie orientuje to kulig teraz podrozal jeszcze bardziej. zalezy dokad w gory jedziesz, jesli zakopane to licz sie ze sporymi kosztami. ja na sylwku w zakopcu bylam jakies 5 lat temu i wtedy od osoby liczyli sobie jakies 50 zł. a teraz znajoma jedzie i podobno za 3 osoby 800 zł ale nie wiem jaki dlugi mam byc ten kuig. poszukaj na necie, podzwon do miejscowosci gdzie jedziecie, tak mgdzie bedziecie nocowac i sie dowiesz. a pochodni nie musicie trzymac. sa sanie ze specjalnymi mocowaniami na pochodnie uśmiech lepiej chyba zeby nie bylo za ciemno!! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kris_nh
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 10

PostWysłany: Nie 30 Lis 2008, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my placimy na sylwestra za pare 390 zl i tam jest impreza + 2 lub 3 dania gorace, flaszka wodki,grzaniec ,zakaski,napoje i cos w stylu szwedzki stol i w tym mamy kulig chyba 30 minut trwa ale nie jestem pewny. Nie no 8 stowek to na pewno nie,przeciez to zbyt wygorowana cena jak dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Nie 30 Lis 2008, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne ze przesada i wcale nie mowie zebys tyle placil. zadzwon i zapytaj ile za kulig i po problemie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kris_nh
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 10

PostWysłany: Pon 1 Gru 2008, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze ktos ma pomysl co jeszcze lub jak jeszcze urozmaicic te zareczyny pytajnik? pomysly prosze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Pon 1 Gru 2008, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czego Ci jeszcze brakuje? hehe uśmiech maoim zdaniem juz jest przepieknie a co za duzo to nie zdrowo uśmiech ale moze inne dziewczyny maja jakies pomysly...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Wto 2 Gru 2008, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że to wystarczy! tak jak napisała anjas17 co za dużo to niezdrowo. A przyszła Narzeczona ma się skupić na Tobie, a nie na tych wszystkich atrakcjach
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Wto 2 Gru 2008, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie, tak jak pisze be@tka. oprawa jak jest ladna to swietnie, ale to Ty i Ona i Twoje slowa wypowiedziane do niej sa wazne i je ma zapamietac na zawsze, do konca zycia!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kris_nh
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 10

PostWysłany: Wto 2 Gru 2008, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki wszytskim za pomoc,pozdrawiam

dam znac jak poszlo Smile za miesiac dam znac wykrzyknik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Sro 3 Gru 2008, 2:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekamy z niecierpliwoscia i trzymamy kciuki uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kris_nh
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 10

PostWysłany: Czw 4 Gru 2008, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MAM MALY PROBLEM i ZASTANAWIAM SIE NAD ZMIANA PEWNA wykrzyknik!

Koles mial znajomego ktory mial te sanie takie 2 osobowe,ponoc bardzo ladne itd ale je sprzedal wiec sanie odpadaja bo te co beda na kuligu w sylwestra to takie zwykle na 6 osob.

Natomaist mysle nad zmiana bo on mi podpowiedzial aby wynajac SKUTER SNIEZNY , poprowadze go, mala przejazdzka , tak ekstremalnie i pozniej sie gdzies zareczyc w szczerym polu pytajnik? co myslicie pytajnik? no i pozniej kolacja w restauracji. CO MYSLICIE pytajnik?

albo najgorszy wariant to jakby sniegu nie bylo to ze mi dorozke wynajmie ale akurat pomysl z dorozka mi sie nie podoba, tak samo cos mowil o kladach ale to chyba tez bezsensu. pytajnik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group