Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaręczyny -kulig,sanie,zima,kolacja:-)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kris_nh
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 10

PostWysłany: Sob 29 Lis 2008, 18:21    Temat postu: Zaręczyny -kulig,sanie,zima,kolacja:-) Odpowiedz z cytatem

Witam forumowiczow Smile

Mam plan ale nie wiem czy dobry wiec prosze o opinie.

Na Sylwestra jade w gory i mam plan aby dzien przed Sylwestrem wynajac "goscia" ktory by Nas przewiozl (sanie+konie Smile ) czyli tradycyjny kulig) i pozniej do karczmy-restauracji i teraz pytanie. Kiedy sie lepiej oswiadczyc pytajnik?

1. Podczas jazdy kuligiem w saniach i pozniej kolacja?
2. Po jezdzie w szczerym polu czyli przejazdzka, oswiadczyny i powrot saniami i na kolacje?
3. Calkowicie po kuligu podczas kolacji ?

Wiadomo ze wszystko bym wczesniej zarezerwowal czyli kulig,pana przewoznika i stolik w restauracji. Zareczyc sie chce dzien przed sylwestrem bo sylwestra mamy miec takiego ze tez mamy w karczmie i ok godz.22.30 kulig ale obawiam sie ze podczas sylwestra troche "przypal" bo mozemy juz byc troche "na fazie" o tej godzinie oraz duzo ludzi bedzie bralo udzial w kuligu wiec to juz nie to samo a ja rozglosu i "afery" raczej nie preferuje tylko wole w spokojnej atmosferze.

Jak myslicie?pytajnik

Aha i kwiaty jakies tez pasowaloby kupic? ale kiedy je dac i gdzie je trzymac ? zamowic wczesniej i kelner doniesie czy jak to zorganizowac pytajnik?

dzieki z gory za odpowiedzi pozytywne jak i negatywne tez mile widziane Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Sob 29 Lis 2008, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze 1 stycznia?? jak dla mnie swietny poczatek zdania: z nadejsciem Nowego Roku... nowe plany... nowe nadzieje i takie tam rozne romantyczne slowka

A jesli chodzi o pytanie kiedy?? Hmmm coz sam najlepiej znasz swoja ukochana wiec w zasadzie powinienes wiedziec co jej by sie najbardziej podobalo i marzylo...
Jak dla mnie (a gory KOCHAM) to super byloby podczas kuligu uśmiech moglbys jeszcze pogadac z bacą zeby jakies pochodnie byly na saniach, schowaj gdzies dwa kieliszki i winko lub szampana.... kwiaty?? jak dla mnie zbedne... ja nie dostalam i nie zaluje bo w ogole o tym nie myslalam. kwiaty dostaje bez okazjii milion razy w roku, wiec nie zrobiloby na mnie to wiekszego znaczenia.

Oczywiscie podczas kolacji mozna rowniez wymyslic cos bardzo romantycznego. Knajpy w gorach maja swoj niepowtarzalny klimat, wiec wybor jest nieziemski.
Tak naprawde najwazniejsze jest to czego Twoja ukochana by najbardziej chciala. Musisz wziasc tez pod uwage fakt, czy wolalaby ten moment przezyc tylko z Toba, czy nie przeszkadza jej obecnosc innych ludzi (ja chcialam byc tylko sam na sam).

Zycze powodzenia:) piekny temat jak facet pyta o takie sprawy.... ehhh az mi sie lezka zakrecila bo przypomnialam sobie swoje zareczyny uśmiech Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Sob 29 Lis 2008, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym obastawiała że podczas kuligu... Chyba, ze chcesz zabrać dziewczynę w jakies ładne miejsce podczas tego kuligu to wtedy tam uśmiech a kolacja juz tak w ramach "świętowania zaręczyn"
P.S. Świetny pomysł w ogóle! Romantyczna dusza Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kris_nh
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 10

PostWysłany: Sob 29 Lis 2008, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za podpowiedz, masz racje ze w nowym roku 1 stycznia lepiej Smile nowy rok nowe plany nowe nadzieje nowe cele itd Smile z kwiatami w sumie racja bo gdzie ja bym je kupil w tych gorach Smile tylko o ktorej to zorganizowac? jak bedzie ciemno czy jasno ? jak pochodnie to ciemno lepiej ale bez pochodni to chyba lepiej aby bylo widno ? sam nie wiem hmnn

prosze o odp. dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kris_nh
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 10

PostWysłany: Sob 29 Lis 2008, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko mam dylemat bo jesli zrobie to 1 stycznia to ten kulig nie bedzie zadna atrakcja bo dzien wczesniej w sylwestra bedziemy miec kulig wiec 1 stycznia to moze byc juz "oklepany" temat i zadna rewelacja. Wiec nie wiem czy przywiazywac wage do tego ze to nowy rok i nowe plany itd itp.

jak myslicie?pytajnik

eee tam zadna ze mnie romantyczna dusza Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Sob 29 Lis 2008, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli 1 stycznia to watpie zebyscie zdazyli pojechac na kulig jak bedzie jasno z racji normalnel iz noc wczesniej bedziecie balowac heheh
a ja uwazam ze duuuuzo romantyczniej bedzie juz po zachodzie slonca (jasne moze nie o 22 ale juz o 17-18 jest ciemno)
poza tym kulig jest duuzo fajniejszy "po ciemku", wiem z doswiadczenia

a jesli chcesz zrobic cos pomiedzy, to zacznijscie kulig jak zacznie sie tzw. szaruga a jak sie sciemni wtedy sie oswiadczysz, a po tem kolacyjka w restauracji... albo pomysl o tym zeby np. cos w pokoju przygotowac po powrocie z kuligu Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Sob 29 Lis 2008, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm no to fakt, ze moze to byc juz mniejsza nowoscia.... no to moze w sumie lepiej bedzie przed sylwkiem... a w sylwestra kulig bedzie dla niej milym wspomnieniem dnia poprzedniego uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Sob 29 Lis 2008, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem za opcją, żeby oświadczyć się w czasie kuligu. Masz rację, że w Nowy Rok może to być mniejsza atrakcja więc lepiej dzień przed Sylwestrem. Co do kwiatów to zawsze możesz je dać Narzeczonej jak dojedziecie na kolację (jesli ona na przykład lubi kwiaty). Dogadaj się z kelnerem i jak wrócicie z kuligu to on by Ci kwiaty pewnie podał uśmiech
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Sob 29 Lis 2008, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kris_nh, super pomysł na oświadczyny!powodzenia!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kris_nh
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 10

PostWysłany: Nie 30 Lis 2008, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze plan juz mam nakreslony. Tylko zastanawiam sie ile taki kulig moze trwac tzn. ile zamowic ? 20 minut pytajnik? 30 minut pytajnik? Prosze o podpowiedz bo nigdy nie bralem udzialu w takim kuligu a nie chce zeby trwal za krotko i za dlugo tez nie aby nie zmarznac i zeby sie nie znudzil. Odnosnie pochodni to chyba odpuszcze pochodnie bo trzeba je trzymac a to dodatkowy balast i problem.Sam nie wiem,tylko ze jak nas "wywiezie" gdzies "kierowca" to w zasadzie nie wiem bo przeciez tam bedzie pewnie ciemno a konie oczami nie swieca hehe Smile I oby Pan byl sympatyczny. Moze ktos sie z Was orientuje ile taka atrakcja moze mnie kosztowac pytajnik?

dzieki z gory za odp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group