Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sentencja, imię, data...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sob 13 Mar 2010, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwiatus dziękuję uśmiech

ale dziś to myśle tylko o tym,żeby mieć obrączki..a grawer to pewnie jak w polsce będziemy w kwietniu...
ja swoją mam..a mojego narzeczonego miała być zmniejszana,bo nie mieli rozmiaru a nam się te najbardziej podobały...i ...źle zrobili... smutny mamy wybrane dwukolorowe..a oni całość oblekli białym złotem i nie wygląda to wogóle jak dwu kolorowe smutny różnią się od siebie.dzisiaj się aż popłakałam w tym sklepie...dałam im jeszcze jedną szanse...szef był i przepraszał itd..i powiedział że to naprawią..ale jeśli nie zrobią jak trzeba,zeby była identyczna jak moja to ..czeka nas ponowne szukanie obrączek...wtedy pewnie już w Pl zamówimy.. smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karrina
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 3

PostWysłany: Sob 13 Mar 2010, 23:21    Temat postu: data !!! Odpowiedz z cytatem

Nie wiem gdzie wam się mieszczą te wszystkie sentencję - najważniejsza jest data - ON na bank zapomni po 3 latach kiedy to było uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Nie 14 Mar 2010, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ON na pewno nie zapomni Very Happy Szczerze mówiąc nie widzę sensu wpisywać na obrączki datę ślubu i imię współmałżonka... Każdy robi jak uważa Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Wto 16 Mar 2010, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a my właśnie wymyśliliśmy grawer... w sumie skończyło się na wspolnym pomyśle


You're my Angel 26.06.10


mam nadzieję że to się zmieści wesoły)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 16 Mar 2010, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorotam a czy to zdanie ma jakieś symboliczne znaczenie dla Was ? Nie wiem, z jakiejś Waszej piosenki, wiersza, może Narzeczony Cię tak nazywa ? Cool Ciekawy pomysł .....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 17 Mar 2010, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki ruda87 uśmiech

w sumie to czasem tak mówimy do siebie uśmiech
ale to tak bardziej symbolicznie...każdy chce mieć przy sobie takiego swojego prywatnego anioła ..a my mamy nadzieję,ze będziemy przez całe życie takim wsparciem dla siebie uśmiech a że nie zawsze jesteśmy z sobą 24/h to ta obrączka z tym tekstem będą zawsze z nami dla przypomnienia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Czw 18 Mar 2010, 0:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od jubilera,ale myślę że taki napis z datą spokojnie się zmieści. Jak będziesz mogła to wstaw zdjecia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Czw 18 Mar 2010, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wesoły ja też mam nadzieję,że się zmieści.. wesoły a
grawer będziemy robili w kwietniu w Polsce. więc po powrocie wrzucę fotkę jak będą gotowe uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sro 31 Mar 2010, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.wec.com.pl/Obraczki-Slubne/Obraczki-slubne-ze-zlota-ST-255ZB-p1785.html

grawer zamówiony : You're my Angel 26.06.2010r

to odnośnik do moich obrączek... tamte oddaliśmy do sklepu,bo niewypał zrobili totalny..ale znalazłam w polsce takie same uśmiech z tym że moje będą bez kamieni...i zamówiliśmy jedną szerszą od standardu uśmiech wszystkie nasze prośby zostały uwzględnione wesoły teraz czekamy na nie tylko . żałuje że od razu nie trafiłam na tego jubilera...bo bym oszczedziła sobie masę nerwów z poprzednimi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Nie 18 Kwi 2010, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze,że obrączki są z cyrkonią,bardzo mi się podobają i to był chyba dobry wybór. Grunt to trafić na odpowiedniego jubilera Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group