Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

OSZUST! Sklep jubilerski Majas (DG-real)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papaja
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 1

PostWysłany: Czw 20 Lis 2008, 17:45    Temat postu: OSZUST! Sklep jubilerski Majas (DG-real) Odpowiedz z cytatem

SKLEP JUBILERKI „MAJAS” DĄBROWA GÓRNICZA- REAL ul. Katowicka przy trasie. To ostrzeżenie do wszystkich osób, które zamierzają zakupić w tym sklepie np. obrączki ślubne. Właściciel sklepu jest oszustem, ponieważ w czerwcu tego roku zamawiałam obrączki i zostałam perfidnie oszukana. Na zamówieniu właściciel sklepu nie zaznaczył wagi obrączek i jak się okazało przy odbiorze, waga dwóch obrączek była taka, jaka powinna być waga jednej! Cena była konkurencyjna i dopytywałam się o wagę kilka razy, żeby mieć pewność słuszności swojego wyboru. Niestety właściciel wiedział co robił a ja nie miałam dowodów żeby przy odbiorze obrączek (2 miesiące później) swojej racji. Przepłaciłam słono za obrączki, teraz mam nauczkę żeby wszystko dokładnie spisywać na zamówieniu. Próbowałam kilka razy kontaktować się z właścicielem, lecz niestety był niedostępny i zmieniał nr telefonów, w sklepie w tym okresie nie pokazywał się w ogóle. Podejrzewam ze nie byłam pierwszą osobą, która oszukał! Uważajcie na ten sklep! ps.Panie ekspedientki bardzo sympatyczne i nie ma do nich żadnego żalu, tylko szkoda ze musza pracować dla oszusta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annie
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 32
Skąd: Krakow

PostWysłany: Pią 21 Lis 2008, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smutny Współczuje papaja... ludzie żerują na wszystkim. Dla oszusta nie ma żadnej świętości... Mam nadzieję że inne nabytki ślubne zrekompensują Ci to zdarzenie.
Pozdrawiam[/b]
_________________
w życiu piękne są tylko chwile, dla nich warto żyć uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straszne smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 19 Kwi 2009, 17:51    Temat postu: Re: OSZUST! Sklep jubilerski Majas (DG-real) Odpowiedz z cytatem

papaja napisał:
SKLEP JUBILERKI „MAJAS” DĄBROWA GÓRNICZA- REAL ul. Katowicka przy trasie. To ostrzeżenie do wszystkich osób, które zamierzają zakupić w tym sklepie np. obrączki ślubne. Właściciel sklepu jest oszustem, ponieważ w czerwcu tego roku zamawiałam obrączki i zostałam perfidnie oszukana. Na zamówieniu właściciel sklepu nie zaznaczył wagi obrączek i jak się okazało przy odbiorze, waga dwóch obrączek była taka, jaka powinna być waga jednej! Cena była konkurencyjna i dopytywałam się o wagę kilka razy, żeby mieć pewność słuszności swojego wyboru. Niestety właściciel wiedział co robił a ja nie miałam dowodów żeby przy odbiorze obrączek (2 miesiące później) swojej racji. Przepłaciłam słono za obrączki, teraz mam nauczkę żeby wszystko dokładnie spisywać na zamówieniu. Próbowałam kilka razy kontaktować się z właścicielem, lecz niestety był niedostępny i zmieniał nr telefonów, w sklepie w tym okresie nie pokazywał się w ogóle. Podejrzewam ze nie byłam pierwszą osobą, która oszukał! Uważajcie na
ten sklep! ps.Panie ekspedientki bardzo sympatyczne i nie ma do nich żadnego żalu, tylko szkoda ze musza pracować dla oszusta.







żałuje że Cię to spotkało , a może spróuj przejść się na policje i zapytaj czy można z tym coś zrobić. miesiące ? to strasznie dlugo na robienie obrączek , my czekaliśmy zaledwie tydzień Pozdrawiam Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group