Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia hiszpanka pomocy jakie dodatki!!!!!!!!!!!!!!!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelka882
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 6

PostWysłany: Czw 20 Maj 2010, 15:27    Temat postu: Suknia hiszpanka pomocy jakie dodatki!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Dziewczynki prosze was o pomoc, nie wiem jakie dodatki do tej sukni slubnej. Suknia jest biala, ja mam 165cm wzrosu waze 65kg i mam brąz wlosy. nie wiem jaki bukiet, jakie buty, jakie dodatki. Pomóżcie prosze!wykrzyknikwykrzyknik Suknia to demetrios 1393, chcialam załączyc zdjecia ale sie nie da
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 20 Maj 2010, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ oczywiście że się da Wink


Ale jeżeli chodzi o dodatki to myślę, że wskazana jest prostota i rezygnacja z kolejnych falbanek.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Czw 20 Maj 2010, 15:44    Temat postu: Re: Suknia hiszpanka pomocy jakie dodatki!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

ja myślę ,że bukiecik bedze pasował w takim stylu:





co do welonu?hmmm...bardziej podobał by mi się kwiat we włosy zamiast welonu.albo delikatny welonik tzw. mgiełka
z rękawiczek też bym zrezygnowała...
co do fryzury.to do tego typu sukni wydaje mi się ,ze będzie pasował kok :


Oczywiście to są moje odczucia i typy.mogę ci tylko doradzić.jest wiele wątków na forum opisujących dobór dodatków ślubnych.rozejrzyj się troszke a może coś znajdziesz lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Czw 20 Maj 2010, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się - suknię tego typu bardzo łatwo przeładować, a wtedy całość będzie wyglądała zbyt strojnie i ciężko. Postawić na skromność, klasykę, gładkie włosy, minimum ozdób.
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Czw 20 Maj 2010, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

deina napisał:
Zgadzam się - suknię tego typu bardzo łatwo przeładować, a wtedy całość będzie wyglądała zbyt strojnie i ciężko. Postawić na skromność, klasykę, gładkie włosy, minimum ozdób.


dokładnie!!nie należy przesadzić Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelka882
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 6

PostWysłany: Czw 20 Maj 2010, 16:07    Temat postu: Suknia hiszpanka pomocy jakie dodatki!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za wklejenie zdjecia:) ze mnie to jakas gapcia:). Kwiat we wlosach bedzie, bo tez mi sie podoba, jesli chodzi o bukiet to zastanawialam sie nat tym w formie wachlarza, ale teraz juz sama nie wiem, wlosy beda cal upiete tylko nie wiem jak, al npewno upiete bo mimo ze mam dlugie to nie chce sie meczyc z rozpuszczonymi. nie wiem co z bizuteria?? jakies delikatne zloto?pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 20 Maj 2010, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o biżuterię to radzę raczej białe złoto niż żółte, lub srebro. I odradzam komplet - kolia, kolczyki, bransoletka, bo będzie efekt przeładowania. Ja wybrałabym jeden, maksymalnie dwa elementy (dwa ewentualnie jeżeli skromna forma, jeżeli bogatsza to koniecznie jeden).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 20 Maj 2010, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zastanawia jaki bukiet do tej sukni bedzie pasowal najlepiej.. Z jednej strony jesli suknia - hiszpanka to wachlarz niby pasuje ale czy ja wiem? Jesli tak to maksymalnie prosty - np czerwone rozoe i troche zieleni. Zadnych koronek, koralikow czy perelek.
Tak samo mysle o kuli - bez przesady, napewno nie z kilku gatunkow kwiatow ale maksymalnie dwóch..
Bizuteria - zgadzm sie z dziewczynami, nie za duzo, skromnie, delikatna uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Czw 20 Maj 2010, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wątpliwości co do wachlarza. Raczej prosty bukiet, i to bez pstrokacizny, koralików, sryków i perełek.
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 20 Maj 2010, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie nie przekonuje wachlarz Confused Niby mówi się, że wachlarz pasuje właśnie do hiszpańskich sukienek, ale jakoś mi nie podchodzi. Mam wrażenie, że zepsuje efekt sukni i będzie to wyglądało trochę infantylnie (brak mi odpowiedniejszego słowa).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group