Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dziewczyny z okolic Sosnowca!gdzie szyc lub kupowac suknie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sauri
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Mar 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sob 28 Mar 2009, 13:21    Temat postu: krawcowa pilnie poszukiwana Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
szukam krawcowej, która wykona poprawki na mojej sukni ślubnej.
Jeśli macie jakieś namiary na krawcową z okolic Sosnowca, Katowic, DG, Będzina, Mysłowic bardzo proszę o informacje na priv.
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusia2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: slask

PostWysłany: Czw 30 Kwi 2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam szyta suknie w Sosnowcu w pracowni pani Obajtek i jestem bardzo zadowolona w maju mam przymiarke i nie jest prawda ze jesli cena jest 800 to suknia daje wiele do rzyczenia,ja dosyc duzo salonow poodwiedzalam i nawet chcialam dalej wyjechac aby zobaczyc te suknie,jak weszlam to bardzo milo sie zdziwilam,byl bardzo duzy wybor obsluga tez bardzo mila,przymiezylam 3 i zdecydowalam sie od razu nie zastanawiajac sie,a nie jest prawda ze materialy sa gorsze czy sie elektryzuja,ja nie zauwazylam zadnej roznicy pomiedzy tymi za 3000 wiec dlaczego przeplacac,jak te zaoszczedzone pieniadze mozna na cos innego przeznaczyc,z czystym sumieniem polecam te pracownie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger
lena_tychy
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 56
Skąd: silesia

PostWysłany: Czw 30 Kwi 2009, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szyję za 1000zł sukienkę, za która w salonie zapłaciłabym 3500 zł. Nie przepłacam skoro mam możliwość uszycia w 95% takiej samej uśmiech
_________________

29.08.2009 zakładam sim locka Very Happy

electronic music freak uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 30 Kwi 2009, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zrobiłam tak samo i nie żałuję uśmiech już mam moje cudo w domu, jest bezpieczna, idealna i przy okazji była niedroga
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sob 2 Maj 2009, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lena_tychy napisał:
Ja szyję za 1000zł sukienkę, za która w salonie zapłaciłabym 3500 zł. Nie przepłacam skoro mam możliwość uszycia w 95% takiej samej uśmiech

a gdzie ja szylas?? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lena_tychy
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 56
Skąd: silesia

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojjj daleko od śląska uśmiech
_________________

29.08.2009 zakładam sim locka Very Happy

electronic music freak uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelaw
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 51
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon 20 Lip 2009, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swoja szyje w salonie w Katowicach...
i razem z bolerkiem kosztowała mnie 1700 zł więc wydaje mi sie że niedrogo jak na salon w Katowicach...
a znalazłam ich w roku 2004 na targach slubnych w Katowicach i juz wtedy wiedzialam jaka suknie chce kiedy tylko zobaczyłam ja na stojaku...
_________________
19.09.2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwiko
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 67

PostWysłany: Wto 21 Lip 2009, 7:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusia2312 napisał:
ja mam szyta suknie w Sosnowcu w pracowni pani Obajtek i jestem bardzo zadowolona w maju mam przymiarke i nie jest prawda ze jesli cena jest 800 to suknia daje wiele do rzyczenia,ja dosyc duzo salonow poodwiedzalam i nawet chcialam dalej wyjechac aby zobaczyc te suknie,jak weszlam to bardzo milo sie zdziwilam,byl bardzo duzy wybor obsluga tez bardzo mila,przymiezylam 3 i zdecydowalam sie od razu nie zastanawiajac sie,a nie jest prawda ze materialy sa gorsze czy sie elektryzuja,ja nie zauwazylam zadnej roznicy pomiedzy tymi za 3000 wiec dlaczego przeplacac,jak te zaoszczedzone pieniadze mozna na cos innego przeznaczyc,z czystym sumieniem polecam te pracownie


Ja też tam szyję suknię. Pojechałm z ciekawości.. Co to za suknia za 800 zł, myślałam. Wczesniej odwiedziłam kilkanaście salonów na całym Śląsku i albo cena przerażała, albo Panie niekompetentne... A tam ok.
1 sierpnia odbiram suknię, wtedy będę mogła opisać dokładnie jakość wykonania...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Wto 21 Lip 2009, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moją znajomą w tym salonie nieźle oszukali. Miała suknie do odbioru na 2 tygodnie przed ślubem, pojechała po nią okazało się, że nie ma sukienki. Już jeździła po innych salonach szukać sukienki gotowej na siebie.
Jej ojciec ich trochę postraszył, że jeśli nie będzie sukienki na drugi dzien to inaczej tą sprawę załatwią.
Sukienka oczywiście była, ale chyba uszyta przez noc, bo co prawda fason był ten który zamówiła, ale wykończenia i koronki zupełnie inne i pozostawiała wiele do życzenia.
Inna koleżanka też tam kupowała sukienkę, ale na maj więc nie mieli za dużo zamówień i sukienka była, ale czy taka jak powinna byćpytajnik moim zdaniem paskudnie wykończona.



Więc czytając też wiele opinii na necie o tych salonach nie zdecydowałabym się na suknie tam. Bo jaka przyjemność na chwilę przed ślubem nie mieć sukienki, bo ktoś się nie wyrobił z szyciem, bo tyle zamówień na siebie bierze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelaw
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 51
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 21 Lip 2009, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z przedmówczynia...
jesli jak niektorzy pisza suknie za 3 tys potrafia uszyc za 800 zł lub co lepiej z 6 tys. zejsc do 1 tys. to trzeba nastawic sie ze jakosc wykonania napewno nie jest taka sama...
i materiał materiałowi napewno tez nierówny...
wiec lepiej sie zastanowic czy warto dac troszke wiecej (np.moja w salonie kosztuje z bolerkiem 1700 zł i nie uwazam tego za zbyt wygorowana cena slyszac jakie ceny potrafia byc) i wiedziec co sie kupuje lub dac pare stówek i byc niezadowolonym...
bo nie wierze ze jesli suknia okaze sie niezbyt dobrze wykonczona to czy ktoras przyzna sie do tego???na forum...przeciez kazda chce byc piekna tego dnia...
_________________
19.09.2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group