Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dziewczyny z okolic Sosnowca!gdzie szyc lub kupowac suknie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylsor
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 47

PostWysłany: Pon 17 Lis 2008, 10:42    Temat postu: dziewczyny z okolic Sosnowca!gdzie szyc lub kupowac suknie? Odpowiedz z cytatem

Witam
dziewczyny z okolic Sosnowca jestescie TU?? pomozcie...ja mieszkam na wyspach i z daleka probuje ustalic gdzie najlepiej szyc lub kupowacv suknie w sosnowcu lub miastach osciennych...i czy orientujecie sie wogole jakie sa ceny a raczej roznice miedzy kuponem sukienki w salonie, a szyciem w salonie a szyciem u krawcowej??/
slub w lipcu , czas leci a ja zadnych decyzji co do sukni nie mam podjetych< Shocked
dziewczyny pozmocie,polecajcie
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylsor
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 47

PostWysłany: Wto 18 Lis 2008, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze ze brak dziewczyn z moich okolic:((( no nic tak bywa...ale jak moze ktos napisac jak wyglada cenowo mniej wiecej kupno w salonie, szyc ie w salonie, wypozyczenie sukienki...jestescie tam wiec bardziej sie orientujecie w cenach...no i co LEPSZE??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Sro 19 Lis 2008, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, cenowo wygląda to różnie oczko W salonie to mniej więcej: od ok 2000 zł w górę, szycie zależy od materiału i wkładu pracy - moja skromna suknia została wyceniona na 1400 zl u krawcowej, a w salonie kosztuje 6000 oczko całkiem niezłe przebicie, ale oczywiście zobaczymy jaki będzie efekt tego szycia oczko wypożyczać nie próbowałam, ale podejrzewam, że w okolicach 1000 zł, może więcej. Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylsor
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 47

PostWysłany: Sob 22 Lis 2008, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje za informacje...faktycznie przebicie na Twojej sukience jest imponujace:)) mam nadzieje ze na mojej sukience tez takie bedzie bo wybralam w salonie Madonna sukienke z nowej kolekcji...wesoły wiec ceny pewnie tez sa masakryczne...zobaczymy co powie krawcowa...pozdrawiam i dziekuje
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Wto 25 Lis 2008, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli możesz to daj znać co powiedziałam krawcowa Very Happy Ja mam krawcową z okolic Gliwic, niestety nie mogę jej jeszcze polecić ponieważ nie widziałam sukien, które szyła na podstawie zdjęć katalogowych uśmiech Ale wyglądała na kompetentną oczko Zobaczymy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasi77
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 7

PostWysłany: Sob 6 Gru 2008, 16:27    Temat postu: pracownia krawiecka w Sosnowcu / Mysłowicach Odpowiedz z cytatem

Witam

Proponuje odwiedzic artystyczną praconie krawiecka w Mysłowicach. Podaje adres www na ktorej sa sukieneczki: www.doriano.pl. Rozsadne ceny od 900 zł. Profesjonalna obsługa.
Polecam

Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sylsor
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 47

PostWysłany: Nie 7 Gru 2008, 1:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje Ci Kasi77 to jest konkretna podpowiedz...a mam pytanie czy oni szyja tylko i wylacznei te sukienki co maja na stronie czy takze np nasze wlasne projekty...pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Nie 7 Gru 2008, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio od koleżanki z sosnowca słyszałam, że jest 5tam salon gdzie szyją sukienki w cenie ok 800zł i to niezależnie od fasonu. Muszę się o szczegóły zapytać to napiszę uśmiech
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasi77
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 7

PostWysłany: Nie 7 Gru 2008, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylsor napisał:
dziekuje Ci Kasi77 to jest konkretna podpowiedz...a mam pytanie czy oni szyja tylko i wylacznei te sukienki co maja na stronie czy takze np nasze wlasne projekty...pozdrawiam


Wlasne projekty tez szyja, choc mozna mixowac tez te kore sa w ofercie. Nalzey przyjsc osobiscie lub wyslac fotke. Co do ceny to sprawa indywidualna, zaleznie od fasonu, jakosci materialow, ilosci koronki, aplikacji, dodatkow itp
Jednakze fajnej sukienki u dobrej krawcowej ciezko uszyc ponizej 1800 zł.

pozdrawiam
Kasi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasi77
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 7

PostWysłany: Nie 7 Gru 2008, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Be@tka napisał:
Ja ostatnio od koleżanki z sosnowca słyszałam, że jest 5tam salon gdzie szyją sukienki w cenie ok 800zł i to niezależnie od fasonu. Muszę się o szczegóły zapytać to napiszę uśmiech


Jest w Sosnowcu krawcowa ktora szyje wszystko za 800 zł. Dosc popularna ze wzgledu na bardzo niską cene.
Jednakze cos za cos....... uśmiech
Jakosc sukni to ...................... hmmmm .............. bez komentarza uśmiech
Wystarczy przyjrzec sie blizej, porownac materialy, krój, szycie. Jakies dziwne te sukienki. Bardzo sie elektryzuja.
Cena adekwatna do jakosci.
JEdnakze, nie kazdego stac na suknie marzen za 5000 tys zl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group