Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dziewczyny z okolic Sosnowca!gdzie szyc lub kupowac suknie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agadka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 96

PostWysłany: Sro 11 Sie 2010, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

angelaw napisał:
W salonie Sarah w Katowicach...
http://www.sarah.com.pl/
to ich stronka...
w 2004 roku na targach w Katowicach zobaczyłam suknię i wiedziałam że taką chcę mieć...
fakt że ta którą będe miec niedokońca jest jak tamta ale fason identyczny...
przymierzyłam ja w salonie i byłam na tak...
wczesniej lepiej zadzwonic czy maja na stanie do przymiarki taka jaka nam sie podoba bo z tym róznie bywa...


mnie sie tam jedna podoba kolekcja gold 2005) a ile mniej wiecej kosztuja jesli mozna wiedziec??

i jak duzo wczesniej zamawia sie taka suknie szyta a miare...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Pią 27 Sie 2010, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w poniedziałek jade do Sosnowca szukac sukni, jakby co to zdam relację uśmiech
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiennerin
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 4

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepiękne suknie są w Oświęcimiu "salon ślubny Mika" byłam tam tydzień temu i suknie oprócz tego że są prześliczne to na dodatek ceny bardzo dobre - nie widziałam tam droższej niż 2tyś można od razu kupić buciki i dodatki. No i najważniejsze obsługa jest bardzo miła i fachowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natie napisał:
ja w poniedziałek jade do Sosnowca szukac sukni, jakby co to zdam relację uśmiech
w Sosnowu byłam, ale wkurzyłam się bo nie tak sobie to wyobrażałam. na warszawskiej był salon, który w necie ogłosił się, że ma suknie do 999zł i można przyjechać, poogladac.. spoko, kilka sukien w sklepie było ale.. gdzie reszta? mam szyć, nie widząc sukienki na oczy? Nie wiedząc jak na mnie wygląda? No sorry... :/ w jednym salonie przywitała mnie... babcia język chyba nie chciałabym żeby szyła mi suknię oczko a ona powiedziała, że szyje na podstawie np. wydruku uśmiech
w drugim salonie na tej samej ulicy suknie piekne, ale drozsze niz w Katowicach smutny
byłam jeszcze na ul. Sienkiewicza.. poogladalam i wyszlam.. okazalo sie, ze mieli tam m.in. suknie, ktora identyczna była w Zbrzu.. W zabrzu po 1800, w S-c po 2400 język
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nati szyć z wydruku to można...jak się wczesniej gdzie indziej taką sukienkę przymierzy i chce się taniej mieć, ale niestety zazwyczaj to już nie jest ta sama sukienka lol

Ja miałam sukienkę szytą właśnie z wydruku i byłam z niej strasznie zadowolona, ale nie była identyczna z sukienka którą przymierzałam w salonie, inny materiał Wink ale przy oszczędności rzędu 2500 zł uważam ze warto było, zwłasza, ze jak wspomniałam sukienka mi się badzo podobała.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfaja akurat wydruku jej nie przyniosę, bo na tych stronach internetowych suknie są tak dziwnie czasem pokazane, że na żywo wyglądają całkiem inaczej, no i na człowieku czasem też dziwnie leżąuśmiech teraz to już trudno, za mniej niż te 2000 nie znajdę sukni, teraz myślę, którą z 3 kupić uśmiech
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiennerin
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 4

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też miałam sobie szyć suknię tą za 999zł ale słyszałam bardzo negatywne opinie o tej Pani i absolutnie tam nie zamówię. Moja przyjaciółka zamówiła tam suknię prawie rok wcześniej bo terminy były duże suknia miała być uszyta 4 miesiące przed weselem a ciągle była zwodzona że nie dziś, że jutro, za tydzień i tak było w kółko...niecały miesiąc przed weselem okazało się że suknia jest uszyta ale..gdy ją zobaczyła to się okazało że to nie ten model i na dodatek krzywo uszyta i niedokładnie. Przyjaciółka miała tyle stresu bo uszyć suknie w 3 tygodnie przed weselem to nie lada sztuka tym bardziej w sezonie. Na szczęście się udało w Krakowie ale stresu miała bardzo wiele. Ja wolę dać więcej pieniędzy na suknie ale zaoszczędzić sobie stresu i nerwów przez taki salon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiennerin napisał:
ja też miałam sobie szyć suknię tą za 999zł ale słyszałam bardzo negatywne opinie o tej Pani i absolutnie tam nie zamówię. Moja przyjaciółka zamówiła tam suknię prawie rok wcześniej bo terminy były duże suknia miała być uszyta 4 miesiące przed weselem a ciągle była zwodzona że nie dziś, że jutro, za tydzień i tak było w kółko...niecały miesiąc przed weselem okazało się że suknia jest uszyta ale..gdy ją zobaczyła to się okazało że to nie ten model i na dodatek krzywo uszyta i niedokładnie. Przyjaciółka miała tyle stresu bo uszyć suknie w 3 tygodnie przed weselem to nie lada sztuka tym bardziej w sezonie. Na szczęście się udało w Krakowie ale stresu miała bardzo wiele. Ja wolę dać więcej pieniędzy na suknie ale zaoszczędzić sobie stresu i nerwów przez taki salon.
hmm ale ten sklep w sosnowcu zostal otwarty w maju tego roku dlatego maja takie ceny.. :/ wiec Twoja przyjaciolka chyba szyla gdzie indziej uśmiech
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiennerin
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 4

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodziło mi o suknie M. Obajtek w Sosnowcu. Pierwszy salon mieli w Krakowie teraz mają też w Sosnowcu i tam są właśnie suknie wszystki za 900zł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 527
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Wto 31 Sie 2010, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiennerin napisał:
chodziło mi o suknie M. Obajtek w Sosnowcu. Pierwszy salon mieli w Krakowie teraz mają też w Sosnowcu i tam są właśnie suknie wszystki za 900zł
ja się nie orientuje tak po nazwach za bardzo uśmiech
_________________
ślub cywilny - 17.11.2010

ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group