Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dziewczyny z okolic Sosnowca!gdzie szyc lub kupowac suknie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Wto 21 Lip 2009, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w którym salonie szyjesz swoją sukniępytajnikangelaw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelaw
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 51
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto 21 Lip 2009, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W salonie Sarah w Katowicach...
http://www.sarah.com.pl/
to ich stronka...
w 2004 roku na targach w Katowicach zobaczyłam suknię i wiedziałam że taką chcę mieć...
fakt że ta którą będe miec niedokońca jest jak tamta ale fason identyczny...
przymierzyłam ja w salonie i byłam na tak...
wczesniej lepiej zadzwonic czy maja na stanie do przymiarki taka jaka nam sie podoba bo z tym róznie bywa...
_________________
19.09.2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusia2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: slask

PostWysłany: Sro 22 Lip 2009, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak inni ale ja jestem bardzo zadowolona z mojej sukni,wszyscy byli zachwyceni a ja sie czulam w niej cudownie,a wykonczenie tez bylo dobrze wykonane,ale ile ludzi tyle gustow a onich sie nie dyskutuje
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger
Lusia2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 38
Skąd: slask

PostWysłany: Sro 22 Lip 2009, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba sie samemu przekonac a nie sluchac innych
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger
angelaw
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 51
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro 22 Lip 2009, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tym "samemu sie przekonac " to nie do konca sie zgadzam
zawsze lepiej wczesniej poczytac na forum czy ludzie mieli z danym salonem do czynienia czy kwiaciarnia czy fotografem itd.itp.
to pomaga podjac decyzje, bo jesli 90 % osób twierdzi ze nie sa zadowolone z salonu itd. to chyba samemu lepiej sie nie przekonywac jesli chcemy spokojnie doczekac slubu...
owszem jesli pół na pół osób jest na tak lub nie to wtedy byc moze warto zaryzykowac, ale to kwestia naszego wyboru...
wiec kazdej zycze samych dobrych wyborów...
_________________
19.09.2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Pią 14 Maj 2010, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Wam polecę moja krawcową z Pyskowic (okolice Gliwic) - zakład "Czar Bieli", na ulicy Sikorskiego. Na stronce suknie są średnie (http://www.czarbieli.euroadres.pl/) - ale Pani szyje właściwie każdy model uśmiech Moja suknia była idealna. Dodatkowo Pani była niesamowicie pomocna i profesjonalna. Chciałam bardzo prosty model, bez koła i taką odebrałam oczko Niestety okazało się, że ze względów zdrowotnych nie dam rady chodzić swobodnie w tak długiej i zwiewnej kreacji. Zadzwoniłam do zakładu tydzień po odbiorze sukni i poprosiłam o pomoc. Pani Ania szybciutko "położyła" mi suknię na bardzo delikatnym kole, a potem dopasowała tak, żeby było ok. Było pięknie i wygodnie uśmiech Przy okazji dogadałyśmy się, że nie możemy trafić na taki musznik dla narzeczonego, jaki chcieliśmy - Pani Ania uszyła mi go w kwadrans uśmiech Poprawki były zrobione za naprawdę śmiesznie małe pieniądze, a uratowały nam dobre samopoczucie na ślubie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sssandra86
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 61
Skąd: Śląssssk:)

PostWysłany: Pią 21 Maj 2010, 6:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja szyje w salonie ślubnym mira-mirage katowice szopienice:)cena naprawde fajna a pani ktora uszyla suknie bardzo mila z kazdym pytaniem co do sukni dzwoni do mnie czy napewno tak cos mialo byc itd. naprawde jestem zadowolona oprocz szycia na miare maja akurat swietne promocje suknie mozna juz od 600zł kupic bo taka przecena,sama gdybym wiedziala to bym sie wstrzymala :)no ale czas tez jest wazny dlatego nie zaluje i serdecznie polecam uśmiechuśmiechuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonikaD20
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pią 25 Cze 2010, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam salon w Oświęcimiu, też blisko Sosnowca, oferują oni szycie na miarę z 3 katalogów, ceny bardzo przystępne, w dodatku potem mogą odkupić suknie u Nich uszytą, mi udało się jeszcze, ponieważ oddałam im suknie i otrzymałam 400zł spowrotem, mają też opcje wypożyczenia już od 600zł z prawie 80 modeli, więc polecam bo ja byłam bardzo zadowolona.
Oto ich strona:
www.mj-wypozyczalnia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kingusia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2010
Posty: 12
Skąd: ŚLĄSK

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W PRACOWNI KRAWIECKIEJ MAJA!wykrzyknik WYBIERASZ SOBIE SUKNIE JAKA CI SIE PODOBA - NAWET Z JAKIEGOS SALONU. PRZYNOSISZ ZDJĘCIA I SZYJA DLA CIEBIE..wykrzyknik

polecam: ul. jedności, sosnowiec

http://allegro.pl/item1163023297_biala_kamizelka_i_musznik.html

SUKNIA SZYTA U NICH:

http://allegro.pl/item1163023320_sniezno_biala_suknia_slubna_wg_salonu_agnes.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elvirkaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 1

PostWysłany: Pon 9 Sie 2010, 18:05    Temat postu: Uwaga !! Oszuści i wyłudzacze!! Odpowiedz z cytatem

Do wszystkich Panien Młodych poszukujących sukien nie korzystajcie z usług salonu Elis (ul. Mały Rynek 3,43-600 Jaworzno i filia w Sosnowcu - Niwce przy ul.Orląt Lwowskich 59). Pani wzięła 4 tysiące złotych i 4 dni przed ślubem sukienka była niedopasowana. Panie zamówiły za dużą sukienkę nie umiały jej dopasować nie wzięły miary i po 5 poprawkach chciały wepchnąć niedopasowaną sukienkę z plamami! Proszę więc wszystkie Panie o uwagę przy wyborze salonu niech wystrzegają się tych oszustów bo żadna z nas nie chce powtórzyć mojej sytuacji gdy 4 dni przed ślubem musiałam szukać nowej sukni.
Pozdrawiam wszystkich wykrzyknik!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group