Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

szkolenie językowe
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iwettka
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 154

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 12:42    Temat postu: szkolenie językowe Odpowiedz z cytatem

Szkolenie językowe jest bardzo ważne Jeśli chcesz się nauczyć języka obcego który będzie ci potrzebny do dalszego rozwoju w firmie to polecam właśnie szkolenie językowe . Idealne podejścia do kursantów nauka jest albo stacjonarnie albo online. Sami zobaczcie nie pożałujecie, a dzięki temu rozwiniecie się bardziej i może być jakiś awans.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeano
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2022
Posty: 4

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto znać kilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madison53
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomość języków w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna, szczególnie na rynku pracy! Dlatego takie szkolenia to super sprawa! Sama niedawno zaczęłam kurs języka francuskiego i jestem zachwycona uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Pon 22 Sie 2022, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj. Nasza firma dofinansowała nam angielski przez skype w szkole Akcent Edu https://akcent-edu.pl/indywidualne-lekcje-przez-SKYPE-k-68.html. Długo zastanawiałam się czy skorzystać z tej oferty. Byłam już na kilku kursach językach angielskiego i moje umiejętności się nie poprawiły. Jednak postanowiłam zaryzykować. Indywidualne lekcje to najlepszy sposób na naukę. Teraz mówię już coraz lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohoszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2022
Posty: 54

PostWysłany: Pon 22 Sie 2022, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomość przynajmniej jednego języka obcego w tych czasach to podstawa. Sama teraz uczę się niemieckiego i nie spodziewałam się, że będę go tak łatwo przyswajała. Ale to w dużej mierze zasługa szkoły, w której się uczę https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Nie 4 Wrz 2022, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat zastanawiam się nad tym, w jaki sposób zająć się otwarciem własnej szkoły językowej i przekonałam się, że chyba najkorzystniejsza będzie dla mnie opcja, jaką jest franczyza szkoły językowej. Wiele na ten temat można przeczytać sobie na stronie https://www.hitpraca.pl/blog/3540-franczyza-szkoy-jezykowej-bezpieczny-biznes-dla-lektorow . Może być to naprawdę fajna szansa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Czw 8 Wrz 2022, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Który język poza angielskim warto znać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AlanLuiz
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Wrz 2022
Posty: 5

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2022, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I use only English language for my work.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pon 28 Lis 2022, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na kurs angielskiego b1 online? Właśnie ja wybrałam https://englishbestway.pl/ i faktycznie bardzo wiele się tutaj nauczyłam także jestem mega zadowolona z wyboru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margolcia33
maniak
maniak


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1274

PostWysłany: Sob 3 Gru 2022, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie mówić to właśnie takie sprawy faktycznie wydają się być bardzo ważne i ja jeszcze jestem zdania, że właśnie fajnie jest wiedzieć jak wygląda sama nauka języka arabskiego. Jak dla mnie bardzo dobrze o tym napisano w https://turbotlumaczenia.pl/blog/jezyk-arabski-i-jego-dialekty-czy-jest-trudny-do-nauki/ więc polecam wam zapoznanie się z tym tekstem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group