Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja stołu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 100, 101, 102  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 24 Paź 2009, 2:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogladalam niedawno nagranie z wesela w Warszawie, robionego w jakiejs restauracji. Stoliki okragle, biale obrusy i na nich rozsypane czerwone platki roz. Na stolach tylko szklo - kieliszek do wody, wina i szklanka - rzadnych talerzykow, sztuccow etc.. Miedzy platkami staly swiece w podgrzewaczach i malych plaskich szklanych swiecznikach.. Wygladalo to cudownie..

Ale rzeczywistosc mnie dopada - u mnie stoly sa podluzne a jedzenie i zastawa na nich stoją, jak przykazuje polska logika biesiadna Twisted Evil Myslalam o platkach roz ale na stolach jest gesto od żarełka, wiec nie chce przedobrzyc.. Swiece są w wysokich swiecznikach, kwiaty w jeszcze wyzszych wazonach.. Wiec pewnie to bedzie jedyna dekoracja.

Za to marza mi sie krysztalki, o jakich pisalyscie wokol ksiegi gosci uśmiech Ewentualnie takie szklane kamyczki z Ikei..
No i podobnie dekoracja wokol tortu, na wjezdzajacym wozku.. Patera na lustrze, wokol niej siweczki-podgrzewacze z czerwonym, bezzapachowym woskiem i te krysztalki czy szkielka.. Zadnych rac w torcie Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Sob 24 Paź 2009, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą, nasze stoły biesiadne nie pomieszczą niczego prócz jedzenia. Też myślałam o płatkach róż, kwiatach lub kryształkach. Wydaje mi się że płatki to możliwy pomysł ponieważ talerze bez problemu można na nich położyć, więc nie powinny nikomu przeszkadzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Wto 27 Paź 2009, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze do kupienia konfetti - serduszka, ale nei papierowe a takie coś jak cekiny
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Wto 27 Paź 2009, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stolach bedziemy mieli tylko szklo i chyba jednak sztucce, ale talerzy nie bedzie, no i oczywiscie dekoracje uśmiech (oczywiscie talerze i jedzonko bedzie, tylko na oddzielnych stolach, bo u nas bedzie tzw. stol szwedzki).

Nasza dekoracja ze swiecami bedzie wygladala bardzo podobnie do tej

Kupilysmy juz z tesciowa odpowiednia bardzo podobnego szkla, jak te na zdjeciu, mamy juz krysztalki, potrzebujemy tylko jeszcze swiec i czegos zielonego, zeby zwisalo by zachowac proporcje.
Pod swiecami beda staly male kielichy (ten sam ksztalt, co przy swiecach) z bukiecikami z tulipanow, a midzy nimi beda rozsypane krysztalki.
Mam nadzieje, ze wszytsko bedzie sie ladnie komponowalo... uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Wto 27 Paź 2009, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysoka dekoracja to dobry pomysł, nie zasłania gości i zajmuje mało miejsca, na dodatek paluchy znudzonych gości nie są w stanie tam majstrować Evil or Very Mad nie wiem jak w Polsce ale w Anglii goście są w stanie zniszczyć dosłownie wszystko. Np polewanie kwiatów woskiem Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka55
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 662
Skąd: PL

PostWysłany: Wto 27 Paź 2009, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładna ta dekoracja
_________________
Eleganckie zaproszenia ślubne winietki, zawieszki, dyplomy, etui, menu, tablice inne na ślub i wesele
---- GALERIA ----

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sro 28 Paź 2009, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ivira, wlasnie nam o to chodzilo zeby dekoracja nie zaslaniala gosci i nie zajmowala duzo miejsca. Stoly na naszej sali nie sa zbyt szerokie, dlatego tez mamy "szewdzki stol" i wysokie dekoracje. Wszytsko po to, zeby talerze, sztucce i szklo szlo ladnie rozstawic i wszystkiego nie sciskac na chama. Chociaz talerze beda stac na stole dopiero jak gscie zasiada z nimi do jedzenia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 28 Paź 2009, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piekna dekoracja uśmiech Ja tez bym sie chetnie zdecydowala na swiece + delikatna kwiatowa kompozycje dookola, ale niestety flakony nie pasuja do swiec, na ktore z reszta sa wysokie swieczniki osobno.. I glowie sie co do tych flakownow wsadzic - jeden kwiatek moze dziwnie wygladac.. znow duzy bukiet na wysokiej nozce - raz ze koszty, a dwa ze niestabilne by to bylo.. No i to beda jedyne kwiaty z naszego slubu jakie bedziemy miec, poza moim bukietem ;D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Czw 29 Paź 2009, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki Liziii. Moze tutaj http://www.projectwedding.com/photo/browse znajdziesz jakas dekoracje, ktora by pasowala do Twoich flakonow. Wiekszosc inspiracjii zaczerpnelam wlasnie stad uśmiech Ale dekoracje, ktora zamiescilam powyzej wyczaila moja siostra, gdy byla na weselu u znajomych uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 29 Paź 2009, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetna dekoracja, Coni Smile rzeczywiście, dobrze, że nie zajmuje tylemiejsca na stole. ale ja bym się bała, że goście zamiast coś skubać na niej to ją przewrócą Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 100, 101, 102  Następny
Strona 8 z 102

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group