Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaręczyny - okiem faceta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 5 Lis 2008, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No fakt Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 5 Lis 2008, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzice czekali, ale czy Wy tego chcecie? To jest najwazniejsze....a gdyby rodzice marzyli i czekali na chwile, jak wesele bedziecie mieli wrestauracji przez nich wybranej, a Wam sie nie spodoba? Co wtedy, odmówicie czy zrobicie jak chcieli? Wiem, że w tym momencie troszeczke przesadzam, ale chciałam wytłumaczyc, że to zależy od was - jesli nie maci enic przeciwko to - niech klęka i trzy raz lol , ale jesli któraś ze stron wolałaby juz przez to nie przechodzić to może warto stanąć po stronie Ukochanej/Ukochanego uśmiech Ale sie rozpisałam, mam nadzieję, że mnie źle nie zrozumiałaś marttoom... Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 5 Lis 2008, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój kochany nie klęczał przede mną i wcale mi to nie przeszkadzało. Zaręczyliśmy się sami po kolacji w knajpie. Z rodzicami spotkaliśmy się na obiedzie po jakimś czasie (ok.miesiąc) i pytanie o zgodę było raczej formalnością i kochany mój zrobił to z humorem. Myślę że nikt nie miał nic przeciwko że nie było poważnego klękania i pytania o moją rękę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojtas
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 35

PostWysłany: Sro 5 Lis 2008, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My oboje chcemy zrobić oficjalne zaręczyny.
Pytam tylko o szczegóły bo nie chcę nic spalić w tym szczególnym momencie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 5 Lis 2008, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acha, skoro tak to klękanie i pytanie o rękę zawsze na początku! a prezent dla przyszłego teścia? może jakaś książka lub album? Narzeczonej się wypytaj czym się tata interesuje i co by go ucieszyło. a może słodycze po prostu?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Sro 5 Lis 2008, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* napisał:
Rodzice czekali, ale czy Wy tego chcecie? To jest najwazniejsze....a gdyby rodzice marzyli i czekali na chwile, jak wesele bedziecie mieli wrestauracji przez nich wybranej, a Wam sie nie spodoba? Co wtedy, odmówicie czy zrobicie jak chcieli? Wiem, że w tym momencie troszeczke przesadzam, ale chciałam wytłumaczyc, że to zależy od was - jesli nie maci enic przeciwko to - niech klęka i trzy raz lol , ale jesli któraś ze stron wolałaby juz przez to nie przechodzić to może warto stanąć po stronie Ukochanej/Ukochanego uśmiech Ale sie rozpisałam, mam nadzieję, że mnie źle nie zrozumiałaś marttoom... Very Happy


nie, no spoko uśmiech rozumiem,o co Ci chodzi, przecież każdy robi jak uważa uśmiech nie mieliśmy tzn T. nie miał nic przeciwko, bo przecież gdyby tego nie chciał to wiadomo, że by tego nie robił,a wcześniej nie było okazji,żeby poprosić moich rodziców o moją rękęVery Happy poza tym właśnie czekaliśmy na tzw, zmówiny (czyli spotkanie zapoznawcze moich i jego rodziców-piszę gdyby ktoś nie wiedział, bo może różnie to się nazywa w różnych regionach Polski),żeby oficjalnie to zrobiłVery Happy
sama napisałam, że może rzeczywiście to dziwne, ale dla nas to było normalne Very Happy poza tym jak na razie (na szczęście), choć w pewnejj części rodzice nam wyprawiają wesele to wszystko ustaliliśmy sami i tylko informowaliśmy, jaki zespół,jaką salę, fotografa wybraliśmy, więc nie robimy wszystkiego pod dyktando rodziców, ale oczywiście później pytamy czy jest ok uśmiech
teraz ja się rozpisałam... uśmiech

no właśnie Wojtas spytaj Twoją ukochaną co by jej tacie sprawiło radość, poza tym na pewno będzie wszystko w porządku Very Happy 3mam kciuki uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 6 Lis 2008, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście zdecydowani na oficjalne zaręczyny w domciu to juz Wam pisze jak to u Nas jest. Oczywiście na poczatku....bukiecik dla teściowej i pytanie o zgode o ręke córki, potem oficjalne klękanie z pierścionkiem i bukietem kwiatów dla Ukochanej. Przy okazji dla przysżłego teścia jakas flaszeczke Wink (jesli nie jest abstynentem). A potem ....do stołu i pogawedka:D

ja miałam bez klękania, pytania o zgode i flaszeczke przyszły teścio przywiózł, bo tata mój nie zyje, a reszta się zgadza Very Happy Powodzenia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wojtas
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 35

PostWysłany: Czw 6 Lis 2008, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jutra dokładnie za rok stanę na ślubnym kobiercu z moją wybranką Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Czw 6 Lis 2008, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SUPER!wykrzyknik! Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 7 Lis 2008, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojtas napisał:
Od jutra dokładnie za rok stanę na ślubnym kobiercu z moją wybranką Smile

Brawo!wykrzyknik Very Happy
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group