Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaręczyny - okiem faceta
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojtas
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2008
Posty: 35

PostWysłany: Sob 1 Lis 2008, 22:53    Temat postu: Zaręczyny - okiem faceta Odpowiedz z cytatem

Drogie Panie chciałbym wydusić z Was 9oraz Panów jeśli takowi się udzielają) trochę informacji na temat tego wydarzenia.

Oświadczyć to oświadczę się romantycznie w cztery oczy, ale co z oficjalnymi zaręczynami?
Planujemy z moją wybranką zrobić obiad, po którym zrobię to co muszę. Dla przyszłej teściowej kwiaty, dla przyszłego teścia nie wiem co. Jest niepijący, swego czasu miał problemy z alkoholem. Tutaj bym prosił o sugestię co można mu zafundować.

Dobrze to sobie poukładałem ?

{EDIT]

Ok, przyszły teść sam zaproponował butelkę dobrego wina, powiedział, że z takiej okazji lampkę można wypić.

Podpowiedzcie mi tylko jak to ma wyglądać? Bo ja zupełnie zielony w kwestii oświadczyn/zaręczyn oczko

Uroczysty obiad, później proszę rodziców mojej dziewczyny o rękę, a na koniec na kolana przed wybranką tak ? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziubek
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: ok. Kielc

PostWysłany: Nie 2 Lis 2008, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chyba już nie musisz na kolana przed wybranką, skoro będziecie mieć swoje zaręczyny przed obiadkiem uśmiech
przynajmniej ja tak nie chcę bo u nas obiadku jeszcze nie było. Uważam że raz wystarczy jak mnie prosił o rękę Wink
_________________


http://www.komtechnik.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Nie 2 Lis 2008, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to pewnie zależy od Ciebie jak to sobie zaplanujesz Very Happy
mój Skarbek najpierw oświadczył się mi,a po roku była uroczysta kolacja z rodzicami, i wtedy prosił moją mamę, ale przede mną też kleknął i po raz drugi już oficjalnie spytał czy będę jego żoną, myślę, że zarówno moi rodzice jak i rodzice T chcieli to zobaczyć Very Happy dlatego tak też zrobił Very Happy
zresztą bardzo miłe to byłouśmiech

to tylko taki mój przykład z autopsji Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 4 Lis 2008, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to bardzo romantyczne z klękaniem uśmiech, rodzice z pewnością chcieliby to zobaczyć uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 4 Lis 2008, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ukochany kleknął podczas oświadczyn. Było to bardzo naturalne, bo akurat bylismy nad morzem, siedzieliśmy na murku. Rodzice dowiedzieli się o oświadczynach zanim wrócilismy z wakacji uśmiech nie wytrzymałam i wysłałam smsa uśmiech Po powrocie mój już narzeczony przyszedł z kwiatami i "flaszką" do moich rodziców i oficjalnie poprosił o moją rękę. Nie było żadnej kolacji czy obiadu. I klękania uśmiech Dopiero kilka dni później moi rodzice urządzili małe spotkanko i zaprosili moich przyszłych teściów. Było sympatycznie, bo rodzice zdążyli się juz wcześniej poznać. Tak to było u nas uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 4 Lis 2008, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej porozmawiać z Ukochana, ja np. nie chciałam, żeby na obiedzie z rodzicami klękał i prosił mnie jeszcze raz (bardzo się ucieszył, bo bał się, że bede chciała,ale i tak sie denerwował z tymi bukietami) mieliśmy juz swoja chwile, raz wystarczy, to był widok tylko dla mnie Very Happy Nie wiem jak Wy chcecie, to od Ciebie i od Niej zalezy - takie jest moje zdanie. uśmiech Powodzenia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 4 Lis 2008, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Maciek nie klękał... a i ja mu nie kazałam... bo by się trochę krępował... swoim romantyzmem.. ale drugi raz przed mamami, w z pierścionkiem, spytał się tylko czy chce za niego wyjść i podał mi pierścionek a ja włożyłam na palec i od tej chwili byłam już zaręczona!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lotta
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 298
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 4 Lis 2008, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój T. klęknął podczas oświadczyn... a podczas spotkania z rodzicami nie prosił ich o moją rękę, po prostu powiedzieliśmy że się zaręczyliśmy i tyle oczko

Sama go przekonałam żeby nie prosił Twisted Evil
_________________
Kiss me once and I will surely melt and die
Kiss me twice and I will never leave you side
Dreams come true

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Wto 4 Lis 2008, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w ogóle było ciekawie. Najpierw mnie poprosił o rękę sam na sam. A potem nie umieliśmy się zgrać, żeby on dostał przepustkę, i ja żebym była w domu - to sam poszedł do moich rodziców się zapytać o moja rękę (a raczej poinformować o zaręczynach). Oczywiście z bukietem i butelką oczko
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Wto 4 Lis 2008, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałam jeszcze dodać, że jak mi się T. oświadczał to oczywiście też klęknął, a nie tylko przy rodzicach Very Happy i zaraz po naszych zaręczynach,zadzwoniłam do mamy i też jej wszystko opowiedziałam Very Happy

może rzeczywiście macie rację, że ten drugi raz to nie potrzebnie, ale u mnie w rodzinie już jest taka tradycja i wiem,że rodzice na to czekali Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group