Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

żałoba a zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 23 Mar 2009, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej babci niestety nie udało się dożyć naszego wesela,ale też niczego nie odwołaliśmy i zostało tak jak planowlaiśmy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dotti ona by bardzo się cieszyła jeżeli będzie bardzo tego dnia weseli. niechciałaby aby z jej powodu odwoływać wesele. Oba będzie z wami ale duchem i to jest najpiękniejsze i będziei sie wami opiekować do końca waszych dni. Mojego taty też nie było też nie zdążył na moje wesele. Ale to nie znaczy że go nie było. Był ale jako dobry duch bo wesele udało się znakomicie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się zdaje, że żałobę powinno się nosić w sercu... nie koniecznie na zewnątrz. nie rozumiem noszenia się na czarno, bo jest się w żałobie Rolling Eyes nie wiem też co by było z naszym weselem, gdyby ktoś z naprawde bliskich osób zmarł. raczej na pewno byśmy nie odwołali. ale musimy o tym pogadać....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 25 Mar 2009, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam.Swoje wiemy.Wiemy co czujemy itp a obnosić sie z tym faktycznie nie trzeba.To i tak niczego nie zmienia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdusia231
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 23 Lut 2011, 14:06    Temat postu: śmierć teścia Odpowiedz z cytatem

Odkopuję stary temat, ponieważ właśnie zmarł mój przyszły teść, już nigdy teściem nie będzie... Nie wiem, jak mam się zachować przy narzeczonym, jego rodzinie. Zmarł na zawał, nikt się nie spodziewał.

Do naszego ślubu jeszcze rok i 2 miesiące, więc rok żałoby minie, ja nie myślałam o przekładaniu, teraz raczej nie ma miejsca na rozmowy o ślubie, weselu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 23 Lut 2011, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podejrzewam, ze narzeczonemu łatwo nie jest. w tym momencie niekoniecznie musicie rozmawiać o ślubie, bardziej pokaż, żejesteś przy nim. niech ten najtrudniejszy czas minie. ale nie da sie tego odkładać w nieskończoność. tym bardziej, ze niedługo musielibyście wszystko rezerwować.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 23 Lut 2011, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym z rozmową o ślubie czy ewentualnym przekładaniu poczekała. Narzeczony na pewno przeżywa śmierć ojca i pewnie nie w głowie mu takie rozmowy. Wspieraj go jak możesz i sama pewnie wyczujesz odpowiedni moment na rozmowę o ślubie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Sro 23 Lut 2011, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej odczekać najgorszy czas i później delikatnie rozmowy zacząć. Przykra sprawa,ale niestety nie było to zależne od nikogo..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdusia231
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sro 23 Lut 2011, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny Będę się starać, jak potrafię, ale nie chcę się też narzucać.
Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i za jakiś czas wrócimy od rozmowy o ślubie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Sro 23 Lut 2011, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdusia231 wszystko będzie dobrze... czas leczy rany... być może Twój luby sam zacznie rozmowę na ten temat i wtedy jakos to się potoczy! ja osobiście nie byłam nigdy w takiej sytuacji i nie wiem jak bym postąpiła ale wiem jedno trzeba brać wszystko tak jak los nam to układa. skoro ustaliliście termin ślubu to trzymaj się go póki co. za dwa, trzy tygodnie kiedy już najgorsze emocje opadną ( wiem z autopsji) i na nowo zacznie toczyć się życie przyjdzie czas na te rozmowy. trzymaj się :*
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group