Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak wybrać obrączki ślubne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja do tej pory (a minęło już 1,5 miesiąca) nie dostałam odpowiedzi z pewnego Studio Fotograficznego.. i sobie z nimi odpuściłam uśmiech znalazłam coś innego uśmiech ale nie zbaczajmy z tematu oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margaretka
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 96

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to już zależy d firmy oczko Te profesjonalne mają dobrze poinformowanych konsultantów, którzy wyczerpująco odpowiadają na maile oczko Sama konwersowałam z takim i dzięki temu mam na "papierze" wszystkie ważne informacje, o które pytałam uśmiech Pewnie, że można zadzwonić...szybciej uśmiech Ale pisanie także ma swoje dobre strony: w mailu raczej nie zapomnisz o nic zapytać bo masz czas na jego zredagowanie, do informacji zawsze możesz wrócić, nie odsyłają cię od iwana do pogana (w sensie "łączę", melodyjka, "łączę"..melodyjka.."łączę" melodyjka...itp --- przeżyłam i nie polecam mruga no i nie nabijasz sobie rachunku oczko Czyli zależy od firmy, czasem dobrze jest i napisać maila oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

margaretko racja ale nie zawsze jest tak ze na maile odpisuja. wiec zawsze mozna zrobic to w 2 krokach najpierw mail a potem telefon jak nie odpisza uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj robiłam odwrotnie (jak szukałam sal) uśmiech Najpierw dzwoniłam i przy okazji prosiłam o przesłanie szczegółowych informacji o menu, cenach itp. Cool
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 27 Sty 2009, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jest szanująca się firma, której zależy na kliencie to zawsze odpisze, jak lekceważą to w sumie nie wiadomo czy warto sobie nimi zawracać głowę. Widocznie im nie zależy na kliencie. Sami prowadzimy firmy i nie wyobrażam sobie nie odpisać komukolwiek.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Jak jest szanująca się firma, której zależy na kliencie to zawsze odpisze, jak lekceważą to w sumie nie wiadomo czy warto sobie nimi zawracać głowę. Widocznie im nie zależy na kliencie. Sami prowadzimy firmy i nie wyobrażam sobie nie odpisać komukolwiek.


bo jest to Twoja firma i o nią dbasz uśmiech ale nie wszyscy szanują klientów, dlatego tak się dzieje..a ja olałam tamto studio filmowe i zagadałam z innymi..tamci stracili klienta język
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist83 no i racja nie chcieli to nie maja klienta uśmiechuśmiechuśmiech tez tak zawsze robie, bo jestem bardzo uparta uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wiecie, to też szkoda na połączenie skoro w maju i tak u nich w salonie w Krakowie będę lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michasia
bywalec
bywalec


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 135
Skąd: Bydgoszz/Gdańsk

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my kupujemy obrazki klasyczne, złote, i latamy od sklepu do sklepu i pytamy o ceny:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sro 28 Sty 2009, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no skoro bedziesz ,a przeciez nie sp[ieszy ci sie z tym na juz, to mozesz wtedy zapytac. uśmiechuśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group