Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Urządzenie małej łazienki
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Joined: 31 Aug 2017
Posts: 84

PostPosted: Sun 28 Nov 2021, 21:27    Post subject: Urządzenie małej łazienki Reply with quote

Hejka,
planuję remont łazienki - mamy dość małą, bo niecałe 4m2 i słabo ustawną. Znalazłam taki artykuł na ten temat:
https://wnetrza-ze-smakiem.pl/aranzacja-malej-lazienki-z-prysznicem i muszę przyznać, że mnie bardzo zaciekawił. Tylko jeszcze nie wiem jak poradzić sobie z pralką? No i wiadomo - musi być prysznic, ale pytanie jaki - czy kabina czy może jednak walk-in? A jak Wy macie rozwiązaną tą kwestię?
Back to top
View user's profile Send private message
bezniku
gaduła
gaduła


Joined: 10 May 2016
Posts: 369

PostPosted: Mon 29 Nov 2021, 19:27    Post subject: Reply with quote

Urządzenie małej łazienki to nie lada wyzwanie. Sama mieszkam w bloku więc wiem jak trudno zagospodarować funkcjonalnie niewielką przestrzeń. U mnie np. sprawdził się prysznic typu walk in. Taka otwarta kabina sprawia, że optycznie jest więcej miejsca. No i nie ma wielkiego brodzika który zajmuje sporo miejsca i ogólnie optycznie trochę zagraca łazienkę. W tym podesłanym przez ciebie artykule jest sporo fajnych rozwiązań.
Back to top
View user's profile Send private message
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Apr 2017
Posts: 774

PostPosted: Mon 29 Nov 2021, 22:58    Post subject: Reply with quote

Zwłaszcza urządzenie małej łazienki to niezłe wyzwanie, bo w końcu nie tylko chodzi o estetykę, ale i również funkcjonalność. Także jedno jest pewne, że trzeba sobie wszystko dobrze przemyśleć. Co do wyposażenia, to solidne tutaj http://www.4katy.org.pl/budownictwo/bateria-bidetowa-jaki-model-wybrac możecie znaleźć naprawdę świetne produkty.
Back to top
View user's profile Send private message
Pala
bywalec
bywalec


Joined: 26 Feb 2018
Posts: 100

PostPosted: Tue 30 Nov 2021, 21:39    Post subject: Reply with quote

Małą łazienkę też można funkcjonalnie urządzić. Wiadomo, że ciężko wcisnąć wannę ale np. to rozwiązanie z prysznicem walk-in jest super. U mnie się to sprawdziło - w łazience mam tego typu prysznic, pralkę, wc, umywalkę i jeszcze dało się wcisnąć niewielką szafkę na kosmetyki. Warto właśnie w sieci sprawdzać różne inspiracje bo wtedy jest o wiele łatwiej zaaranżować swoją łazienkę (lub inne pomieszczenie).
Back to top
View user's profile Send private message
Imme
początkujący
początkujący


Joined: 01 Dec 2021
Posts: 4

PostPosted: Wed 1 Dec 2021, 10:03    Post subject: Reply with quote

Taka mała przestrzeń nie pozwala na wiele
Back to top
View user's profile Send private message
wang
maniak
maniak


Joined: 17 Feb 2016
Posts: 1412

PostPosted: Thu 30 Dec 2021, 12:14    Post subject: Reply with quote

Jeśli chodzi o łazienkę to uważam, że i tak najlepszym rozwiązaniem będą baterie. Widziałam takie baterie wannowo prysznicowe w sklepie online https://home100.pl/baterie-wannowo-prysznicowe/0,grohe . Uważam, że będzie to naprawdę dobry wybór.
Back to top
View user's profile Send private message
rachela
gaduła
gaduła


Joined: 13 Jul 2021
Posts: 300

PostPosted: Tue 4 Jan 2022, 14:02    Post subject: Reply with quote

Trzeba też pomyśleć o podłączeniu tej armatury w łazience. Uważam, że bardzo dobrym wyborem będzie hydraulik Zbigniew Dziomdziora Instalatorstwo Łódź: http://hydraulik-lodz.pl/ . Polecam się zainteresować ich ofertą.
Back to top
View user's profile Send private message
edytapos
bywalec
bywalec


Joined: 08 Apr 2021
Posts: 115

PostPosted: Wed 5 Jan 2022, 11:13    Post subject: Reply with quote

Warto zaaranżować jasne, duże błyszczące kafle - optycznie rozjaśniają wnętrze
Back to top
View user's profile Send private message
alvena.labadie
początkujący
początkujący


Joined: 05 Jan 2022
Posts: 3
Location: Biadoliny Szlacheckie

PostPosted: Wed 5 Jan 2022, 13:46    Post subject: Reply with quote

Mała łazienka wcale nie musi być biała. Warto pomyśleć tutaj o odpowiednim oświetleniu.
Back to top
View user's profile Send private message
malinka11
gaduła
gaduła


Joined: 22 Oct 2019
Posts: 357

PostPosted: Thu 13 Jan 2022, 14:48    Post subject: Reply with quote

pomyślcie także o tym by kupić ładne nowoczesne akcesoria łazienkowe, tak by pomieszczenie prezentowało się naprawdę rewelacyjnie i spełniało wszelkie wasze oczekiwania uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group